Šmejd Jan Tuna aneb pod svícnem je největší tma?

Nejednou se nám stalo, že pokud jsme napsali se skeptickým nádechem nějaký komentář pod nějakou reportáž Jana Tuny, obdrželi jsme od něj jízlivou odpověď v podobě de-facto obdobné, jakých se dostává Janu Tunovi, když mediálně dehonestuje jím vybrané některé své slabé oběti. Jeden by tak mohl říci, že není šmejd jako šmejd aneb pod svícnem je největší tma. Rozhodli jsme se o jednu takovou zkušenost podělit.

Čtěte více

V pečovatelském domě v Novém Boru žít nechcete. Ptáme se, proč se zdejší problémy neřeší

Zaslali jsme prostřednictvím datové schránky Sociální službě města Nový Bor, příspěvkové organizaci a Městu Nový Bor otevřenou výzvu k vyjádření se k nahlášeným

Čtěte více

Protiprávní omezení osobní svobody Pavla Hlávky 28. října 2016 v Praze

Protiprávní omezení osobní svobody zakladatele Svobodného vysílače CS Pavla Hlávky, nevzdělanost a nezákonné jednání pražských městských strážníků 28. října 2016 v Praze na Staroměstském náměstí před nejméně padesátkou očitých svědků. Zveřejňujeme důkazní materiály včetně uvedení věcí na pravou míru.

Čtěte více

Český rozhlas vs. Slunce naděje 2 – názory televize Nova, rozbor videa a další materiály

V první části jsme si rozebrali článek Českého rozhlasu dehonestující rodinu Suchých, důkazy a trestní oznámení. V části druhé se budeme věnovat článku televize Nova (TN.CZ) a jednotlivým nahrávkám, kdy ani zde nezůstane kámen na kameni, neboť jednání, nepravdy a manipulace Českého rozhlasu a rodiny Wimmerových jsou více než do očí bijící, přičemž je potřeba, aby i tyto spatřily světlo světa. Pohleďte na to, zač platíte.

Čtěte více

Český rozhlas vs. Slunce naděje 1 – článek na rozhlas.cz, argumenty, důkazy a trestní oznámení

„Marcel Wimmer trpěl rakovinou krve, podlehl alternativnímu léčení Slunce naděje,” lže „novinář” a „reportér” Jan „Janek” Kroupa z rádia Český rozhlas, kterému většina z nás musí platit koncesionářské poplatky! Jaká je ale pravda? Není všechno zlato, co se třpytí aneb jak to vidíme my.

Čtěte více