Kontaktní formulář

Upozorňujeme návštěvníky, že kontaktní formulář slouží zejména pro kontaktování redakce DuchDoby.CZ ve věci pochval, stížností, nabídek spolupráce, návrhů změn či technických dotazů týkajících se provozu projektu.

Pro poznámky či dotazy k jednotlivým článkům publikovaných na webu použijte prostor pod nimi. V opačném případě si vyhrazujeme právo text příslušný k některému z článků umístit pod ten který z nich do komentářů (za Vás) a také tam na něj eventuálně odpovědět. Tuto možnost výslovně berete na vědomí, což stvrdíte tlačítkem „Odeslat“ níže.

„Před odchodem od okénka si svoji hotovost přepočítejte, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.”
 


Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ udělujete souhlas iniciativě ETIQ.CZ, z.s., která je provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mailová adresa a údaje zaslané ve zprávě. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas lze vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje iniciativy ETIQ.CZ, z.s.


Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.