Česká pošta lže a podvádí zákazníky snad ve všech regionech, a to každý den. Nepoužívejme ji

Česká pošta lže, podvádí a nedoručuje zásilky zákazníkům snad ve všech regionech, a to každý den. Vyzýváme k jejímu bojkotu, neboť se zdá, že s tímto dnešním už běžným standardem patrně nepřestane.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Praktiky České pošty nedají spát snad většině české populace. Její zaměstnanci, ale i vedení, lžou, podvádí a nedoručují zásilky českým spotřebitelům. Své si před několika dny zažil i známý YouTuber Stanislav Hruška, který o tom natočil krátké video. Než se na něj podíváte, přečtěte si i naše zkušenosti z odkazů níže.
 

Zkušenosti YouTubera Stanislava Hrušky


 

Zkušenosti čtenářů

Jak funguje Česká pošta ve Vašem regionu? Napište nám, ať si „rozšíříme obzory”.
 

Související články:

Česká pošta své závazky neplní a neplní
Česká pošta nedoručuje Balíky do ruky, místo toho podvádí a lže zákazníkům. A těm je to fuk

 

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidou.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře