Dr. Heartstrong: George Floyd je naživu. Celá situace byla zmanipulovaná

Příspěvek na nezávislou žurnalistiku
 

Ahoj, jsem dr. Winnie Heartstrong. Kandiduji do kongresu za stát Missouri. Narodila jsem se v Minneapolis, kde se George Floyd údajně naposledy nadechl a kde já jsem se poprvé nadechla. Dělám si starosti z toho, co se děje v mém domovském státě. Chci položit pár otázek. Moje dnešní tvrzení je: George Floyd je naživu, prokažte opak!
 

Prostor pro Váš odkaz

Jsem akademička, studovala jsem rétoriku. Existuje oddělení rétoriky, kde vás učí jak používat slova pro svůj prospěch. Studovali jsme rétoriku Hitlera, studovala jsem veškeré zakládající dokumenty Ameriky až k Deklaraci nezávislosti a studovala jsem dva inaugurační proslovy prezidenta Trumpa. Dokonce jsem o prezidentovi napsala dětskou knihu. Mám co říct k tomu, co se teď v naší zemi děje.

Jsem součástí hnutí Maga. Je tu společná snaha tohle hnutí potlačit. To se nestane, protože dochází k celosvětovému probouzení a lidé se probouzí. Je toho hodně, co chci říct.

George Floyd se údajně dusí k smrti, volá svoji mámu, nic jsme o mámě ale neslyšeli, neviděli jsme rodinnou fotku, neviděli jsme žádný důkaz, že by kdy byli společně. Floyd klidně může být falešné jméno. Vím jistě, že na jihu Minneapolis je místo, kde se shromažďují místní Afroameričané a je to kadeřnictví Floyd’s… Pokud bych chtěla poškodit psychiku lidí, dala bych mu jméno Floyd. John Floyd, George Floyd… Do dne vám najdu deset George Floydů. Víte jak? Nalákáte bezdomovce, dáte mu drogy naředěné jedem a zabijete ho. To je první věc.

Policista, co ho údajně zabil, který teď půjde před soud a jehož fotku teď zveřejnili, není stejný člověk z videa, kde ho dusí. Z Minneapolis jsou kamerové záběry a nejsou důkazy, že by tento člověk byl zatčen. Máme věřit tomu, že člověk, co je teď ve vězení, je stejný člověk, co je na videu?

Černá Ameriko, musíte se probudit a přestat být tak emocionální. Musíte přestat plakat a začít si pokládat otázky. Není možné, že to, co teď vidíme, se stalo přirozeně. I na videu za policistou vidíte, že uvedené ceny za benzin nejsou současné ceny v době koronaviru. Tam, kde žiji, jsou ceny za benzin mnohem levnější. Vidíme, že čísla na policejních autech se mění. V jednom úhlu na videu má auto jedno číslo a při změně úhlu má jiné číslo. Tak co se to tady děje?

Vidíme, že ten policista má ohnutý odznak, který ani není stejný jako odznak jeho kolegy. Nemají stejný policejní odznak. Co se skutečně tady děje? Pokud Kabala mohla ukázat dvojníka u atentátu na Kennedyho, kdo říká, že George Floyd není v tuto chvíli deset různých lidí? Plukovník dokonce říká, že na těle nejsou známky po dušení. To mi říká, že nejspíše zkoumá jiné tělo a ne George Floyda. George Floyd si nejspíše někde užívá svoji bohatou odměnu stejně jako tento údajný policista Chauvin.

Něco vám řeknu o politice v Minnesotě. V roce 2011 jsem pracovala pro kampaň Tima Pawlentyho. V roce 2012 jsem měla namířeno do kongresového týmu Michele Bachmannové, ale místo toho jsem se rozhodla jít studovat politiku. Řeknu vám, co vím.

Vím, že jsme se učili opačnou historii. Historie v učebnicích je ve skutečnosti konspirací a konspirace jsou skutečnou historií. Takže lidi nevěřte ničemu, co čtete nebo sledujete v televizi. Zpochybněte i tohle video. Neplatí mě za to. Jsem skutečná osoba a zveřejňuji svoji skutečnou identitu, abych zpochybnila, co se nám říká.

Černá Amerika musí přestat být tak emocionální.

Candace, viděla jsem video, kde říkáte, že vás to rozplakalo. Přestaňte plakat a začněte si pokládat otázky, ano? Nemůžeme být tak emocionální na úkor svojí komunity. Všichni jsou vinní… Bílá Amerika je vinna z otrokářství… No dobře, moji předci v Africe prodali svoje bratry a sestry do otroctví. Moje Bible mi říká, že všichni jsme zhřešili. Všichni můžeme sdílet vinu.

Přestaňte s pocitem viny a vztekem a začněte si pokládat otázky. Není možné, že George Floyd je mrtvý. George Floyd je naživu, Ameriko. Prokažte mi opak.
 

Dr. Heartstrong na YouTube

(Pokud video na YouTube nefunguje, použijte níže video na PeerTube nebo na úložišti.)


 

Dr. Heartstrong na PeerTube

(Pokud video na PeerTube nefunguje, použijte výše video na YouTube nebo níže na úložišti.)


 

Dr. Heartstrong na úložišti

(Pokud video na úložišti nefunguje, použijte výše video na YouTube nebo na PeerTube.)


 

Pokud nepůjde žádný ze záznamů spustit, bude se zasekávat, anebo bude vykazovat jiné problémy, vraťte se sem a zkuste to, prosíme, později. Budou-li se problémy s přehrá(vá)ním projevovat i později, tj. např. za 48 hodin od Vaší návštěvy, kontaktujte nás s podnětem prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

 

Příspěvek na nezávislou žurnalistiku

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře