O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS (28) – Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze

Co je, o čem informuje, co navrhuje a jak pracuje Hnutí Zeitgeist, se dozvíte, mimo jiné, v pravidelných relacích internetového rádia Svobodný vysílač CS. Tentokrát po dvacáté osmé na téma Pilíře lidské společnosti. Za Hnutí Ján Greguš, Martin Böhm, Michal Mauser a Petr Taubinger; moderátorem Pavel Hlávka.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Témata 28. pořadu

Pilíře lidské společnosti, nepodmíněný základní příjem, život z daní občanů, konvenční politický systém a volby, exekuce a bezdomovectví, blokace účtů sociálními sítěmi, vliv korporací na drobné podnikatele, kdo má a nemá řešit problémy, lidské ego a názory versus fakta, potřeba vize budoucnosti.
 

Hnutí Zeitgeist živě

O Hnutí Zeitgeist s Hnutím Zeitgeist na Svobodném vysílači CS dostává posluchač jedinečnou příležitost zatelefonovat do živého vysílání a stejně živě dozvědět se odpovědi na jakékoli své otázky, a to bez přerušování, pokládání telefonů, manipulací a lhaní; čili ne tak, jako se tomu občas děje v pořadech o Hnutí Zeitgeist bez Hnutí Zeitgeist v některých bulvárně až uměle konfrontačně zaměřených, samozvaně alternativních, jiných rádiích.
 

Pořad k poslechu či stažení

28. Pilíře lidské společnosti a navazující diskuze [záloha]
 

Související články:

# Studio Kladno SVCS versus sekta Zeitgeist
# Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala
# Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu
# Komunismus versus Hnutí Zeitgeist
# Co je to Zeitgeist na Svobodném vysílači CS

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře