Adam B. Bartoš dostal za veřejný projev názoru podmínku

Za ústavně garantovaný veřejný projev názoru tříletá podmínka. I tak může fungovat justiční mafie.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Nikdo neupírá obžalovanému, aby měl názory. Názory může zastávat, jaké chce, ale do střetu se zákonem se dostává právě tím, že je zveřejňuje,” prohlásila soudkyně obvodního soudu pro Prahu 1 Pavla Hájková (důkaz ve videu).
 

Adam B. Bartoš dostal tříletou podmínkuVyjádření „názoru” redakce DuchDoby.CZ

S jakýmikoli projevy nenávisti vůči komukoli zásadně nesouhlasíme, ovšem tímto prohlášením to pro nás končí. Zástupkyně justice však šla daleko za hranu tím, že otevřeně a jistě zcela vědomě jednala v rozporu s Ústavou České republiky. Je zcela mimo téma eventuálně tvrdit, že se může obviněný odvolat k vyšší soudní instanci, zde například právě k Ústavnímu soudu, kde po letech nejspíše soudní spor vyhraje. Zde nemůže být nejmenší pochyb o ze strany obvodního soudu účelové poškozování Adama B. Bartoše; rozhodně se jedná o politický proces.

Situaci budeme nadále sledovat; doufáme, že za toto naše článkové veřejné vyjádření názoru, na které máme ústavní právo, se někdo nerozhodne pokusit se nás ztrestat rovněž. My si to případně, vzhledem k našemu zkušenému právnímu zastoupení, naprosto bez problémů obhájíme.

Související články

# Žaloba kvůli udělení zlaté ceny Tomášovi Ortelovi

 

Použité zdroje

Foto: Google.com
Video: YouTube.com
Text: YouTube.com, Novinky.cz

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jindra Tichý
Jindra Tichý
5 roky před

Paní státní zástupkyně spáchala trestný čin zneužití pravomoci veřejného činitele, když „uveřejnila“ na televizní kameru „svůj“ názor, který je v rozporu s Ústavou a odstraňuje demokratický pořádek v zemi, který zaručuje Ústava. Tímto trestným činem navíc přesně spáchala to, co sama tvrdila, navíc jako osoba, přímo zastupující státní moc, kterou zneužila. Soud, který rozsudek vyhlásil, spáchal naprosto totéž, navíc s tím, že trestnému činu statní zástupkyně nijak nebránil, nezabránil a protiústavně ho akceptoval svým výrokem v rozsudku.