KOMPAS: Křesťanští obchodníci, manažeři, podnikatelé a samostatně výdělečné osoby

Na facebookové skupině Ateisté ČR vyšla nepostradatelná nedělní informace: Věděli jste, že u nás existuje tzv. KOMPAS? Tedy Křesťanští Obchodníci, Manažeři, Podnikatelé A Samostatně výdělečné osoby?

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Vycházíme ze skutečnosti, že Ježíš byl velkou část svého života živnostníkem, když pracoval jako tesař.

To je spolek lidí, kteří vynikají zejména v tom, že dovedou jakýkoliv obchodní úspěch naroubovat na Bibli nebo Boží vůli. „Stratégiu aj plán má v rukách Boh. On je hlavný projektový manažér a našou úlohou je objaviť svoje miesto v Jeho projekte. A potom sa dejú zázraky!” Také vám ta logika přijde vlastně demotivační? Doufám, že se na špatného projektového manažera dá hodit i cokoliv zpackaného…
 

Výcuc z diskuze

A mezi MLM obchodníky zase frčí new age a čarodějnictví.

Co asi rika buh na eet? Vzdyt mu Babis fusuje do remesla.

Nebyl tesařem spíše Ježíšův nevlastní otec?

21. století. Strašné…

 

Komentář redakce

Je to strašné! Ve 21. století by jeden čekal, že budeme mít podobné nesmysly dávno za sebou. Zvlášť po absolvování základní školy v 80. a 90. letech. Leč není tomu tak, lidské mozky stále ovládají „bohatí” a vzhledem k zaměření se právě pouze a jen na maximalizaci osobního zisku tedy velice nevzdělaní lidé.
 

Související články

# Fanatismem proti fanatizmu? Poláci se na hranicích modlili za spásu vlasti a světa, ačkoli Bible modlení na veřejnosti odsuzuje

Použité zdroje

Text: Facebook skupiny Ateisté ČR
Foto: rinatart.deviantart.com

Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Pouhé udržení našich webových stránek online na internetu nás stojí měsíčně 1.800 Kč.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.

Více o tom, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE. Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, pokud se pro ni rozhodnete, předem srdečně děkujeme!
Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech

1
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Erik Konečný Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Erik Konečný
Anonym
Erik Konečný

Jo,jo..Mohli by být alespoň křesťanští a užiteční naroubováním se na toto téma,které otravuje je i jejich děti https://www.stream.cz/adost/10019667-smrt-nese-jmeno-glyfosat