Za co získal Lukáš Prchal novinářskou cenu Karla Havlíčka Borovského?

Kdyby Karel Havlíček Borovský ještě žil, dnešek by nepřežil. Současné moderní pojetí novináře, redaktor serveru Aktuálně.cz Lukáš Prchal, obdržel „prestižní” ocenění Karla Havlíčka Borovského.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Podvacáté udělovala ve čtvrtek Nadace Český literární fond ceny Karla Havlíčka Borovského pro české novináře. Hlavní cenu dostala Kateřina Šafaříková z Respektu. Lukáš Prchal z Aktuálně.cz obdržel ocenění pro novináře do 33 let,zní nadšeně ze serveru Aktuálně.cz.

Pokud Lukáš Prchal dostal ocenění za něco takového, jako jsou dezinformace o České nezávislé televizi a dalších alternativních médiích, pak jistě většího „uznání” dosáhnout nemohl.

Související články

# Velká mapa českých dezinformátorů na YouTube. Rozkrýváme obří síť šířící lži, vládne jí jeden kanál [záloha]
# Prý žádný sarin, v Sýrii „umírali“ herci. Důchodce od Děčína vysílá lživé zprávy, sledují ho tisíce [záloha]
# Stále sledovanější a úspěšnější Česká nezávislá televize Petra Richarda Orteka začíná pomalu konkurovat mainstreamu. Ten zoufale kope kolem sebe

 

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře