Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové

Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové se uskutečnila v sobotu 11.11.2017. Vystoupili Denisa Rohanová a Jan Brezáni z České asociace povinných na téma exekucí, Ján Greguš z Hnutí Zeitgeist na téma neudržitelnosti spotřební ekonomiky aneb nejasné zprávy o konci světa; Miluš Kotišová z České pirátské strany na téma peníze a politika na Kostarice a nakonec Jan Piroutek s Rudolfem Dvořákem na téma návrhu nové občanské ústavy.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Níže Vám přinášíme videa z jednotlivých přednášek včetně nastínění témat. Proto pokud Vás zaujal nadpis, zhlédněte videa a budete-li mít zájem o více informací, pokládejte zde nebo k jednotlivým přednáškám ve fóru své dotazy, na které se Vám následně pokusíme zprostředkovat odpovědi.
 

Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskuzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=382

 

Nejasná zpráva o konci světa

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=384

 

Peníze sapiens

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=385

 

Návrh Ústavy suverénních občanů SFR

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=387

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, futurologii, sociologii a ekologii. Považujete se za člena sociálního Hnutí Zeitgeist a tedy propagátora tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností se Martin v roce 2023 stal invalidou.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře