Sluníčkářská propaganda Českého rozhlasu? (22.01.2017)

Sluníčkářská propaganda Českého rozhlasu dnes v poledních zprávách Radiožurnálu?

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Milan Rokytka na Facebooku:

Sdělili mi, že ženy celého světa protestují proti podle nich sexistickému prezidentovi USA; také mi sdělili, že zde vystupuje nějaká hudební skupina, která složila píseň s názvem Idiot Trump. Pak mne obšírně informovali o sjezdu neparlamentní strany Zelených, že zelení začali kampaň, že již mají stínovou vládu, že je vede Stropnický a kdo jsou jejich partneři do voleb.

Zamlčeli mi, že prezident USA provedl první kroky ke zrušení Obamovy zdravotní reformy; zamlčeli mi, že prezident USA se chystá na schůzku s prezidentem Mexika; zamlčeli mi, že protesty proti němu byly v USA plné násilností; zamlčeli mi největší politickou událost v Evropě tento týden, a to setkání předsedů stran zaměřených proti ilegální migraci. Zamlčeli mi to podstatné.

A já se ptám, JE TOTO VYVÁŽENÉ ZPRAVODAJSTVÍ veřejnoprávního rozhlasu? Nechci platit v podobě rozhlasových poplatků Stropnickému jeho předvolební agitku a nechci platit zcela nevyvážené zpravodajství.
 

Související články:

# „Přestaňte platit koncesionářské poplatky” (DuchDoby.CZ)
# Pozvánka na Demonstraci proti „vlastizrádné činnosti České televize – 8.6.2016“ (DuchDoby.CZ)
# Demonstrace proti „vlastizrádné činnosti České televize” (07.06.2016) (YouTube.com)
# J. Černohorský · Český anál · Česká televize (13.11.2016) (YouTube.com)

Použité zdroje:

Text: Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií (Facebook.com)

Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: