O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS (28) – Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze

Co je, o čem informuje, co navrhuje a jak pracuje Hnutí Zeitgeist, se dozvíte, mimo jiné, v pravidelných relacích internetového rádia Svobodný vysílač CS. Tentokrát po dvacáté osmé na téma Pilíře lidské společnosti. Za Hnutí Ján Greguš, Martin Böhm, Michal Mauser a Petr Taubinger; moderátorem Pavel Hlávka.


Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Témata 28. pořadu

Pilíře lidské společnosti, nepodmíněný základní příjem, život z daní občanů, konvenční politický systém a volby, exekuce a bezdomovectví, blokace účtů sociálními sítěmi, vliv korporací na drobné podnikatele, kdo má a nemá řešit problémy, lidské ego a názory versus fakta, potřeba vize budoucnosti.
 

Hnutí Zeitgeist živě

O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS dostává posluchač jedinečnou příležitost zatelefonovat do živého vysílání a stejně živě dozvědět se odpovědi na jakékoli své otázky, a to bez přerušování, pokládání telefonů, manipulací a lhaní; čili ne tak, jako se tomu občas děje v pořadech o Hnutí Zeitgeist bez Hnutí Zeitgeist v některých bulvárně až uměle konfrontačně zaměřených, samozvaně alternativních, jiných rádiích.
 

Pořad k poslechu či stažení

28. Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze [záloha]
 

Související články:

# Studio Kladno SVCS versus sekta Zeitgeist
# Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala
# Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu
# Komunismus versus Hnutí Zeitgeist
# Co je to Zeitgeist na Svobodném vysílači CS

Martin Böhm
Sledujte nás

Martin Böhm

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.200 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na leden 2018 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Böhm
Sledujte nás
Martin Böhm

Martin Böhm

je informatik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etice a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Ekonomiky založené na přírodních zákonech / zdrojích, co by udržitelného modelu, provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, interForum.cz a řady dalších a externistou rádia Svobodný vysílač CS.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.