Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové

Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové se uskutečnila v sobotu 11.11.2017. Vystoupili Denisa Rohanová a Jan Brezáni z České asociace povinných na téma exekucí, Ján Greguš z Hnutí Zeitgeist na téma neudržitelnosti spotřební ekonomiky aneb nejasné zprávy o konci světa; Miluš Kotišová z České pirátské strany na téma peníze a politika na Kostarice a nakonec Jan Piroutek s Rudolfem Dvořákem na téma návrhu nové občanské ústavy.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Níže Vám přinášíme videa z jednotlivých přednášek včetně nastínění témat. Proto pokud Vás zaujal nadpis, zhlédněte videa a budete-li mít zájem o více informací, pokládejte zde nebo k jednotlivým přednáškám ve fóru své dotazy, na které se Vám následně pokusíme zprostředkovat odpovědi.
 

Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskuzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=382

 

Nejasná zpráva o konci světa

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=384

 

Peníze sapiens

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=385

 

Návrh Ústavy suverénních občanů SFR

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=387

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidou.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře