1. shromáždění občanského odporu hnutí Referendum ČSR (oživeno)

Hnutí Referendum ČSR (Jindřich Tichý, Jiří Černohorský) zvou každého, komu dle jejich slov není lhostejné, jak to v České republice vypadá a má chuť a vůli přidat se k občanské aktivitě bez politických stran a zkorumpovaných mafií, na 1. shromáždění občanského odporu, jenž se uskuteční v Divadle Gong 13.05.2017 od 10:00.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Tento článek, původně vydaný 05.05.2017, byl 17.05.2017 oživen doplněním videa z akce v jeho závěru.

 


 

Prohlášení hnutí Referendum ČSR 1.5.2017

Zveme každého, komu není lhostejné, jak to v naší zemi vypadá a má chuť a vůli přidat se k občanské aktivitě bez politických stran a zkorumpovaných mafií. Na shromáždění se dozvíte program našeho občanského hnutí, jak a co vše je potřeba opravit, aby bylo lépe a které vzniklo proto, že už bylo dost 27 roků lhaní, planých politických slibů a populistů, kdy se stále nic nemění, neplní a stále nám vládnou spekulanté a podvodníci v růžových, modrých, rudých, hnědých, zelených a černých kravatách.

Oficiální pozvánku obsahující veškeré podrobnosti si zobrazíte ZDE.
 

Občanské referendum – Úvodní video – Grál


 

Záznam z akce (oživení článku 17.05.2017)

1. shromáždění občanského odporu hnutí Referendum ČSR (13.05.2017)

Druhá kamera – záznam z živého přenosu

Druhá kamera, záznam z živého přenosu, zachycuje zároveň otevřené rozhovory vedené v době přestávek akce. Kameraman Petr Vojáček, provozovatel YouTube kanálu MikroTV, zařízení nevypínal, máte tak příležitost dozvědět se, co v oficiálním záznamu s prostříhanými technickými přestávkami nezaznělo.
 

Krátký nezávislý informativní záznam zúčastněné osoby

YouTube kanál KBV – CZ svými slovy o 1. shromáždění občanského odporu hnutí Referendum ČSR:

V Sobotu 13. května proběhlo v pražském Divadle Gong 1. shromáždění občanského odporu. Zhruba dvaceti účastníkům byl představen program nově vznikajícího hnutí nesoucího název Referendum ČSR. Program hnutí představili předseda Jindřich Tichý a místopředseda Jiří Černohorský.

Po představení programu následovala diskuze, do které se velmi aktivně zapojil pražský taxikář a aktivista Zdeněk Ponert. Po krátké přestávce vystoupili se svými přispěvky zástupci pozvaných spolků a iniciativ. Za skupinu Hej, Občané vystoupil Žarko Jovanovič. Za spolek Mladých vlastenců vystoupili předsedkyně Michaela Homolková a členka Gabriela Suchánková. Za Sdružení poškozených občanů vystoupil bývalý generální ředitel Poldi Kladno Vladimír Stehlík, který mimo jiné okomentoval nynější návštěvu prezidenta České republiky Miloše Zemana v Číně.

Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: