Chci dál pracovat pro stát, ne pro nějakého oligarchu, řekl Šlachta

Už si ale neuvědomuje, že pro oligarchy bude pracovat vždy, neboť politici a státní služby jim plně podléhají aneb politik je sluha a běžný občan otrok, přičemž politici jsou dávno nadbyteční. Jste možná ještě mnohem větší otrok, než ti kdož ví, jak se věci skutečně mají, milý nevidomý pane Šlachto.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Žijeme v kapitalismu, nastudujte si přesnou definici tohoto slova. Kapitalismus je prokapitálový, respektive profinanční systém podléhající těm, kdož vlastní kapitál a ten nevlastní nikdo jiný více než oligarchové, respektive takzvané jedno procento nejbohatších. Vždy budete pracovat pro oligarchy. A tito oligarchové (Rockefellerové, Rothschildové, Gatesové atd.) „vlastní“ a spravují již více než 50% světových zdrojů planety. Vlastní v uvozovkách, poněvadž kdo tvrdí, že něco vlastní, tak ten to ve svém principu odepřel nebo odepírá potřebným, kýmž je každý živý člověk. Nikdo nemá právo usurpovat si zdroje pouze pro sebe. Co nám poskytuje planeta, je pro všechny společným dědictvím. Nikoli pouze pro oligarchy, státy, zaměstnavatele, jednotlivce, Vás… To ale stále nechápe nejméně 96% z nás.

Šlachta se nyní stěhuje z policejní ubytovny na pražské Zbraslavi, kde trávil předchozích několik let, jinak pochází z Moravy. Pracovní nabídku zatím žádnou nedostal.

Bodejť by dostal, vše je pomíjivé a práce především. Zvlášť v době, kdy děláme něco, co nedává smysl. V novém socio-ekonomickém systému, Ekonomice založené na přírodních zákonech / zdrojích, není policistů zapotřebí. Je totiž k lidem přistupováno tak, že zločinnosti tak, jak ji dnes známe, nebude dávána příčina ke svému vzniku.

Jsem policistou a myslel jsem, že jím zůstanu. Nechtěl bych jít určitě do služeb žádného oligarchy,“ tvrdí nevědomý Šlachta, jenž „myslel“ a všichni dobře známe přísloví, co děláme, když myslíme…
 

Použité zdroje

Foto: Petr Hloušek – pravo.cz, Novinky.cz
Text: Novinky.cz, zeitgeistmovement.cz [2]

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidou.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
JugiHugi
JugiHugi
7 roky před

Jak je myšlena ta nadbytečnost politiků? Bez politického řízení by tu byla anarchie.

JugiHugi
JugiHugi
7 roky před
Reaguje uživateli  Martin Mojmír

Jo, to zní logicky. Jenže to bysme nějaké museli mít.

JugiHugi
JugiHugi
7 roky před

Všichni jsme otroci a politici největší. Pro svojí zabedněnost nic nedokážou vidět, natož chápat.