Holčičce zůstaly po malování černou henou obří jizvy

Nepříjemný zážitek má za sebou sedmiletá Britka Madison Gulliver. Na dovolené v Egyptě rodiče přemluvila k pomalování ruky henou. Po návratu domů na konci července se však „tetování” přeměnilo v obrovské puchýře, které jí v nemocnici museli odříznout. O události informovali Daily Mail a Novinky.cz.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Solidně rozvinutá schizofrenie patrně úmyslně nejmenovaného pseudoodborníka na kosmetiku, hygienické potřeby a parfumerii Chris Flower (viz závěr článku na serveru Novinky.cz): „PPD je bezpečný a legálně se používá v barvách na vlasy, kde je maximální úroveň řízena zákonem. PPD však může způsobit chemické popáleniny a silné alergické reakce.” Tak je bezpečný, nebo není? Takové myšlení zcela souvisí s myšlením mnohých diskutujících v předchozí věci rohlíku s máslem a šunkou [2] [3] [4] [5]. Taková je žel realita, dle které vypadá dnešní svět.

Tetování černou henou způsobilo holčičce chemickou popáleninu
 

Použité zdroje

Foto: Profimedia.cz

 

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Mach
Mach
6 roky před

tak záleží na koncentraci. každá látka může být toxická i H2O.