Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové

Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové se uskutečnila v sobotu 11.11.2017. Vystoupili Denisa Rohanová a Jan Brezáni z České asociace povinných na téma exekucí, Ján Greguš z Hnutí Zeitgeist na téma neudržitelnosti spotřební ekonomiky aneb nejasné zprávy o konci světa; Miluš Kotišová z České pirátské strany na téma peníze a politika na Kostarice a nakonec Jan Piroutek s Rudolfem Dvořákem na téma návrhu nové občanské ústavy.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Níže Vám přinášíme videa z jednotlivých přednášek včetně nastínění témat. Proto pokud Vás zaujal nadpis, zhlédněte videa a budete-li mít zájem o více informací, pokládejte zde nebo k jednotlivým přednáškám ve fóru své dotazy, na které se Vám následně pokusíme zprostředkovat odpovědi.
 

Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskuzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=382

 

Nejasná zpráva o konci světa

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=384

 

Peníze sapiens

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=385

 

Návrh Ústavy suverénních občanů SFR

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=387

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: