Idioti na DuchDoby.CZ? Žel většina čtenářů

Idioti na DuchDoby.CZ? Žel většina čtenářů! Takový článek by o svých čtenářích jistě nenapsal žádný server, nicméně nám nejde o návštěvnost, jsme jiní, její rapidní snížení si tak můžeme dovolit. A dovolíme.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Čtenost versus realita

Teprve před několika dny jsme rozšířili webovou šablonu, kterou na DuchDoby.CZ používáme, o placené možnosti. Zakoupili ji z kapitálu vlastního (z příspěvků na ní nebylo), abychom mohli co nejdříve zařadit její námi potřebné funkce. Jednou z nich je přímá kontrola čtenosti článků, kterou lze vyčíst z ikonek oka pod nadpisy.

Dnes v jednu hodinu ráno jsme vydali například článek „Právník JUDr. Norbert Naxera za Český svaz právníků vyzývá k podání žaloby na Českou národní banku za devalvaci koruny,” rozmístili odkaz na sociální sítě a o několik hodin později se nestačili divit. Článek má 128! lajků, přitom otevřen byl pouze 40x, z čehož nejméně pět otevření jsou internetoví roboti (vyhledávače) a deset my. Co toto dokazuje? Že si článek skutečně přečetlo maximálně 25 lidí. Ovšem s článkem podle Facebooku souhlasí „čtenářů” 128 a podle Google+ 3!

Právník Norbert Naxera s mikrofonem
 

Co toto dokazuje? Jediné. Většina našich čtenářů jsou vesměs idioti.

Idioti masturbující nad články s líbivými nadpisy a obrázky, jejichž obsahy nečtou, avšak naprosto s nimi souhlasí, nebo nesouhlasí; taková je realita českého internetu a žel i české takzvané alternativy. Nepříliš jinak je na tom včerejší článek „Komunismus versus Hnutí Zeitgeist”. K době psaní článku tohoto, včetně několikrát nás a internetových robotů, celých 34 otevření, ovšem označení „To se mi líbí” 64. Článek označují zejména ti, kteří jej ani nečetli.

Hnutí Zeitgeist, vzdělávání pro budoucnost
 

Neinformovanost idiotů nás nezajímá

A to jsme na serveru, kde se nepíši nesmysly, ale především společensky prospěšné informace. Které idioti nečtou. Naším závěrem tak je, že většina nejen našich čtenářů jsou idioti, což se Vás konkrétně, kdož jste dočetli až sem, pokud jste tedy nevynechali prostředek, snad netýká. A protože tento článek, stejně tak jako články ostatní na tomto webu, podléhá schválení a korektuře šéfredaktorem (Martinem Mojmírem), lze důvodně předpokládat, že s jeho obsahem nebude mít problém minimálně ani on. Jinak by se totiž nikdy nezveřejnil.

Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech

1
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michal Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Michal
Anonym

V Čechách čekejte odezvu tak za 10 let, spíše později. Lidé tu žijí tou soutěží a předháněním doslova odjakživa a nevím jestli si dokážou život bez těch svých stresů a závistí vůbec představit.

Přiznám se ale že i pro mě jako člověka velmi alternativního a odvážného jsou některé sociální aspekty prezentované myšlenky už docela za hranicí. Koncept budoucnosti se jeví jako mnohem přátelštější pro planetu a jsem všemi deseti za tuto část.
Ovšem na druhou stranu neřeší celou řadu zásadních otázek… Kdo bude činit důležitá rozhodnutí, a jaká bude vlastně svoboda jednotlivce? Pokud bude fungovat dále systém svobodné volby, jaké mechanismy zabrátní tomu aby vše nakonec sklouzlo do podobné směsi totálního lobbyismu a bezbřehého populismu v jaké excelují dnešní politici?

Kdo rozhodne kde bude kdo bydlet a kdy bude mít nárok na to cestovat autem? Byly by na tyto věci pořadníky? Kdo by rozhodoval o tom jestli je ekologicky únosná jedna cesta za den, týden nebo měsíc? A to se otírám jen o samý povrch celé problematiky. Jak by to bylo s výrobou, kolik např. značek aut by se vyrábělo a kdo by rozhodoval o tom jaké by měly parametry? TJ. odstraníte-li zcela princip volného trhu, je vaší zodpovědností vyřešit všechny tyto a tisíce dalších dopadů a to předpokládá změnu všech zaběhaných aspektů dnešního života velkým třeskem z ničeho nic, bum bác. A to je nereálné.

Já bych si nebral takhle obrovské sousto. Zaměřil bych se na drobné změny odspoda, na obecné změny na kterých se dokáže shodnout velké množství lidí.
Protože i kdyby se tahle krásná utopistická vize podařila, co uděláte se všemi těmi psychopaty a sociopaty, kteří se dnes mají možnost realizovat na manažerských pozicích a v politice? Jak bude systém bez armády schopný čelit násilnému převzetí moci a jakou svobodu budou naopak mít lidé vystavit tomuto systému po nějakém čase červenou, pokud by se prokázalo že není úspěšný?

Po pravdě, vždycky budou lidé a u nás v ČR to platí mnohonásobně, kteří budou chtít mít víc než ostatní a budou ochotni pro to udělat cokoliv. Být výjimeční, za každou cenu. Povaha lidského charakteru není čistě zlá, ale není ani čistě dobrá. Majetek, peníze a obchod jsou staré jako lidstvo samo a není možné tyto principy jen tak nahradit něčím jiným. Je možné podílet se na jejich postupné proměně, ze spoda, spolu s ostatními lidmi. Ale lze provést revoluci proti všem mocným a ozbrojeným skupinám? Odevzdají vám vládu nad světem? Nechají se přehlasovat? Na to zapomeňte.