Právník JUDr. Norbert Naxera za Český svaz právníků vyzývá k podání žaloby na Českou národní banku za devalvaci koruny

Podejme všichni společně žalobu na náhradu škody, kterou penězokazci z ČNB způsobili všem občanům České republiky devalvací Koruny. ČNB se na úkor všech občanů neoprávněně obohatila o stovky miliard.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Hromadná žaloba na Českou národní banku


 

Trestní oznámení, které jsme na ně podávali, policie ČR na nátlak politiků odložila. Pokud ale podáme žalobu, bude o tom nakonec rozhodovat ústavní soud a poté případně i Evropský soud ve Štrasburku, kde je jistá šance domoci se spravedlnosti. Proto pojďte do toho, vůbec nic Vás to nebude stát a vůbec nic neriskujete”, dodává na svém YouTube profilu právník, jenž se odvážil k nesmírně odvážnému a nebezpečnému kroku, který jako iniciativa provozující projekt DuchDoby.CZ kvitujeme a dodáváme, že se banky dopouští zločinu proti lidskosti už jen tím, že umožňují inflaci, úroky, existenci a podporu monetárního systému jako takového. Že vytváří peníze z ničeho.

Zdá se, že společenské vzdělání napříč populací pouze neupadá, ale někde také roste. Právník JUDr. Norbert Naxera je aktivistou za lidská práva a i když si ne vždy ověřuje fakta, jeho pohnutky a skutky hovoří za vše. Pochopil, o čem je kapitalismus; pochopil, že dál už to jednoduše nejde, a tak pouze nesedí, ale také činí. S právníkem Norbertem Naxerou jsme v přímém kontaktu a nejen s ním, ale také s předními vzdělanými ekonomy konzultujeme možné kroky. Šance na úspěch je mizivá, nicméně konečně česká společnost přechází od protestů proti politikům k těm, kteří jsou za zotročování a bídu populace skutečně přímo odpovědní. K bankám a jejich soukromým majitelům.

Čtěte také související

Desatero monetárního otroka (DuchDoby.CZ)

O tom, jak celý bankovní podvod staletí funguje, se dočtete například v příručce Hnutí Zeitgeist s názvem Definice Hnutí Zeitgeist stažitelné z oficiálních webových stránek Hnutí, anebo shlédněte v dokumentu Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum). Pokud má lid proti něčemu demonstrovat, tak toto je jedna ze správných cest.
 

Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum)


 

Aktualizace 24.01.2017, 12:08

Jednání ve věci tématu

Ve čtvrtek 26.01.2017 proběhne v centru Prahy jednání na téma možností řešení záležitosti včetně bezpečného postupu. Přítomni bodou Martin Böhm (Hnutí Zeitgeist ČR, ETIQ.CZ, z.s.), Jirka Černohorský (spolek ČEST, SVOBODA, RESPEKT), Ing. Petr Ježek, Ph.D (Česká strana národně sociální) a JUDr. Norbert Naxera (Svaz českých právníků z.s.). Pokusíme se pozvat ještě Zdeňka Ponerta (Skutečná demokracie) a Miloše Cacha, ovšem tito nejsou momentálně v Praze, pravděpodobně tedy nedorazí.

Konkrétněji jednat se bude o tom, jak a zda vůbec podat žalobu a jakým způsobem pojmout informování společnosti a protest proti uvedeným zločinům těchto nadnárodních soukromých korporací. Všichni pozvaní jsou prakticky dobře informováni o skutečnosti, pokusíme se proto projednat možnosti kooperativní spolupráce. O výsledku budeme informovat v samostatném článku, nebo aktualizací článku tohoto.

Martin Böhm
Sledujte nás

Martin Böhm

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placeni a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen pro udržení našich projektů při životě je potřeba alespoň 1.200 CZK měsíčně nehledě na finance potřebné pro naší nejen místní dobrovolně-aktivistickou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť na pravidelný příjem se mnohem lépe spoléhá.

Na říjen 2017 jsme vybrali 1.300 CZK, což zahrne náš provoz. Už se ale nevybralo dostatek na garanci Agregace aktualit, Události a komentáře, Kauzy pod okulárem a další potřebné činnosti. Četnost a kvalita naší práce se odvíjí od způsobu a výše Vašeho zájmu, bez Vaší pomoci to skutečně nepůjde. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za pravidelné měsíční štědré obdarovávání 1.000 korunami na provoz a 1.000 CZK na splátku mínusu (peněz investovaných z osobních rezerv provozovatele DuchDoby.CZ do vybavení), celkem tedy 2.000 CZK. Velice si této podpory vážíme, zejména díky Vám, paní T.K., jsou naše projekty v provozu.
Martin Böhm
Sledujte nás
Martin Böhm

Martin Böhm

je informatik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etice a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Ekonomiky založené na přírodních zákonech / zdrojích, co by udržitelného modelu, provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, interForum.cz a řady dalších a externistou rádia Svobodný vysílač CS.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
Miroslav Šotek
Anonym

Vynikajuco, skvelé dozvedieť sa že sa nájdu aj právnici zastávajúci právo. Radi pomôžeme.

wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.