O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS (28) – Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze

Co je, o čem informuje, co navrhuje a jak pracuje Hnutí Zeitgeist, se dozvíte, mimo jiné, v pravidelných relacích internetového rádia Svobodný vysílač CS. Tentokrát po dvacáté osmé na téma Pilíře lidské společnosti. Za Hnutí Ján Greguš, Martin Böhm, Michal Mauser a Petr Taubinger; moderátorem Pavel Hlávka.


Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Témata 28. pořadu

Pilíře lidské společnosti, nepodmíněný základní příjem, život z daní občanů, konvenční politický systém a volby, exekuce a bezdomovectví, blokace účtů sociálními sítěmi, vliv korporací na drobné podnikatele, kdo má a nemá řešit problémy, lidské ego a názory versus fakta, potřeba vize budoucnosti.
 

Hnutí Zeitgeist živě

O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS dostává posluchač jedinečnou příležitost zatelefonovat do živého vysílání a stejně živě dozvědět se odpovědi na jakékoli své otázky, a to bez přerušování, pokládání telefonů, manipulací a lhaní; čili ne tak, jako se tomu občas děje v pořadech o Hnutí Zeitgeist bez Hnutí Zeitgeist v některých bulvárně až uměle konfrontačně zaměřených, samozvaně alternativních, jiných rádiích.
 

Pořad k poslechu či stažení

28. Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze [záloha]
 

Související články:

# Studio Kladno SVCS versus sekta Zeitgeist
# Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala
# Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu
# Komunismus versus Hnutí Zeitgeist
# Co je to Zeitgeist na Svobodném vysílači CS

Martin Böhm
Sledujte nás

Martin Böhm

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placeni a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen pro udržení našich projektů při životě je potřeba alespoň 1.200 CZK měsíčně nehledě na finance potřebné pro naší nejen místní dobrovolně-aktivistickou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť na pravidelný příjem se mnohem lépe spoléhá.

Na říjen 2017 jsme vybrali 1.300 CZK, což zahrne náš provoz. Už se ale nevybralo dostatek na garanci Agregace aktualit, Události a komentáře, Kauzy pod okulárem a další potřebné činnosti. Četnost a kvalita naší práce se odvíjí od způsobu a výše Vašeho zájmu, bez Vaší pomoci to skutečně nepůjde. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za pravidelné měsíční štědré obdarovávání 1.000 korunami na provoz a 1.000 CZK na splátku mínusu (peněz investovaných z osobních rezerv provozovatele DuchDoby.CZ do vybavení), celkem tedy 2.000 CZK. Velice si této podpory vážíme, zejména díky Vám, paní T.K., jsou naše projekty v provozu.
Martin Böhm
Sledujte nás
Martin Böhm

Martin Böhm

je informatik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etice a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Ekonomiky založené na přírodních zákonech / zdrojích, co by udržitelného modelu, provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, interForum.cz a řady dalších a externistou rádia Svobodný vysílač CS.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.