Sprosté chování Studio-Picasso s.r.o. k zákazníkům

Společnost Studio-Picasso s.r.o. je „Vaší online tiskárnou”. Nebo alespoň tak se prezentuje na své webové prezentaci speedprint.cz, kde dodává, že „pokud na svůj tisk spěcháte, jste tam správně”, resp. že „Vás zachrání”. Jako lákadlo jistě skvělý text, kdyby však praxe nebyla poněkud opačná.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Jinými slovy se jedná o lež jako dvě věže. Totiž nejen, že Vás Studio-Picasso s.r.o. nikterak nezachrání, ale oni na zákaznickou poptávku dokonce vůbec neodpoví a když jim, byť jakkoli, napíšete například politování nad tím, že ani nezareagují na Vaší poptávku, odvětí Vás výčitkou, že jste si dovolili hromadně oslovit více společností naráz, tudíž jste nechápavým chudákem a ubožákem, kterého nanejvýše nesnášejí s téměř démonickou modlitbou, ať o Vás již nikdy neuslyší. Jenže právě podobné nanejvýše arogantní chování někdy může být impulsem pro opak.

Vážená, to že Vás doma nenaučili slušnému chování mám chápat jak,“ zahájil svoji reakci na druhý mail zájemkyně o službu tisku samolepek sám velký „ON” (proč „ON” viz TENTO autentický mail) pan jednatel David „Helmut” Helm neuvědomujíc si, že je to právě „ON sám velké vedení”, kdo se zprvu zachoval neslušně, když na prvotní mail poptávající neodpověděl. No a protože zase „JÁ” jsem, mimo jiné, podle „Helmutovy” rétoriky velkým, božským, jedinečným a vůbec nejlepším jednatelem společnosti ICTX.CZ s.r.o., z jejíž e-mailu pisatelka a zároveň redaktorka DuchDoby.CZ psala (mimochodem mail nebyl firemní, tudíž skutečně nechápu, proč by si měl pan Helm komu na cokoli stěžovat, nehledě na to, že si ani neověřil, v jakém vztahu je pisatelka k jednateli ICTX.CZ, s.r.o.), dozvěděl jsem se o textu „TOHO” pana jednatele Davida Helma, resp. Studio-Picasso s.r.o., a tento tak s klidem, neboť to sám pan David Helm svým odepsáním na mail Martiny odsouhlasil („Komunikace prostřednictvím tohoto e-mailu může být bez potvrzování kterékoli strany transparentní,” viz podpis mailu Martiny), zveřejňuji:

Vážená!

to že Vás doma nenaučili slušnému chování mám chápat jak?

Jelikož to asi ani nepochopíte, zde je důvod – Ti slušní zákazníci napíšou každému , u koho poptávají zvlášť a né dát do příjemců hromadně. Většina z nás, reklamek takovým zákazníkům neodpovídáme. Až se to naučíte, rád kalkulaci pošlu, protože pak si Vás budu vážit.

Jinak JÁ jsem vedení a takové chudáky co se na nějakých „stížnostech“ každý den na cokoli když není po jejich točí ,nesnáším!

Budu moc rád, když o Vás již nikdy neuslyším

A jelikož nejsem ubožák, ne Vaše vedení si stěžovat nepůjdu.

Dekuji
s pozdravem David Helm
www.speedprint.cz
info@speedprint.cz
Tel.: +420 723 282 929

 

Náš zákazník, náš pán jako doména minulého století

„Náš zákazník, náš pán?” Ale kdeže. S takovým sloganem se v kapitalistické společnosti zaměřené téměř výhradně na maximalizaci osobního zisku, respektive pohrdání druhých a s tím souvisejícně vlastně sebe sama, nesetkáme. Toto bylo doménou nejpozději dvacátého století, kde se k sobě lidé ještě chovali s úctou a respektem. Však vzpomeňme na staré československé černobílé filmy s Vlastou Burianem, Věrou Ferbasovou, Oldřichem Novým, Jaroslavem Marvanem a dalšími. Dnešní doba je naprosto odlišná, tak nějak zoufale smutná a nepochopitelná.

Ano, můžeme namítnout, že onen druhý ostřejší mail redaktorky Martiny mohl vypadat jinak, ovšem to by Martina nesměla mít bohaté zkušenosti z firem, jejichž zaměstnanci svoji práci odbývají (připravují své zaměstnavatele o zisk) a kde zaměstnavatelé jsou za hlášení takového nezájmu svých zaměstnanců naopak velice vděční. V případě speedprint.cz jsme však narazili na samotného velkého PANA jednatele, kterému nejen že na zákaznících evidentně příliš nezáleží, ale on se vůbec neostýchá snížit k urážkám osobního charakteru. A navíc k ženě. Pak můžeme hluboce polemizovat o tom, co je a naopak není slušné.
 

Zákazník má vždy pravdu a když náhodou ne, má ji stejně

Účelem nabídky je poptávka, tedy zisk, což pokud chci být monetárně úspěšný, s sebou ruku v ruce musí nést nějaké povědomí o tom, jak se k zákazníkovi chovat, a to ať je ke mně jakkoli drzý či jinak neslušný. To už musí být, když klienta odmítnu obsloužit. Nikdy bych si však jako jednatel několika firem a spolku nedovolil na základě jeho ostřejšího mailu nazvat jej nechápavým chudákem, ubožákem a kdo ví čím ještě s přáním, abych o něm již nikdy neslyšel. Jen na základě projevu nespokojenosti s motivačním vyjádřením možného podání stížnosti, čímž vlastně případnému zaměstnanci té které společnosti pomohu, aby za jeho pochybení nebyl případným vedením pokárán až vyhozen? To by se ovšem sám zaměstnavatel nesměl chovat jako mnohý zaměstnanec. Jako naprostý hulvát.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

42
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
9 Comment threads
33 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
Martin MojmírMartin KratochvílMarek KvapilMartin MojmírTharo Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Qestament
Anonym
Qestament

Tak ten je hustej. Na*ral si tím co napsal do gatí, teď o něm ví celej internet a vzhledem k automatickýmu podpisu a odsouhlasení transparentnosti s tím nemůže vůbec nic udělat. 😀 Ale i kdyby to tam nebylo, tak je to svoboda názoru a vyjádření, všude po netu jsou mraky serverů kam lidi píšou zkušenosti. Tenhle im*ecil si udělal pěknou vizitku. Odepsali jste mu na to něco? 😀

David Helm
Anonym
David Helm

Ty asi budeš také velký pán, který nejdřív soudí, pak se ptá. Přečtěte si nejdříve alespoň moje vyjádření, pak teprve hodnoťte. Svoboda vyjádření má své limity a ty byli překročeny. Až se to stane třeba Vám, uvidíme, jaký budete hrdina.

Qestament
Anonym
Qestament

Copak snad jsem tě nerozbrečel? To by mě mrzelo 🙁 Vyjádření jsem si přečetl a žádnej relevantní protiargument se nedozvěděl. Vůbec nic si nepopřel ani nedoložil. Jenom snůška keců mistra světa co a jak děláš nebo bys udělal ty. Jenom samý boží přikázání. Dej si studenou sprchu a neprohlubuj tady svoji ostudu ty hrdno. 😀 A nauč se zákony než budeš blekotat o svobodě vyjádřování, ke který tí přidám ještě pojem klamavá reklama 😉

David Helm
Anonym
David Helm

Nauč se nejdříve číst!

Michal Mauser
Admin

Wow, dost dobré pokrytectví. Sám řekne, že vlastně nevadí poptávat všechny, hlavně, když on to neuvidí 😀 Nevím, co by na tom mělo být neslušného. Naopak se z toho může pár věcí dozvědět. Hold příště udělejte skrytou kopii.

David Helm
Anonym
David Helm

Nevím jakou máte slušnost, ale asi moc ne, nejdřív si zjistěte 100% pravdu, pak suďte!!! Psal jsem, že není slušné, odpovídat hromadně, ale když nic jiného ta osoba nesvede, tak alespoň skrytě. Nepotřebuji se nic o nikom jiném dozvědět, kdyby ano, zeptám se.

Marie Borková
Anonym
Marie Borková

Dnes jsem zažila stejnou zkušenost. Dovolila jsem si více dotazů, než by mohl pan velký majitel zvládnout. Velmi ráda bych emailovou konverzaci někde zveřejnila, ať lidi nenaletí a nedej bože nechtějí s touto „firmou“ spolupracovat. Je to jen sprostý člověk, který si neváží ničeho a nikoho.

David Helm
Anonym
David Helm

Nebojte Vážená paní, 100% nikdo se mnou spolupracovat nebude. Hlavně ať všichni spolupracují s Vámi. Nebojte si tu udělat reklamu zdarma 🙂

Qestament
Anonym
Qestament

Nechceš mu za třeba desítku nabídnout vymazání článku abyste byli financovaní tak jak ti říkal? Když už jsi mu nabídnul smazání přezdívky? Bude to mít nakonec levnější páč soudy jsou mnohem dražší 😀 To stažení přezdívky jsi mu nabízet neměl, to vyzní dost blbě. 😀

Za všechno může Putin
Anonym
Za všechno může Putin

Za desítku? To má Babiš vyděláno za 5 sekund, to už jen smazání článku vydá na delší dobu. 🙂

David Helm
Anonym
David Helm

Popravdě co říci na překroucený článek, kdy jste v metru pořádně ani neslyšel, co jsem říkal, takže se vyjadřovat nemá vůbec smysl, jen by jste to zase překroutil.
Popravdě nevím, že bych nějaké paní zesměšnil jméno či dělal nějaké přezdívky, ale to je asi jen Váš smyšlený příběh, aby jste měli co psát a koho napadat. Nevím o tom, že by se mi něco nelíbilo jak jste se choval, bylo mi to celkem jedno, jelikož mi za to ani nestojíte. Nechovám se tak k ostatním slušným lidem, jen podobným jako jste Vy a hlavně Vaše lživá paní.
Jinak fyzickou likvidací jsem určitě nevyhrožoval, to jste si to docela přikreslil, aby to mělo ve Vašem podání nějakou šťávu, jinak by to bylo stejně ubohé, jako Vaše paní.
Nevím proč bych měl dokládat nějakou soukromou korespondenci, která nemá s tímto Vaším různě poslepovaným textem nic moc společného. Jelikož tvrdíte, že byl jeden či dva emaily, nevím ani co bych dokládal, když nic dalšího není (leda že bych nějaké sfixloval, jak to možná děláte), a navíc za to nejsem placený, musíme se věnovat těm zákazníkům, kteří jsou slušní a čekají na své objednávky. Nevím že by jste si něco objednával, psal či s námi řešil.
Jediné co mohu doložit je, že když budu mít dané telefonní číslo, doložím klidně z výpisu od operátora, že lže a Vaše paní je prachsprostá lhářka, ale to se nestane, jelikož by jste se celkově odvařili a neměli již co psát a koho napadat.

David Helm
Anonym
David Helm

Ani nebudu ty Vaše trapné bláboly číst, pošlete tel. číslo Vaší lživé ženy a já doložím z výpisu operátora, že jste ulhaný podvodníci. Zatím jen uvádíte různé Vaše bludy a ale skutek utekl. V případě že telefonní číslo/la nedoložíte a bych to mohl pohodlně prokázat, bude jen patrné, že Vy jste ti, co jsou obyčejní podvodníci a ostatní si udělají svůj obrázek, co jste zač. Vaše žena se zachovala v rozhovoru (to si velmi dobře pamatuji, protože takových rozhovorů moc nemáme) nepříjemně a tudíž nemám důvod si to nechal líbit. Když nemá slušnost ona, nevím proč bych měl já. Doložím to, že jste oba podvodníci a lháři.

Martina Kotěcí
Autor

Pane Helme, moje číslo jste dostal, kde je Váš výpis? Nějak jste se nám odmlčel. Za více jak týden jste výpis hovorů určitě již dohledal a doložíte nám ho zde. Nebo ne? Navíc jsem Vás žádala i o předmětnou nahrávku hovoru. Tu zřejmě také nemáte, že? Ne, nečekám Vaši omluvu. To, že jste tu sám sebe zesměšnil a usvědčil ze lži, mi úplně stačí. Přejeme Vám tedy hezké dny a hodně štěstí do Vašeho dalšího podnikání.

Martin Kratochvíl
Anonym
Martin Kratochvíl

Zdravím. Tak tohle je super diskuze. Náramně jsem se pobavil. Pan Helmut se moc hezky odepsal. Asi nikde nebude ten hovor co? Pecka, díky 😀 😀 😀

David Helm
Anonym
David Helm

Bohužel se většina z Vás se mýlí a dělají si zkreslený obrázek o dané situaci, jelikož tu není uveřejněna celá pravda, ale jak je v Česku běžné jen to co se hodí. Daná paní nejen nemá úroveň, kdy jí je za těžko poslat každému poptávajícímu slušnou poptávku, nikoli hromadně. Buď si sami sebe vážíme a chováme se ke každému s respektem, nebo ne. Já když posílám nějakou poptávku apod. pošlu každou sólo, jelikož mi na tom záleží. Paní tvrdí, že nedostala odpověď, což je možné, ale jelikož neumí asi číst, když máme na stránkách uveřejněno, že odpovídáme – průběžně, nikoli hned na písknutí. Při třeba 50 emailech denně to nějakou dobu trvá, je prostě v pořadí a paní to asi neskousla. Má reakce byla napsána v návaznosti na telefonický rozhovor(který tu v přepisu uveden není) oné dámy, která jednala né zrovna příjemně a to si také nemusím nechat líbit. Nesuďte něco, o čem nic moc nevíte a také jednání redaktora, který si není schopen nic ověřit a jen uvádí na zakázku něco, co není 100% podložené.
Bohužel tohle je „Čecháčkovské“ jednání z dob STB,nynějšího Babiše a jednou na to Vy ostatní snad přijdete.
Ani se nedivím, že v dnešním Česku není moc lidí, co Vám na ulici či jinde v případě problému pomohou a já to po zkušenostech s podobnými lidmi určitě dělat nebudu. Raději se starat jen o sebe, protože to je jediný způsob, jak si nedělat a neřešit problémy nějakých zlomyslníků, jako je pan autor.
Také mi nepřipadá vhodné, mršit někomu příjmení či ho nějak zesměšňovat, což bych řekl, že nemá s danou situací nic společného.
Sice bych měl v určitých případech reagovat jinak, ale nenechám se také osočovat, napadat či urážet od podobných lidí, kteří využívají částečné informace k jejich poškození, někdy i na zakázku pod záštitou nějakých paragrafů práv a svobod.
Je mi nejen smutno ze sebe, ale hlavně z Vás ostatních. Ode mne se určitě žádné pomoci v budoucnu nedočkáte, budu raději koukat jinam či Vás překročím, pak totiž budu mít klid a nikdo mě nebude napadat či urážet.

Qestament
Anonym
Qestament

Většina se mýlí ale ten skutečnej obrázek a celou pravdu už nepřiložíš co? 🙂 Pokud vím tak máš prostor, kterej jsi zatím nevyužil. Zatím tady meleš jen samý sr*čky. Paní prostě poslala poptávku a ty můžeš mít v prd*li jak. Ona chce po tobě službu, protože věří evidentně vylhaný reklamě na tvým webu, podle který velkej Helmut Ruprecht zachraňuje lidi na který se jiný vykašlali když jim nevytisknou obrázky. A ještě seš tak blbej, že si to ve vlastním textu sám popřeš? A prej buď si sebe vážíme a chováme s respektem. I ty jeden velkej pomocníku a zachránce. Od tebe bych tak chtěl zahraňovat. To bude asi něco jako polití hořícího kyselinou sírovou. 😀 No alespoň je s tebou sranda.

David Helm
Anonym
David Helm

A si tady nikdo z Vás neumí číst, když tam máme uvedeno, že odpovídáme průběžně, což neznamená hned, tak nevím, co to tu všichni plácáte.

Martina Kotěcí
Autor

Pane Helme, pokud si rozkliknete originál emailu, který jste mi poslal (je uveden zde v článku a také ve Vašem počítači), uvidíte tam celou historii naší komunikace. Pokud říkáte, že tento e-mail není celá pravda, ale jen to, co se mi hodí, jistě máte nějaký jiný e-mail s jinou naší komunikací a celou pravdou, kterou zde můžete uveřejnit. Stejně tak i náš údajný telefonický hovor, při kterém jsem snad měla výpadek paměti, protože si opravdu nevzpomínám, že bychom spolu kdy po telefonu mluvili. Samozřejmě máte ke zveřejnění obojího můj naprostý souhlas a dokonce daný e-mail i hovor po Vás vyžaduji.

Dále si přímo z úvodní stránky Vašeho webu můžete přečíst, že „Pokud na Váš tisk spěcháte, jste tu správně. Zachráníme Vás!“ Pokud máte 50 e-mailů denně a nejste tedy schopen Váš slogan dodržet a reagovat obratem, jedná se o klamání zákazníka – klamavou reklamu dle Nového občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., § 2977 a dále. Z e-mailu v článku si můžete připomenout, že první můj e-mail s poptávkou Vám byl zaslán dne 18.07.2017 a druhý s urgencí až o více jak týden později, tedy 26.07.2017. Pokud svou práci nestíháte, stačila by po třech dnech Vaše zpráva s informací o zdržení.

Tento článek objednán na zakázku opravdu nebyl. Sám se můžete přesvědčit v nabídce Autoři, že i já jsem redaktorkou serveru DuchDoby.CZ. Pro šéfredaktora, Martina Böhma, to však byl tak zajímavý případ, že se do jeho publikování pustil sám. Všechny podklady – jeden Váš e-mail s historií komunikace (další zde neuvedené doložte tedy Vy) – ode mě obdržel.

Pokud se Vás, chudáčku, dotklo, že jsem oslovila více společností najednou v jednom e-mailu, tak mě to „velice mrzí“. Ale já jsem zákazník a já určuji pravidla. Jestli s tím máte problém, je to Váš problém, ne můj. Ostatní poptané společnosti s tím problém neměly a nabídku mi poslaly.
Z Vašeho komentáře a telefonického hovoru s Martinem Böhmem je vidno, že jste opravdu „formát“. Od Vás bych snad ani pomoc na ulici nechtěla. Radši buďte doma a nikam nechoďte, s nikým se nebavte, nikomu nepište. Mohli by Vám ještě někde ublížit a to už by Vaše ego zřejmě neuneslo.

Připomínám, že chci od Vás doložit naši e-mailovou a hlavně telefonickou komunikaci. Pokud daný hovor nemáte nahraný, poskytne Vám ho Policie ČR. Můžete je požádat, až u nich budete podávat trestní oznámení na autora článku.

Qestament
Anonym
Qestament

Ten sem nic nedoloží páč nic nemá. Maximálně tak infarkt jak je nasranej z toho jak se tady do toho sám zamotává. Ale psal že 100% podá TO, tak z toho bude kauzička, to se moc těším. Hele zmrde dám ti telefon, zavoláš mi taky? 😀

David Helm
Anonym
David Helm

Co mám dokládat? Vše je uvedeno na našich stránkách, tak kdyby jsi uměl číst a nepapouškoval co tu autoři webu beztrestně píší, nepsl by jsi takové kraviny.

David Helm
Anonym
David Helm

Pošli telefon, klidně zavolám😀. A nevím že bych tě nějak urážel, takže to jen vypadá, že jsi zase jeden ubožák z jejich skupiny, co se jen schovává za texty, protože tam venku by jsi spíš narazil. Raději zůstaň dělat machra mámě pod sukní, tak můžeš urážet do alelůja.

Qestament
Anonym
Qestament

To víš že jo a budeš na mě jenom řvát a vyhrožovat mi jako Martinovi. Já bych venku narazil? Ty debílku, já jsem skoro každej den v Berlíně mezi migrantama, tam teprv bys poznal co je to mamičnina sukýnka, pokud by ti ji tam dřív někdo neznásilnil nebo neukamenoval. Tam se neřve tam se útočí na lidi v gengech za bílýho dne, zatímco si tady nějakej obyčejněj malomocnej bílej čecháčsky ušmudlanej zmrdeček jako ty pyskuje nad kravinama. Tady si dovedeš ty hrdino vyskakovat na jemné ženy a když přijde na lámání chleba, dál se jenom vymlouváš na to jak jsou všichni lháři, podvodníci a všichni na tebe moc zlí. Ty mrd*o ušmudlaná. Se jednou budeš divit až si na tebe nějakej manžel uražený klientky v těch Letňanech počká a dá ti pár facek. Takovejch jako si ty znám dost a když se pak před ně postaví do ringu borec, posereš se a zabarikáduješ v prodejničce. Urážet tě budu, páč ty sis začal na ženě. A traky ti přijedu z raichu osobně rozkopat držku pokud se jenom dovím, že sis na nějakou ženu dovolil víc než na netu. Radši se schovej za regál a drž už hubu. :-*

David Helm
Anonym
David Helm

Nevím že bych nadával na všechny okolo sebe, zase spíš jen Vaše teorie a zatím jen na podobné, jako jste Vy, takže to mě nijak nevadí. Nejdříve by se měla dát dohromady Vaše ženuška a chovat se slušně, pak to bude určitě o něčem jiném :-). Zatím si tu spíše píšete sami pro sebe, takže spíše si vystačíte sami. Musím potvrdit, že jsem ty poslední hlody jen tak proletěl, stále dokola jen nezáživné rozbory o ničem, stejně jako Vy :-). Alespoň jsem se zatím pobavil, když nic jiného.

David Helm
Anonym
David Helm

Zatím je patrné, že jsi další podobný ubožáček mezi těmito podvodníky a mě ty tvé nadávky nijak nevadí. Zatím se jen zkováváš a vymlouváš se. Pojď se ty machříku setkat, když jsi takový kanón. Mám z tebe jen srandu, jelikož umíš jen zalézt pod sukni, kde ti nic nehrozí a odtud děláš drsňáka.
Zatím jen plácáš bla bla bla. Tak pojď!!!! (vlastně nemůžeš, děláš drsného na chudáky migranty)(co tam s nimi děláš?, mlátíš je tyčema či….. Oproti tobě jsem byl několik let v Sýrii, takže takový šmudlík mě jen rozesměje. Jeď do opravdového dění, né na kafe do Berlína)
Já se nepotřebuji na nic vymlouvat, to spíš ty a tobě podobní(jsi vlastně mimo ČR, škoda) rád se setkám, ale ty nemáš koule ani na telefon. Čekám na tebe, chudáčku. Hledáš si jen záminku, aby jsi mohl dělat drsného, ale nemáš pro to žádný relevantní podklad, jen možná nějaké neúplné informace.
Jemná žena, hm, drzá a nepříjemná …..

Qerstament
Anonym
Qerstament

@Martin Böhm: Hele on fakt nedává ani základy psychologie a na všechno se hned chytí. Jenom klacikej sluníčkářsky agresivní vítač a cholerický hovádko. Takhle se veřejně vodkopávat a sebezesměšňovat… No nezávídím mu jeho nervíky 😀 Však oni si jeho zákazníci udělají o něm obrázek sami. A jak šije do žen tak to asi nebude jenom sexismus ale možná islamista. Na to pozor, to může být už docela nebezpečný.

David Helm
Anonym
David Helm

Musím říci, že jste pěkná lhářka. Kdyby jste mi nevolala a nebyla nepříjemná až hrubá, určitě bych se takto nezachoval, ale začala jste si první, tak nevidím důvod si to od nějaké hysterky nechat líbit. Uveďte Vaše telefonní číslo a já ten hovor, který se dle Vás nestal dohledám na výpisu od operátora. Ještě jednou uvádím, jelikož asi neumíte ani číst, poslala jste poptávku, nikoli objednávku, kterou děláme do tří dnů, nikoliv však odpovědi na dotazy, kalkulace apod. Máme tam uvedeno, že na emaily odpovídáme průběžně, takže zkuste alespoň pořádně číst, když nic jiného. To že si z toho děláte rodinný sloupek, kdy si píšete jen to co uznáte za vhodné mě je utvrzuje v tom, že jste jen ubožáci, co si spíše než já honí své ego. Sice nelze vyjít vstříc každému a 95% spokojených zákazníku úplně stačí, tato 5% statistická odchylka mě nijak neznepokojuje.
Jelikož tento web spravujete, můžete si tam zatím beztrestně psát, co Vás napadne což také ukazuje spíše na Vaše pokřivené charaktery.
Nemám potřebu se obhajovat u nějakého podvodného webu a dokládat korespondenci, na což bohužel podobní „lidé“ hrají.
Zákazník je zákazník, nikoliv můj pán a když nemá pravdu, tak jí prostě nemá. Nevím proč bych se měl klanět podobným lidem, kteří jsou nepříjemní a hrubý jako Vy Vážená. Nejsem ničí loutka a rád každému vyjdu vstříc, ale vše má své limity.
Díky podobný, lidem také Česko tak vypadá.

Martina Kotěcí
Autor

Pokud umím dobře číst, na Vašem webu je napsáno „Vaše dotazy se snažíme zodpovídat v co možná nejkratší době.“ Podle Vás je tedy „co možná nejkratší doba“ více jak týden, eventuálně pokud se neozvu, tak nikdy, oukej. Pokud umím dobře číst, tak dále ve Vašem e-mailu směřovanému mně píšete „Jelikož to asi ani nepochopíte, zde je důvod – Ti slušní zákazníci napíšou každému , u koho poptávají zvlášť a né dát do příjemců hromadně. Většina z nás, reklamek takovým zákazníkům neodpovídáme. Až se to naučíte, rád kalkulaci pošlu, protože pak si Vás budu vážit.“ Z toho jasně vyplývá, že jste vůbec neměl v úmyslu mi odpovědět. Dohady o době odpovědi jsou tedy tímto úplně irelevantní.

Za další je zajímavé, že se ve svém e-mailu vůbec nezmiňujete o našem telefonickém hovoru, který měl Vašemu e-mailu předcházet (dle Vašich slov v komentářích „Má reakce byla napsána v návaznosti na telefonický rozhovor.“) a ve kterém jsem podle Vás na Vás byla hrubá a urážela Vás či co. Není to divné? No tak pošlete výpis, uvidíme, kdo je tu lhář.

Qestament
Anonym
Qestament

A nepošle a nepošle 😀 A už je to 14 dnů 😀

Barboba Slánská
Anonym
Barboba Slánská

Nevěřím vlastním očím!!! Tolik nesnášenlivosti vůči ženám jsem na jednom místě ještě neviděla!!! Určitě k vám někdy pojedu pane Helm nakupovat! To se můžete spolehnout! Posílám informace dál, děkuji duchu doby moc za vaší práci. Nikde na intenetu jsem nenašla hodnocení tohoto internetového obchodu. Teď už chápu proč!

Karel Č.
Anonym
Karel Č.

Tohle mi připomíná kauzu Bubbleology ze Streamu, pamatujete? https://www.stream.cz/adost/10012019-tajemstvi-bubble-tea-co-doopravdy-obsahuje A přísloví A pes, který štěká, nekouše. I když nerad bych se mýlil. Jak se tu uvádí, jednání vedení Studio-Picasso s.r.o. skutečně není zrovna nejlépe zvoleným. Veřejně prezentovat uražené ego a napadat zákazníky na internetu? Nakonec proč ne.

Martin Čejka
Anonym
Martin Čejka

No tak to je frajer Helmut, To jako fakt sem psal on? To je docela mazec. Naštěstí to vypadá jenom na malýho pochybnýho obchodníčka, horší je to teď s Babišem. Až ho za 4 roky zklikviduje, tak bude brečet a třeba i žebrat, aby ho nějaká schovala pod sukni. Neuhneme. 🙂

Tharo
Anonym
Tharo

Tak koukám, že nejsem s podobnou zkušeností sám. Pán se napřed vymlouval a lhal o tom, že zásilka je dávno na cestě (číslo zásilky odmítal samozřejmě sdělit). Při odstoupení od smlouvy nedával, urážel, vyhrožoval (existují nahrávky jak hovorů, tak záznamy mailů). Nakonec zakázka dorazila (samozřejmě byla poslána dávno po tom, co měla být už na cestě, nebyla kompletní (asi Pan Helm neumí ani počítat a částka na dokladu taky nesouhlasila. Ale podle toho jak do teď vypadá web tipuju, že sotva přežívá a snad to brzo zabalí 🙂

Marek Kvapil
Anonym
Marek Kvapil

Helmutek je takový malý neurotický pejsek. Šteká, ale nekousne. 🙂 Taky s ním máme svoje zkušenosti. Na pokec s nadávkami dobrý, ale na obchod bych ho radši nedoporučil.