Česká pošta místo doručování zásilek pohazuje výzvy k vyzvednutí po podlahách bytových domů

A zase ta Česká pošta. Česká pošta místo doručování zásilek pohazuje výzvy k vyzvednutí po podlahách bytových domů. Ovšem ne výzvy jen tak ledajaké, ale výzvy opakované. První výzvy totiž pro jistotu nedoručuje vůbec. Mně konkrétně již od konce roku 2017. Nejednou jsem kvůli České poště přišel o zásilku.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Starší související články

Česká pošta své závazky neplní a neplní
Česká pošta nedoručuje Balíky do ruky, místo toho podvádí a lže zákazníkům. A těm je to fuk
Česká pošta lže a podvádí zákazníky snad ve všech regionech, a to každý den. Nepoužívejme ji!

 

S Českou poštou bez pošty

Přišel jsem opakovaně například o pravidelnou zásilku z obchodu Tesco, který mi za mé nákupy kvartálně zasílá peněžní poukázky a slevy na častěji odebírané produkty. Díky České poště tak nemám poukázky za něco přes 600 korun. Obchod Tesco mi tedy po mých opakovaných stížnostech zasílá poukázky doporučeně. No jo, jenže spolehnout se delší dobu nemohu ani na poštu doporučenou, natož na jakoukoli jinou.

Už mám té České pošty tak akorát a proto jsem se rozhodl napsat a předat jim otevřený dopis. Sice to nic nejspíše nevyřeší, neboť aktivistů je pro efektivní a úspěšné řešení problémů potřeba značně více, nicméně až začnu s věcí postupovat dále, tak nikdo z České pošty nebude moci říci, že jsem je nevaroval. Rozhodně oslovím zmíněná média plus navíc několik dalších, která prozatím nebudu zmiňovat. A protože již nějakou dobu tvořím videa, samozřejmě nezapomenu zmínit se ani v připravovaném pořadu Beseda Martina Mojmíra v Martin Mojmír TV.
 

Otevřený dopis České poště

Věc: Poslední výzva k zahájení spolehlivého doručování poštovních zásilek před přijetím opatření

Česká pošto,

v minulosti jsem se na Vás opakovaně obrátil ve věci neinformování o příchodu poštovních zásilek, popřípadě jejich chybného doručování a/nebo nedoručování mé osobě, tj. Martinu Böhmovi, bytem Přecechtělova 2238/1, 155 00 (resp. 150 19), Praha 5 – Stodůlky (resp. Velká Ohrada), vůbec. Do tohoto okamžiku jsem jako reakce od Vás obdržel vždy pouze prázdná slova či irelevantní poučování. Náprava se však žádná nekonala, ani nekoná. Ba naopak své pracovní povinnosti zanedbáváte stále častěji, čímž mi jen způsobujete nepříjemnosti.

Vzhledem k tomuto faktu, neboť reklamace ani stížnosti u Vás evidentně nic neřeší, jsem se rozhodl, pokud budete ve své dosavadní praxi pokračovat, přikročit k dalšímu kroku. Již Vás nežádám o vyjádření, neboť slova k nápravě nevedou. Již Vás svým konstatováním vyzývám k činům. Totiž pokud mé osobě budete neustále nedoručovat zásilky, anebo činit jakékoli jiné naschvály, jako je například ten současný poslední, kterým bylo pohození opakované výzvy k vyzvednutí zásilky jen tak na zem místo do poštovní schránky (první výzvu, natož zásilku, jste mi pro jistotu nedonesli vůbec), pak kromě mě a jména Jan Tuna (pořad A-DOST na televizi Seznam) možná poznáte také Pavla Hlávku (rádio Svobodný vysílač CS) či Jaromíra Soukupa (TV Barrandov).

Důrazně a naposledy Vás tímto vyzývám k zahájení spolehlivého doručování mi poštovních zásilek na svoji poštovní adresu.

Tato informativní výzva k nápravě není výzvou k zahájení dialogu. Nemám zájem, ani neočekávám žádné Vaše omluvy, prázdné sliby, anebo dokonce irelevantní poučování.

Závěrem přikládám číslo z Vaší strany poslední úmyslně mně nedoručované zásilky (nedoručování, nevhození první výzvy do schránky a pohození druhé výzvy k vyzvednutí na zem místo do poštovní schránky).

Dne 01.06.2018

Martin Böhm
Telefon: (+420) 777 228 288
E-mail: info[a]martinbohm.cz

 

Bez aktivismu se nic nezmění

Problém s Českou poštou zažil jisto jistě každý. V Praze na Velké Ohradě je situace vyhrocena dokonce do maxima; zdaleka totiž nejsem sám, komu Česká pošta nedoručuje zásilky, anebo třeba i jen výzvy k jejich vyzvednutí. Nevím jak ve vaší lokalitě, ale v té naší mají podobné zkušenosti zdejší obyvatelé naprosto běžně.

Pokud se má něco změnit k lepšímu, je nutno vystoupit s vlastními zkušenostmi s Českou poštou a kromě bombardování jejich reklamačního oddělení začít tlačit i na různá Česká média. Samozřejmě pokud nezafungují ta mainstreamová, tak na ta alternativní. Třeba právě takový zmíněný Svobodný vysílač CS, anebo třeba Časopis Šifra, Parlamentní listy atp. se rádi věci opakovaně ujmou. Bez aktivismu každého z nás se však nestane vůbec nic.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: