O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS (28) – Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze

Co je, o čem informuje, co navrhuje a jak pracuje Hnutí Zeitgeist, se dozvíte, mimo jiné, v pravidelných relacích internetového rádia Svobodný vysílač CS. Tentokrát po dvacáté osmé na téma Pilíře lidské společnosti. Za Hnutí Ján Greguš, Martin Böhm, Michal Mauser a Petr Taubinger; moderátorem Pavel Hlávka.


Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Témata 28. pořadu

Pilíře lidské společnosti, nepodmíněný základní příjem, život z daní občanů, konvenční politický systém a volby, exekuce a bezdomovectví, blokace účtů sociálními sítěmi, vliv korporací na drobné podnikatele, kdo má a nemá řešit problémy, lidské ego a názory versus fakta, potřeba vize budoucnosti.
 

Hnutí Zeitgeist živě

O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS dostává posluchač jedinečnou příležitost zatelefonovat do živého vysílání a stejně živě dozvědět se odpovědi na jakékoli své otázky, a to bez přerušování, pokládání telefonů, manipulací a lhaní; čili ne tak, jako se tomu občas děje v pořadech o Hnutí Zeitgeist bez Hnutí Zeitgeist v některých bulvárně až uměle konfrontačně zaměřených, samozvaně alternativních, jiných rádiích.
 

Pořad k poslechu či stažení

28. Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze [záloha]
 

Související články:

# Studio Kladno SVCS versus sekta Zeitgeist
# Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala
# Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu
# Komunismus versus Hnutí Zeitgeist
# Co je to Zeitgeist na Svobodném vysílači CS

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na říjen 2018 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír
avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.