Zeitgeist: Addendum (Duch doby: Dodatek)

Zeitgeist: Addendum (česky Duch doby: Dodatek) je druhým vzdělávacím dokumentárním filmem ze série Zeitgeist poskytujícím kritický náhled na společnost dnešní doby, odhalujícím zásadní příčiny společenské korupce, s obsahem reálného návrhu řešení nezaloženém na konvenční politice, morálce, zákonech ani jiných zažívaných a zároveň zcela mylných představách o životě společnosti, nýbrž na moderním, nepověrčivém chápání toho, co jsme a jak konkrétně souvisíme s přírodou, jejíž jsme neoddělitelnou součástí, a jejími zákony.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Dokument ve svém závěru prezentuje a podporuje nový, konstruktivní socio-ekonomický systém aktualizovaný na úroveň současného vědeckého poznání, ve kterém sehrává výraznou roli celoživotní práce sociálního inženýra, architekta, futurologa a vědce Jacque Fresca. Socio-ekonomický systém nazývající se Ekonomika založená na zdrojích, Ekonomika založená na přírodních zákonech / zdrojích nebo též Zdrojová ekonomika jakožto systém podporující vzdělání, etiku, hojnost a svobodu pro všechny bez rozdílu.
 

Zeitgeist: Addendum (Duch doby: Dodatek) s českým dabingem


 

(Ne)oprávněnost Vysílání dokumentu Zeitgeist: Addendum

Dokument Zeitgeist: Addendum (Duch doby: Dodatek) Vám přinášíme s profesionálním českým dabingem vytvořeným dabingovými společnostmi BärStudio Budíkov za osobní účasti členů Hnutí Zeitgeist Česká republika Martina Böhma a Michala Mausera při jeho tvorbě.

V současné době (září 2017) vysílá dokument Zeitgeist: Addendum (Duch doby: Dodatek) s českým dabingem i Česká filmová společnost prostřednictvím své televize CS film, avšak její verze dabingu nebyla z důvodu jejich nekomunikace s námi nikým schválena, tudíž se v jejich verzi dokumentu mohou nacházet nepřesnosti, chyby až nepravdy, kromě toho, že se zároveň jedná o porušení autorských práv, jež k českému dabingu drží iniciativa ETIQ.CZ, z.s. Za případné odlišnosti ve verzi dabingu České filmové společnosti proto nemůžeme nést a neneseme odpovědnost.

Hnutí Zeitgeist Česká republika, respektive iniciativa ETIQ.CZ, z.s., uplatňuje k této námi distribuované dabingové stopě tzv. copyleftovou licenci CC-BY-SA 4.0, což ve stručnosti znamená, že daný dabing můžete libovolně stahovat, sdílet, promítat a šířit s povinností pouze uvedení jejího autora, kterým je zmíněná iniciativa ETIQ.CZ, z.s.
 

Související články

Zeitgeist: Moving Forward (Duch doby: Posun vpřed)
Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum) na ČSFD

Použité zdroje

Webová stránka Hnutí Zeitgeist ČR: zeitgeistmovement.cz
Orientační příručka Definice Hnutí Zeitgeist ZDE (PDF k tisku)

Aktualizace článku

05.10.2017: Výměna anglického znění filmu s českými titulky za verzi s českým dabingem
05.10.2017: Úprava formátování, restrukturalizace a přidání nového textu
31.12.2017: Změna trvalého odkazu, korekce textu obsahu článku, úprava SEO optimalizace

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: