Útoky Ministerstva války a jeho složek na Národní domobranu a ostatní domobranecké organizace

Domobranecké organizace se staly, zejména po svém sjednocení a v poslední době vůbec, terčem mnoha útoků ze strany jak systému (Ministerstva vnitra a jeho složek), tak jeho součástí, jakou je zejména Bezpečnostní informační služba – BIS. Mezi tyto útoky patří zejména uvádění české společnosti v omyl.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Použité zdroje

Text: Facebook

 

Nepohodlné domobranecké systémy

Proč se tak stalo? Tato logická otázka se dere na rty každému normálně myslícímu člověku, protože ve skutečnosti není jediného rozumného důvodu, proč by k takové diskriminaci a předsudečné nenávisti mělo vůči občanským domobraneckým iniciativám docházet. Odpovědí na tuto otázku je pouze a jen jedna možnost. Domobranecké organizace vadí systému v tom, že jim překážejí v jejich snaze „prodat“ naši vlast tu těm, tu oněm, kteří o to dlouhodobě usilují a snaží se naši zem a její občany zotročit a podmanit si je v rámci novodobého uspořádání světa, což naší vlasti nepřinese samozřejmě nic dobrého.

Tlak na domobranecké organizace se znovu započal intenzivně vyjádřením ministra vnitra Hamáčka, známého zaprodance a vlastizrádce, který chce domobrance pokutovat částkou až 200.000 Kč za členství v domobraně, tento tlak poté vystupňoval hlavní představitel a šéf „čučkařů“ z BIS, soudruh Koudelka, který se nervově zdekompenzoval (čímž se pasoval do role výkonného praporčíka roty a ne do postavení šéfa tajných služeb státu) a vyhlásil genocidu domobranců, kteří mají být rovnou „zavíráni“ za své členství v domobraně.

Z tohoto a dalších důvodů je opodstatněné očekávat, že budou následovat represe vůči domobrancům a bude se čekat na záminku jak domobrany očernit a šikanovat. A nejen čekat. Záminka může být i uměle vytvořena.

Velení domobraneckých organizací očekává přímé intervence do našich řad a zneužití naší ideologie proti nám samotným. Očekáváme takzvané „operace pod falešnou vlajkou“ – „False Flag Operations“ a útoky proti jednotlivcům zejména z vedení domobran. Z tohoto důvodu se představitelé domobraneckých organizací v naší vlasti dohodli na společném postupu a prevenci takových situací.
 

Nařízení velitele Národní domobrany

JAKO VELITEL NÁRODNÍ DOMOBRANY A PŘEDSTAVITEL RADY NÁRODNÍ DOMOBRANY V SOUVISLOSTI S VÝŠE UVEDENÝM VYDÁVÁM NÁSLEDUJÍCÍ NAŘÍZENÍ

Všem domobrancům se tímto zakazuje účast na jakýchkoliv akcích a veřejných shromážděních v souvislosti s výročím tzv. „sametové revoluce“, zejména ve dnech 16. – 17. listopadu 2019, pod hlavičkou Národní domobrany. Věnujte se v těchto dnech svým rodinám a svým blízkým, pečujte o teplo rodinného krbu a buďte připraveni na řešení mimořádných situací, které by mohly nastat. Nenechte se v žádném případě vyprovokovat ničím a nikým k nepředloženým projevům odporu a násilí, což nemá žádný jiný smysl než právě diskreditovat domobraneckou myšlenku v naší vlasti. Dosavadní kázní a disciplínou jsme dosud vždy dokázali čelit podobným snahám a věřím, že díky Vašemu pochopení tomu tak bude i nadále.

S přáním lepších zítřků
velitel Národní domobrany a člen Rady Národní domobrany
MUDr. Marek Obrtel
za Radu ND

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Martin Mojmír
Admin
4 roky před

Tento článek je staršího data, nejen z důvodu ochrany před přílišným internetovým spamem byla zdejší diskuse k němu již uzavřena. To Vám však nebrání v zahájení diskuze nové, popř. v navázání na místní komentáře prostřednictvím našeho fóra ZDE, kde se Vám též můžeme věnovat.