„Přestaňte platit koncesionářské poplatky”, vyplynulo, mimo jiné, z tiskové konference Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií

Veřejnoprávní média mají za úkol podporovat hodnotovou soudržnost společnosti. Jsou k tomu vybavena legislativně, ekonomicky i organizačně. Ale jak to vypadá s ČT a s ČR? Nejedná se o národní službu založenou na solidárním poplatku, jedná se o „službu“ ničení národní identity a historické pravdy!”, píše sdružení.

Prostor pro Váš odkaz

Související články:

Šíří Stream.cz západní propagandu? (DuchDoby.CZ)
Soudní řízení s údajnými podvodnými taxikáři a zkorumpovaným úředníkem pražského magistrátu. Žalobcem státní zástupkyně (DuchDoby.CZ)

Jelikož se o konferenci napsalo již více než dost v pozvánkách a následně také ve výstupech, nebudeme články kopírovat a přistoupíme k věci, čímž je zveřejnění kompletních (rozumějme nestříhaných) audio i video záznamů. Na rozdíl od mainstreamu se u nás s cenzurou nesetkáte.

Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií zastupovali předseda JUDr. Bc. Norbert Naxera, místopředseda Milan Rokytka a PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., přičemž první polovina videa je konference a druhá diskuse.


 

Související informace

Česká televize manipuluje divákem – cenzuruje celé věty už i prezidenta České republiky Miloše Zemana:

Zeman o skutečné cestě

ČT manipuluje divákem – jihomoravský hejtman Michal Hašek prý podporuje Ruský nacionalismus:

Česká televize manipuluje dětmi – Pohádky pana Donutila – multikulti bílá „vadná“ Sněhurka:

Zaujme Vás již neuvěřitelný začátek a to slova, kterým se odevzdala naše ikona, dosud vážený a uznávaný pan Miroslav Donutil, který se asi rozhodl kolaborovat, nebo nevím, jinak si to totiž nedovedu vysvětlit. „Byla to moc hezká dívka. Žila sama a hledala si nějakou práci. Měla ale jednu velkou vadu, totiž bílou pleť jako mléko.

Česká televize manipuluje dětmi – migrace uprchlíků z planety Ne na planetu Yó:

A mnoho dalších zhovadilostí nejen České televize, kterými nás tato čím dál častěji zásobuje.
 

Jak z toho ven

Aby se něco změnilo, je nutno začít u sebe. Pokud Vám podobné pořady vadí, začněte například odhlášením koncesionářských poplatků. Jednoduše dojděte na poštu, vyžádejte si odhlašovací formulář (čestné prohlášení, že nemáte televizi a/nebo rádio) a od té doby neplatíte nic. Ústava Vám zaručí, že nikdo bez soudního povolení nepřekročí práh Vašeho domova (ústavně zaručené právo plynoucí z článku 12 Listiny základních práv a svobod), aby to zkontroloval. Snazší to být nemůže. Nebo snad s tím vším souhlasíte?
 

Zdroje článků

NWOO.ORG: Pozvánka na tiskovou konferenci Sdružení koncesionářů veřejnoprávních médií
NOVAREPUBLIKA.CZ: Česká televize dští každý den „antikomunistický oheň a protiruskou síru“
CZECHFREEPRESS: Česká televize dští každý den „antikomunistický oheň a protiruskou síru“

 

Závěrem mimo téma

První česká islámská písnička nazpívána dětmi pro děti Má šá Alláh:

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře