Fanatismem proti fanatizmu? Poláci se na hranicích modlili za spásu vlasti a světa, ačkoli Bible modlení na veřejnosti odsuzuje

Fanatismem proti fanatizmu? Poláci se na hranicích modlili za spásu vlasti a světa, ačkoli Bible modlení na veřejnosti odsuzuje. Nebo alespoň tak je psáno v Evangeliu podle Matouše v rámci Nového zákona Bible svaté (takové té propagandistické modré knize otrokářství a smrti, © Czech Bible Society, 1985).

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

VAROVÁNÍ: TENTO ČLÁNEK VELMI DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME, VZHLEDEM K OBSAHU INFORMACÍ PSANÝCH TAKZVANĚ MEZI ŘÁDKY, VÍCESMYSLŮSARKASMU, ČÍST DĚTEM A DOSPĚLÝM OSOBÁM SLEDUJÍCÍM TELEVIZNÍ POŘADY TYPU ULICE, ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ ČI SOUSEDÉ, TEDY LIDEM S IQ NIŽŠÍM 110 BODŮ. NEMUSELI BY JEJ SPRÁVNĚ POCHOPIT. V PŘÍPADĚ NERESPEKTOVÁNÍ TOHOTO VAROVÁNÍ NENESEME ZA JAKÉKOLI PŘÍPADNÉ PSYCHICKÉ ÚJMY, TAKOVÝM OSOBÁM Z TOHO PLYNOUCÍ, ODPOVĚDNOST. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Na stovkách míst podél polské hranice se katoličtí věřící modlili v rámci ojedinělé akce ‚růženec na hranicích‘ za spásu světa a vlasti. Na česko-polské hranici se k nim připojili i Češi. Kritici akci podsouvají antiislámský motiv a v tomto duchu o ní referují i zahraniční agentury. Věřící, které oslovila ČTK, shodně jakoukoliv spojitost s bojem proti islamizaci Evropy odmítli. Podle polských médií se do akce zapojilo na milion osob.Napsala Česká televize.

Poláci vytvořili několikasetmetrový průvod a cestou se společně a hlasitě modlili za spásu světa a vlasti. S islamizací to ale údajně opravdu nic společného nemá, a o pokrytectví taky nejde, to v žádném případě ne…
 

Evangelium podle Matouše, kapitola 6

Varujte se konat skutky spravedlnosti před lidmi, jim na obdiv; jinak nemáte odměnu u svého Otce v nebesích.

Takže, milí zlatí, se za to na vás váš Bůh darem minimálně vychcal (ten den každou chvíli pršelo)…

5 A když se modlíte, nebuďte jako pokrytci; ti se modlí v synagogách a na nárožích, aby byli lidem na očích; amen, pravím vám, už mají svou odměnu.

6 Když ty se modlíš, vejdi do svého pokojíku, zavři za sebou dveře a modli se k svému Otci, který zůstává skryt; a tvůj Otec, který vidí, co je skryto, ti oplatí.

Jinými slovy jste pokrytci, kteří se modlili v kostele a následně pak taky hodně hlasitě veřejně, přičemž jste se u toho navíc ještě nechali vědomě fotit a natáčet, aby se o vás dozvědělo co nejvíc lidí. Hlavně média.

7 Při modlitbě pak nemluvte naprázdno jako pohané; oni si myslí, že budou vyslyšeni pro množství svých slov.

A pokrytečtí fanatici IQ maximální hodnoty 80 mluvili, mluvili a mluvili, až z poledne byl večer a z večera Bohem probdělá noc, neboť se mu jistě motala hlava stejně, jako se motala a do dnes ještě motá každýmu, kdo před patnácti lety viděl a hlavně slyšel v bedně reklamu na Doráto (Ráda to Do-rá-to, Doráto rá-da-to, ráda to Doráto, Doráto ráda to…), kterou jsem na netu po těch letech naštěstí nenašel.

8 Nebuďte jako oni; vždyť váš Otec ví, co potřebujete, dříve než ho poprosíte.

Jinými, patrně slovy Otce, polibte mi prdel a vůbec mě neotravujte. Moc dobře vím, co potřebujete, tak je na vás posílám; vy pokrytečtí rouhači, které za své skutky, po vaší smrti, pošlu rovnou šipkou do pekla.

19 Neukládejte si poklady na zemi, kde je ničí mol a rez a kde je zloději vykopávají a kradou.

No dobře, tímhle bychom se dostali už trochu jinam, například k církevním restitucím v ČR, o tom jindy.
 

Vážně nic jiného než jen rouhání a lži?

Akce má být odpovědí na zlo, kterému podle organizátorů svět, hlavně Evropa, dnes přihlíží. Odmítli ale spojitost s bojem proti islamizaci Evropy, přestože některá média o ní a o pomíjení křesťanských hodnot mluví.


Datum 7. října není vybráno náhodně. Svátek Panny Marie Růžencové připadá na výročí rozhodujícího vítězství křesťanů nad Turky v námořní bitvě u Lepanta v roce 1571, které podle organizátorů akce ze sdružení Solo Dios Basta zachránilo Evropu před islamizací. Navíc má podle nich připomínat i stoleté výročí zjevení Panny Marie třem pasáčkům v portugalské Fátimě,uvedla dále Česká televize.

Ale ne, akce skutečně nemá nic společného s islamizací. Určitě ne, přísaháme a modlíme se za to! O zjevení Panny Marie třem pasáčkům v portugalské Fátimě sice v sobotu 7. října nepadlo jediný slovo, ale celý to bylo pouze a jenom o tom zjevení, na které mimochodem máme důkaz. Kde on ale je!? Miloši, nevzpomeneš si? Kunda Jiří najdeš ho na titulní stránce tytéž publikace s tím, jak on se sakra… Jo! S Peroutkou. Máme ho, vážně, věřte nám…

Během živého vysílání přenášeného konzervativní katolickou rozhlasovou stanicí Radio Maryja se krakovský arcibiskup Marek Jędraszewski pomodlil „za jiné evropské národy, aby pochopily, že se musíme vrátit ke křesťanským kořenům, že Evropa zůstává Evropou.“

A jsme opět u Bible. Ono jim nestačí modlení v kostele, modlení na veřejnosti, velmi hlasitý modlení na veřejnosti s mikrofony a reproduktory. Oni se musí modlit ještě živě v bedně, aby je všichni viděli. Kdo za rouhání potáhne do pekla mezi prvními, je snad každý průměrně myslící opici naprosto jasný.

„Hlavním cílem tohoto setkání je modlit se za mír,“ připomněl prezident polské biskupské konference, arcibiskup Stanislaw Gadecki, v rozhovoru s komerčním rádiem RMF FM.

Jasně, určitě, po tom všem ti vážně ty arcizmrde Gadecki věřím každý slovo. Tohle si vyprávěj mistru Janu Husovi. A nebo ne, mám lepší nápad! Tomu ať se zodpoví rovnou Jiří Černohorský.
 

Ochránce míru a pravdy, nebo schizofrenik Jiří Černohorský?

Mé jméno je Jiří Černohorský a ctím a budu ctít slova našeho mistra Jana Husa. ‚Uč se pravdě, miluj pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti.‘ Čest památce našeho mistra Jana Husa.

Tak přesně tahle slova, tenhle slib, pronesl Jiří Černohorský ve svým předvolebním klipu „Jiří Černohorský – SPO, klip 2017-01, Jan Hus“ (viz výše) zveřejněným ani ne týden před jeho účastí a přímé podpory polských pseudonáboženských fanatiků (viz níže), kteří jeho „ctihodného“ mistra v roce 1415 upálili. Drtivé většině politiků sliby vydrží alespoň do voleb, ovšem co dal Bůh, to Jiří posral ještě před nimi. (K)ÁMEN, ty debile!


 

Takže jak teda s tím mírem a láskou, asi takhle?


 

Konec spolupráce s projektem DuchDoby.CZ?

Jsem si plně vědom, že tímto článkem možná dávám na gilotinu spolupráci s projektem DuchDoby.CZ, protože Jiřímu Černohorskýmu jeho kampaň točí, zpracovává a čirou náhodou taky tady vydává tohohle média právě sám šéfredaktor Martin Böhm. Nicméně kdysi mi Martin řekl, že pokud si něčeho na mně váží, tak je to moje upřímnost. Takže si těmito slovy tak trochu pojišťuju 😀 , že mi to nijak neupraví a/nebo dokonce nesmaže. Stojíš před těžkou zkouškou, Martine. A dáme si to na šestku, kdy budeš už určitě spát. 😉

Michal Čech
Sledujte nás
Do jaké míry souzníte s článkem?

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech
Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
11 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jozef
Jozef
3 roky před
Reaguje uživateli  Josef Pavelka

Měl byste si pane Pavelko přečíst Bibli. Radši myslìcì a sprostej než blbej a slušnej.