Nejen české mainstreamování, televize OVTV, nazývání věcí pravými jmény (oživeno)

V naší malebné to kotlince se stále častěji setkáváme s charakteristickým fenoménem, kdy pravdivé informace v mainstreamových médiích jen tak nevysledujeme. Jiné zkušenosti o tom nemá ani náš prezident Miloš Zeman, kterému jeho mluvčí musel založit vlastní TV. Objektivita jde stranou.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Důvod? Kritické (účelové) selhá(vá)ní tradičních mainstreamových (po novu „pravdoláskařských“) médií, zkreslování vysílání veřejných televizí, kam se pravda dostane už snad jen omylem, a to například podceněním hosta, jak se každou chvíli čím dál častěji děje například v České televizi. Skutečnost? Evidentní – jednotlivé puclíky si jistě každý průměrně myslící člověk složí sám. Neinformovaný občan odvětí, jaký to má význam? Vždyť média informují?! I přímý přenos informuje! A právě v tom je ten zakopaný pes. Dnes dokáže pravdivě informovat snad už jen přímý přenos, a to zdaleka ne vždy, neboť jsou do vysílání zváni tací, kdož řeknou to, co je potřeba říci. Média si čím dál více hoví v překrucování faktů a lhaní, jelikož především upravované a zcela smyšlené zprávy a informace jsou pro lidi zajímavé a pouze tak je udrží dostatečně debilizované. Co občas prosákne, jsou hosté v přímých přenosech, kteří sem tam mainstreamu uštědří nějakou tu decentní jizvičku. A informovaný občan to velice rychle rozpozná.

Média jsou dnes tak daleko, že již absolutně neinformují o tom, co se skutečně děje, nýbrž svévolně deformují realitu, zavádějí, vynechávají, zamlčují, lžou a vymýšlejí si. Nepouští už téměř nic, co se jim nehodí a/nebo nelíbí. Neakceptují žádného občana ani politika, vlastně nikoho, kdo nemá ty správné, rozumějme jejich vlastní, názory či… Či jim prostě nenabídne něco pro ně zajímavého, popřípadě jim nedá tak říkajíc „nůž na krk“, eventuálně je nepodplatí.

Mainstreamová média nenávidí prezidenta Miloše Zemana, manipulují jeho projevy

Miloš Zeman se mainstreamu nebojí a na plná ústa, bez akceptování jimi zavedené politické korektnosti, říká, co si myslí a co se povětšinou skutečně děje. Zeman nerespektuje snahu „užitečných idiotů“ natahat do Čech co nejvíce migrantů a na plná ústa o tom hovoří. Říká, co si on i národ myslí (a ví) a „pravdoláskařské“ praktiky odhaluje a kritizuje (pokud tedy nejde o dobře promyšlený populismus, což nevíme). Média nenechávají na Zemanovi nitku suchou, nicméně vzhledem k jeho uváděním věcí na pravou míru, jeho popularita roste. Momentálně se pohybuje již přes 70%, což hovoří ještě o jedné věci, a to takové, že „mmédia“ ztrácejí pomalu vliv (pravděpodobně na úkor médií alternativních). Zeman se s médii neshodne samozřejmě v mnohem větším počtu témat. Mezi sporné body patří i jeho vztah k Rusku (Zeman byl na prohlídce na Rudém náměstí) a Číně (Zeman dosáhl, že čínský prezident zavítal do Prahy) atd. Ať se zkrátka stane cokoli, za každou cenu se o tom musí něco sdělit.

Ovčáček spouští svou televizi „OVTV“, chystá logo a přenosy z Hradu

Kam jsme to došli, že prezident musí vysílat ze svých akcí vlastní živý přenos, protože jinak by se k lidem pravda neměla šanci dostat? Je to jeden z následků toho, že se v 89′ společnost nepřeklopila ze Socialismu (mnozí mylně tvrdí „Komunismu“) do Kapitalismu („tzv. demokracie“), nýbrž do docela obyčejného, prach sprostého, „Neofašistického imperialismu“ (mnozí mylně tvrdí právě do „Kapitalismu“). Za Komunismu totiž mělo být takzvaně vše všech (státu, kdy lid měl být tím státem), ovšem dnes, vzhledem ke zcela účelovému skupování všeho stále bohatšími a bohatšími jednotlivci (psychopatizaci), díky tzv. privatizacím (krásný příklad např. řecké přístavy), široká společnost o vše postupně přichází, což má za cíl jediný a pro nás zároveň naprosto likvidační následek, kterým je stále širší rozevírání nůžek mezi bohatými a chudými – vytvoření a získání neomezené moci otrokářů (onoho pověstně známého 1% lidí, tzv. oligarchů, „vlastnících“ dnes přes 50% světových zdrojů) a otroků, což z lidí nedělá stát, ale stádo. Jinými slovy – tento zločin proti lidskosti (například v podobě „funkce“ peněz, které jsou jeho zprostředkovatelem – toho zločinu) kvete ve velkém a kradou a podvádí centrální banky (resp. jejich soukromí vlastníci), politici (zkorumpovaní „správci“) a vlastně my všichni (zaslepení a důvěřiví idioti), a to buď přímo a úmyslně, nebo nepřímo a neúmyslně, přičemž menší krádeže a podvody akcelerují krádeže a podvody větší, což dává odpověď na otázku, proč se „dají chytit“ a chytají pouze menší „ryby“, nikoli však už ty velké. No protože TY velké ovládají TEN systém, který ovšem nevytvořili a nepodporují pouze oni, ale opět my všichni, kdož to umožňujeme. Ve výsledku 1% oligarchů jsou otrokáři, politici sluhové a my ostatní pouzí otroci. Toto je celý princip věcí.

Bank of England chce využít brexitu a Velkou Británii si jejím zadlužováním postupně „koupit“

Když se však vrátíme k věci – tzv. „sluníčkářům“ a „pravdoláskařům“, jde o skupiny lidí, kteří za cizí peníze (z vrchu) vykonávají takzvanou „soft power“ funkci – tedy ovládají stát měkkou silou. Lidé, kteří z této práce těží a čerpají pro sebe určité výhody (jsou fanatizováni obdobně, jako byli za 2. světové války fanatizováni nacisté, kdy tehdy se tak činilo ego-psychopaticky a dnes se tak činí ego-eko-politicky). Systém je vskutku jednoduchý. Z různých zahraničních nadací, fondů, ambasád přicházejí peníze do neziskových organizací, které je následně přerozdělují na ony konkrétní „potřebné“ aktivity. Lidé tyto aktivity provádějící tak pracují za cizí peníze, pro cizí zájmy proti vlastním lidem, aniž by to třeba i věděli. Občan se diví, proč každý „odborník“ a „analytik“ má v televizi za to, že přijetí co největšího počtu migrantů je to nejlepší pro Českou republiku (stejně jako ve všech státech, kde jsou u moci tito dobroseři), zatímco pouze ten podivný, vulgární, věčné zpitý Zeman chápe, že je to katastrofa, které je třeba zabránit. Diví se však pouze proto, že nechápou, že ti „odborníci“ a „experti“, „analytici“ v telce vlastně plní úkoly ze zahraničí, respektive pracují pro někoho jiného. Pro cizí zájmy. Dříve se tito lidé nazývali vlastizrádci, ale ty časy jsou, doufejme že jen dočasně, pryč.

Co bude následovat a jak se bude situace dále vyvíjet? V posledních letech začal proces, jehož přímé přenosy hlavy státu jsou pouze pokračováním a tím je proces odhalování těchto skutečností, souvislostí a vztahů. Lidé snad nakonec pochopí, že média je neinformují objektivně, nýbrž je pouze odvádějí od skutečných problémů a manipulují. Můžeme doufat, že běžný občan přestane těmto mainstreamovým lžím postupně věřit. Momentálně probíhá proces oslabení důvěry v tato média. Na konci tohoto procesu by měl každý člověk chápat, jak funguje schéma, kdo je kdo a lživá média ztratí svůj vliv. No a pokud ne, máme se na co těšit.
 

Použité zdroje

Foto: en.wikipedia.org

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidním.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře