Holčičce zůstaly po malování černou henou obří jizvy

Nepříjemný zážitek má za sebou sedmiletá Britka Madison Gulliver. Na dovolené v Egyptě rodiče přemluvila k pomalování ruky henou. Po návratu domů na konci července se však „tetování” přeměnilo v obrovské puchýře, které jí v nemocnici museli odříznout. O události informovali Daily Mail a Novinky.cz.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Solidně rozvinutá schizofrenie patrně úmyslně nejmenovaného pseudoodborníka na kosmetiku, hygienické potřeby a parfumerii Chris Flower (viz závěr článku na serveru Novinky.cz): „PPD je bezpečný a legálně se používá v barvách na vlasy, kde je maximální úroveň řízena zákonem. PPD však může způsobit chemické popáleniny a silné alergické reakce.” Tak je bezpečný, nebo není? Takové myšlení zcela souvisí s myšlením mnohých diskutujících v předchozí věci rohlíku s máslem a šunkou [2] [3] [4] [5]. Taková je žel realita, dle které vypadá dnešní svět.

Tetování černou henou způsobilo holčičce chemickou popáleninu
 

Použité zdroje

Foto: Profimedia.cz

 

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na květen 2018 jsme vybrali 1.200 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás
Martin Mojmír

Martin Mojmír

je informatik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etikologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Mach
Anonym

tak záleží na koncentraci. každá látka může být toxická i H2O.

Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.