Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové

Konference KTS-AME 11.2017 v Hradci Králové se uskutečnila v sobotu 11.11.2017. Vystoupili Denisa Rohanová a Jan Brezáni z České asociace povinných na téma exekucí, Ján Greguš z Hnutí Zeitgeist na téma neudržitelnosti spotřební ekonomiky aneb nejasné zprávy o konci světa; Miluš Kotišová z České pirátské strany na téma peníze a politika na Kostarice a nakonec Jan Piroutek s Rudolfem Dvořákem na téma návrhu nové občanské ústavy.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Níže Vám přinášíme videa z jednotlivých přednášek včetně nastínění témat. Proto pokud Vás zaujal nadpis, zhlédněte videa a budete-li mít zájem o více informací, pokládejte zde nebo k jednotlivým přednáškám ve fóru své dotazy, na které se Vám následně pokusíme zprostředkovat odpovědi.
 

Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskuzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=382

 

Nejasná zpráva o konci světa

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=384

 

Peníze sapiens

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=385

 

Návrh Ústavy suverénních občanů SFR

Agregovaný přehled obsahu s moderovanou diskluzí

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=134&t=387

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Pouhé udržení našich webových stránek online na internetu nás stojí měsíčně 1.800 Kč.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.

Více o tom, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE. Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, pokud se pro ni rozhodnete, předem srdečně děkujeme!
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: