Bývalý zaměstnanec cirkusu Pavel Klucki dnes vypovídá o praktikách svého tehdejšího zaměstnavatele. Ale proč až dnes?!

Bývalý zaměstnanec cirkusu Pavel Klucki dnes vypovídá o praktikách svého tehdejšího zaměstnavatele. Ale proč až dnes?! Proč, když viděl tu surovost a utrpení zvířat, nevzal kameru a nic, byť tajně, nenatočil?

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Procentuální poměr klecových chovů v západních zemích

Proč se nezmínil již dříve? Proč nic neudělal již tehdy? Protože sám měl, anebo má, máslo na hlavě? Protože se mu vypovídání hodí dnes takzvaně do krámu? Dělá ze sebe teď jen chudinku? Nejedná se tak náhodou o alibizmus a pokrytectví? To jsou otázky, které by měl pan Klucki podstoupit a nikoli jen dostat prostor k výpovědi.

Výpověď pana Kluckiho pro server iDNES.CZ ZDE.
 

Výběr souvisejících článků

# Vohnouti zabíjeli delfína, aby se s ním mohli vyfotit
# Buenos Aires tvrdí, že zajetí je pro zvířata ponižující a že proto uzavře svou zoo
# Zoo ve Dvoře Králové nad Labem řeže nosorožcům rohy a ještě se touto legalizovanou ohavností chlubí

 

Použité zdroje

Foto: chadthomasjohnston.com, Martin Veselý (MAFRA)

Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: