Česká pošta lže a podvádí zákazníky snad ve všech regionech, a to každý den. Nepoužívejme ji

Česká pošta lže, podvádí a nedoručuje zásilky zákazníkům snad ve všech regionech, a to každý den. Vyzýváme k jejímu bojkotu, neboť se zdá, že s tímto dnešním už běžným standardem patrně nepřestane.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Praktiky České pošty nedají spát snad většině české populace. Její zaměstnanci, ale i vedení, lžou, podvádí a nedoručují zásilky českým spotřebitelům. Své si před několika dny zažil i známý YouTuber Stanislav Hruška, který o tom natočil krátké video. Než se na něj podíváte, přečtěte si i naše zkušenosti z odkazů níže.
 

Zkušenosti YouTubera Stanislava Hrušky


 

Zkušenosti čtenářů

Jak funguje Česká pošta ve Vašem regionu? Napište nám, ať si „rozšíříme obzory”.
 

Související články:

Česká pošta své závazky neplní a neplní
Česká pošta nedoručuje Balíky do ruky, místo toho podvádí a lže zákazníkům. A těm je to fuk

 

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, JinéMédium.CZ, MojeRetence.CZ, fóra ETIQ a řady dalších.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře