Sociální sítě Twitter a Facebook zablokovaly, kromě jiných aktivistů, již i zakladatele Hnutí Zeitgeist Petera Josepha

Zdá se, že sociální sítě Twitter a Facebook, kromě mnoha jiných aktivistů, bezdůvodně a koordinovaně zablokovaly již i zakladatele vzdělávacího a charitativního hnutí za nová lidská práva Hnutí Zeitgeist Petera Josepha [2] v rámci své pravděpodobně alternativní čistky. (#DeleteFacebook)

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Víme tedy jistě, že tyto platformy neslouží svobodnému projevu, ale pouze projevu toho, co se systému hodí. Otevřené sociální sítě mají bohužel stále ještě nedostatky, ale vše, co potřebujeme (včetně platformy pro videa), již máme na (nejen) našem inteFóru, kam Vás tímto také zveme.

S blokací sociální sítí Facebook máme v rámci Hnutí Zeitgeist zkušenosti i na domácí půdě. Dočkal se jej téměř před rokem a půl na devět dní Martin Mojmír, který je též provozovatelem a šédfredaktorem našeho serveru DuchDoby.CZ, a to podle pracovnice Facebooku pouze za to, že neměl v profilu vloženu svoji fotografii, což byla lež. Domníváme se, že skutečným důvodem Martinovy blokace bylo jeho poukázání na potetované feudofašistky držící na pochodu oslav etického vztahu ke zvířatům Veggie Parade trasparent s textem: „Buď Veganka, žer nácky!” Za pouze svůj dotaz na to, proč do jinak apolitického pochodu členové a/nebo příznivci různých konkrétních veganských organizací tahají politiku, načež zmíněná děvčata jeho profil patrně koordinovaně ve více lidech nahlásila, načež Facebook místo kontroly zareagoval ukvapeně. Jak však uvádíme, tato naše varianta je pouze spekulace.

Zajímavé na Peterově blokaci je, že jakmile se zpráva o jeho bezdůvodné koordinované blokaci rozkřikla, začaly jeho profily záhy opět fungovat. Jak by dnes jistě řekl klasik: Asi Putin! Každopádně „je čas skončit tyhle sračky”!


 

Použité zdroje

# Text: Facebook Hnutí Zeitgeist Česká republika

Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: