Pozvánka na Demonstraci proti „vlastizrádné činnosti České televize – 8.6.2016“ (aktualizováno)

Demonstrace proti vlastizrádné činnosti České televize – 8.6.2016”, to je přesný název akce pořádané Aliancí národních sil, ke které se připojuje i náš server DuchDoby.CZ a spolek ETIQ.CZ jako takový. Pokud ani Vám není situace lhostejná a máte toho dost, přijďte nás, prosíme, podpořit ve středu 08.06.2016 od 14:00 hod. k budově ČT Praha – Kavčí Hory. Vaše přítomnost je nadmíru důležitá!

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Setkání a příprava účastníků téhož dne ve 13:00 hodin na náměstí Hrdinů, Praha – Pankrác.
Tisková konference k akci proběhne zítra ve 14:00 hodin (na tuto nezveme, již je plně obsazeno).
 

Související článek

„Přestaňte platit koncesionářské poplatky”, vyplynulo, mimo jiné, z tiskové konference Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií
 

Program akce

  • 13:00 – příprava – nám. Hrdinů, Praha – Pankrác, stanice metra C – „Pražského povstání“
  • 13:30 – pochod k České Televizi na Kavčích Horách (ulicemi Děkanská a Na hřebenech)
  • 14:00 – vlastní demonstrace, promluví zástupci řady organizací i nezávislí aktivisté
  • 15:00 až 16:00 návrat na Pankrác
  • Doprovodné akce (petice, rozhovory atd.) – dle situace
  • Po skončení cesta k parlamentu – předání výzvy předsedům obou komor

Vlastní transparenty, vlajky, rámusiče apod. velmi vítány!
 

Zájemci o vystoupení

Projevy na základě včas odeslané karty účastníka – kontakt lukas.oldrich@email.cz, aliancens@centrum.cz.
 

Důvod akce

Akce by měla napomoci rozhýbat příslušné orgány (Poslaneckou sněmovnu PČR a její volební výbor, Radu pro rozhlasové a televizní vysílání, Radu a ředitele České televize) k tomu, aby donutily ČT, která má s českou zemí společný snad už jen jazyk a koncesionáře, začala konečně plnit to, co jí zákon a etický kodex ukládají.

V současné době probíhá bitva o vědomí nás všech. ČT se neštítí jakékoli lži a manipulace, aby překroutila či zcela zamlčela fakta, dějiny, hodnoty prověřené mnoha generacemi a odkazy našich předků. Systematicky tak napomáhá rozvratu společnosti na mnoha frontách (rodina, školství, národní hrdost, žebříček hodnot, zdravotnictví, životní prostředí, mírová politika, vztah k Rusku atd.). Deformuje tak vědomí národa a následně i svědomí občanů.

Stížnosti ani žaloby nepomáhají. ČT má totiž od EU (respektive USA) určený úhel pohledu, což přiznal i její radní Michal Jankovec. Není tedy pro ni důležitá pravda, objektivita, vyváženost, zájmy národa či vyšší principy mravní!

ALIANCE národních sil však nechce nečinně přihlížet, jak ČT rozbíjí naši společnost a pracuje na její likvidaci.“ Parafrázujeme Ing. Oldřich Lukáše, s jehož názorem se plně ztotožňujeme.
 

Přítomná média

Kromě nás nebude chybět ani Svobodný vysílač CS se svými agenty. Přenos tak bude možné sledovat ŽIVĚ, nicméně doma od počítače ničeho nedosáhneme, osobní přítomnost nelze ničím nahradit.
 

Tisková konference

Audiozáznam z tiskové konference Aliance národních sil k přehrání či stažení z archivu Svobodného vysílače CS.
Videozáznam z tiskové konference byl doplněn 07.06.2016, 23:30 a je k přehrání níže.


 

Použité zdroje

CzechFreePress, [2], aliancens.cz

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Pouhé udržení našich webových stránek online na internetu nás stojí měsíčně 1.800 Kč.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.

Více o tom, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE. Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, pokud se pro ni rozhodnete, předem srdečně děkujeme!
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: