Útoky Ministerstva války a jeho složek na Národní domobranu a ostatní domobranecké organizace

Domobranecké organizace se staly, zejména po svém sjednocení a v poslední době vůbec, terčem mnoha útoků ze strany jak systému (Ministerstva vnitra a jeho složek), tak jeho součástí, jakou je zejména Bezpečnostní informační služba – BIS. Mezi tyto útoky patří zejména uvádění české společnosti v omyl.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Použité zdroje

Text: Facebook

 

Nepohodlné domobranecké systémy

Proč se tak stalo? Tato logická otázka se dere na rty každému normálně myslícímu člověku, protože ve skutečnosti není jediného rozumného důvodu, proč by k takové diskriminaci a předsudečné nenávisti mělo vůči občanským domobraneckým iniciativám docházet. Odpovědí na tuto otázku je pouze a jen jedna možnost. Domobranecké organizace vadí systému v tom, že jim překážejí v jejich snaze „prodat“ naši vlast tu těm, tu oněm, kteří o to dlouhodobě usilují a snaží se naši zem a její občany zotročit a podmanit si je v rámci novodobého uspořádání světa, což naší vlasti nepřinese samozřejmě nic dobrého.

Tlak na domobranecké organizace se znovu započal intenzivně vyjádřením ministra vnitra Hamáčka, známého zaprodance a vlastizrádce, který chce domobrance pokutovat částkou až 200.000 Kč za členství v domobraně, tento tlak poté vystupňoval hlavní představitel a šéf „čučkařů“ z BIS, soudruh Koudelka, který se nervově zdekompenzoval (čímž se pasoval do role výkonného praporčíka roty a ne do postavení šéfa tajných služeb státu) a vyhlásil genocidu domobranců, kteří mají být rovnou „zavíráni“ za své členství v domobraně.

Z tohoto a dalších důvodů je opodstatněné očekávat, že budou následovat represe vůči domobrancům a bude se čekat na záminku jak domobrany očernit a šikanovat. A nejen čekat. Záminka může být i uměle vytvořena.

Velení domobraneckých organizací očekává přímé intervence do našich řad a zneužití naší ideologie proti nám samotným. Očekáváme takzvané „operace pod falešnou vlajkou“ – „False Flag Operations“ a útoky proti jednotlivcům zejména z vedení domobran. Z tohoto důvodu se představitelé domobraneckých organizací v naší vlasti dohodli na společném postupu a prevenci takových situací.
 

Nařízení velitele Národní domobrany

JAKO VELITEL NÁRODNÍ DOMOBRANY A PŘEDSTAVITEL RADY NÁRODNÍ DOMOBRANY V SOUVISLOSTI S VÝŠE UVEDENÝM VYDÁVÁM NÁSLEDUJÍCÍ NAŘÍZENÍ

Všem domobrancům se tímto zakazuje účast na jakýchkoliv akcích a veřejných shromážděních v souvislosti s výročím tzv. „sametové revoluce“, zejména ve dnech 16. – 17. listopadu 2019, pod hlavičkou Národní domobrany. Věnujte se v těchto dnech svým rodinám a svým blízkým, pečujte o teplo rodinného krbu a buďte připraveni na řešení mimořádných situací, které by mohly nastat. Nenechte se v žádném případě vyprovokovat ničím a nikým k nepředloženým projevům odporu a násilí, což nemá žádný jiný smysl než právě diskreditovat domobraneckou myšlenku v naší vlasti. Dosavadní kázní a disciplínou jsme dosud vždy dokázali čelit podobným snahám a věřím, že díky Vašemu pochopení tomu tak bude i nadále.

S přáním lepších zítřků
velitel Národní domobrany a člen Rady Národní domobrany
MUDr. Marek Obrtel
za Radu ND

Sledujte nás

Externí autor

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Pouhé udržení našich webových stránek online na internetu nás stojí měsíčně 1.800 Kč.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.

Více o tom, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE. Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, pokud se pro ni rozhodnete, předem srdečně děkujeme!
Externí autor
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: