Žena zavolala hlídku kvůli sexuálnímu útoku, policista ji z neznámého důvodu zastřelil

Žena zavolala hlídku kvůli sexuálnímu útoku, policista ji z neznámého důvodu zastřelil. Současná mainstreamová logika a politická korektnost by vážně nechala nejednoho s bitím se hlavou o zeď stát.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Oblíbená léčitelka a trenérka meditace pocházející z Austrálie Justine Damondová byla v sobotu zabita v Minneapolis. Nejprve nahlásila policii, že za jejím domem pravděpodobně došlo k sexuálnímu útoku, protože slyšela ženský křik. Po příjezdu šla údajně hlídce naproti a policista Mohammed Noor ji ze sedadla spolujezdce opakovaně střelil. Žena následně zemřela.Takto zahájil svůj článek Seznam.cz.

Že policista ženu zastřelil z neznámých důvodů?

Jméno policisty je Mohammed Noor a pokud já vím, tak znásilnění ženy je podle islamistické ideologie zločin. Zločin, který ale podle této „logiky” nespáchal násilník ani policista, nýbrž žena, jež se znásilnit „nechala” (mohla být například nedostatečně oděna, tudíž pro násilníka vyzývavá, což je v podobných záležitostech častým argumentem islamistů). Již podle jména a takového zachování se policisty je pravděpodobné, že zmíněný, který ženu zastřelil, je vyznavačem této ideologie. Přes to Seznam.cz tvrdí, že byla žena zastřelena z neznámých důvodů. Islamismus vyznávající policista se zkrátka mohl domnívat, že žena přibližující se k policejnímu vozu je tou znásilněnou. Usoudil tedy, že učiní správně, když ženu za její „zločin” náležitě „potrestá”.

Na mnohé záležitosti jsou mainstreamoví novináři celí žhaví hýřit různými hypotézami; tento případ však patrně není politicky korektním, tudíž byl článek napsán tak, jak byl napsán. Toto je můj osobní názor na věc.
 

Použité zdroje

Foto: cs.wikipedia.cz
Text: seznam.cz

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

2
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Martin BöhmJakub Načeradský Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Jakub Načeradský
Anonym
Jakub Načeradský

Mohli byste zmínit jasně, že jde o vaše domněnky… Mohamed je obvyklé jméno i u Syrských a Koptských Křesťanů, stejně tak jako v Severozápadní Indii… Stejně jako v poměrně sekulární a trochu už i anglofoní Indonesii, Malajsii a na Filipínách…