Kontaktní formulář

Upozorňujeme návštěvníky, že kontaktní formulář slouží zejména pro kontaktování redakce DuchDoby.CZ ve věci pochval, stížností, nabídek spolupráce, návrhů změn či technických dotazů týkajících se provozu projektu.

Pro poznámky či dotazy k jednotlivým článkům publikovaných na webu použijte prostor pod nimi nebo fórum. Jinak si vyhrazujeme právo text příslušný k některému z článků umístit pod ten který z nich do komentářů (za Vás) a také tam na něj eventuálně odpovědět. Tuto možnost výslovně berete na vědomí, což stvrdíte tlačítkem „Odeslat“ níže.

Telefonní čísla na redakci a/nebo jednotlivé redaktory nezveřejňujeme. Pokud se Vám podaří telefonní čísla redaktorů, byť jakýmkoli způsobem, získat a budete-li je tímto způsobem kontaktovat, jsou poučeni odkázat Vás výhradně na tento kontaktní formulář. Naši a/nebo externí redaktoři nejsou našimi zaměstnanci, načež jejich přispívání je zcela dobrovolné. Po telefonu s Vámi tudíž nebudou na téma projektu DuchDoby.CZ či iniciativy ETIQ.CZ, z.s. diskutovat. Zanechte proto, prosíme, vzkaz textový, ozveme se Vám eventuálně sami. Děkujeme za pochopení.

Motto: „Před odchodem od okénka si svoji hotovost přepočítejte, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.”
 
 

    Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ udělujete souhlas iniciativě ETIQ.CZ, z.s., která je provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailová adresa a údaje zaslané ve zprávě. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje iniciativy ETIQ.CZ, z.s.