Právník JUDr. Norbert Naxera za Český svaz právníků vyzývá k podání žaloby na Českou národní banku za devalvaci koruny

Podejme všichni společně žalobu na náhradu škody, kterou penězokazci z ČNB způsobili všem občanům České republiky devalvací Koruny. ČNB se na úkor všech občanů neoprávněně obohatila o stovky miliard.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Hromadná žaloba na Českou národní banku


 

Trestní oznámení, které jsme na ně podávali, policie ČR na nátlak politiků odložila. Pokud ale podáme žalobu, bude o tom nakonec rozhodovat ústavní soud a poté případně i Evropský soud ve Štrasburku, kde je jistá šance domoci se spravedlnosti. Proto pojďte do toho, vůbec nic Vás to nebude stát a vůbec nic neriskujete”, dodává na svém YouTube profilu právník, jenž se odvážil k nesmírně odvážnému a nebezpečnému kroku, který jako iniciativa provozující projekt DuchDoby.CZ kvitujeme a dodáváme, že se banky dopouští zločinu proti lidskosti už jen tím, že umožňují inflaci, úroky, existenci a podporu monetárního systému jako takového. Že vytváří peníze z ničeho.

Zdá se, že společenské vzdělání napříč populací pouze neupadá, ale někde také roste. Právník JUDr. Norbert Naxera je aktivistou za lidská práva a i když si ne vždy ověřuje fakta, jeho pohnutky a skutky hovoří za vše. Pochopil, o čem je kapitalismus; pochopil, že dál už to jednoduše nejde, a tak pouze nesedí, ale také činí. S právníkem Norbertem Naxerou jsme v přímém kontaktu a nejen s ním, ale také s předními vzdělanými ekonomy konzultujeme možné kroky. Šance na úspěch je mizivá, nicméně konečně česká společnost přechází od protestů proti politikům k těm, kteří jsou za zotročování a bídu populace skutečně přímo odpovědní. K bankám a jejich soukromým majitelům.

Čtěte také související

Desatero monetárního otroka (DuchDoby.CZ)

O tom, jak celý bankovní podvod staletí funguje, se dočtete například v příručce Hnutí Zeitgeist s názvem Definice Hnutí Zeitgeist stažitelné z oficiálních webových stránek Hnutí, anebo shlédněte v dokumentu Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum). Pokud má lid proti něčemu demonstrovat, tak toto je jedna ze správných cest.
 

Duch doby: Dodatek (Zeitgeist: Addendum)


 

Aktualizace 24.01.2017, 12:08

Jednání ve věci tématu

Ve čtvrtek 26.01.2017 proběhne v centru Prahy jednání na téma možností řešení záležitosti včetně bezpečného postupu. Přítomni bodou Martin Böhm (Hnutí Zeitgeist ČR, ETIQ.CZ, z.s.), Jirka Černohorský (spolek ČEST, SVOBODA, RESPEKT), Ing. Petr Ježek, Ph.D (Česká strana národně sociální) a JUDr. Norbert Naxera (Svaz českých právníků z.s.). Pokusíme se pozvat ještě Zdeňka Ponerta (Skutečná demokracie) a Miloše Cacha, ovšem tito nejsou momentálně v Praze, pravděpodobně tedy nedorazí.

Konkrétněji jednat se bude o tom, jak a zda vůbec podat žalobu a jakým způsobem pojmout informování společnosti a protest proti uvedeným zločinům těchto nadnárodních soukromých korporací. Všichni pozvaní jsou prakticky dobře informováni o skutečnosti, pokusíme se proto projednat možnosti kooperativní spolupráce. O výsledku budeme informovat v samostatném článku, nebo aktualizací článku tohoto.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

1
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Miroslav Šotek Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Miroslav Šotek
Anonym

Vynikajuco, skvelé dozvedieť sa že sa nájdu aj právnici zastávajúci právo. Radi pomôžeme.