Žena zavolala hlídku kvůli sexuálnímu útoku, policista ji z neznámého důvodu zastřelil

Žena zavolala hlídku kvůli sexuálnímu útoku, policista ji z neznámého důvodu zastřelil. Současná mainstreamová logika a politická korektnost by vážně nechala nejednoho s bitím se hlavou o zeď stát.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Oblíbená léčitelka a trenérka meditace pocházející z Austrálie Justine Damondová byla v sobotu zabita v Minneapolis. Nejprve nahlásila policii, že za jejím domem pravděpodobně došlo k sexuálnímu útoku, protože slyšela ženský křik. Po příjezdu šla údajně hlídce naproti a policista Mohammed Noor ji ze sedadla spolujezdce opakovaně střelil. Žena následně zemřela.Takto zahájil svůj článek Seznam.cz.

Že policista ženu zastřelil z neznámých důvodů?

Jméno policisty je Mohammed Noor a pokud já vím, tak znásilnění ženy je podle islamistické ideologie zločin. Zločin, který ale podle této „logiky” nespáchal násilník ani policista, nýbrž žena, jež se znásilnit „nechala” (mohla být například nedostatečně oděna, tudíž pro násilníka vyzývavá, což je v podobných záležitostech častým argumentem islamistů). Již podle jména a takového zachování se policisty je pravděpodobné, že zmíněný, který ženu zastřelil, je vyznavačem této ideologie. Přes to Seznam.cz tvrdí, že byla žena zastřelena z neznámých důvodů. Islamismus vyznávající policista se zkrátka mohl domnívat, že žena přibližující se k policejnímu vozu je tou znásilněnou. Usoudil tedy, že učiní správně, když ženu za její „zločin” náležitě „potrestá”.

Na mnohé záležitosti jsou mainstreamoví novináři celí žhaví hýřit různými hypotézami; tento případ však patrně není politicky korektním, tudíž byl článek napsán tak, jak byl napsán. Toto je můj osobní názor na věc.
 

Použité zdroje

Foto: cs.wikipedia.cz
Text: seznam.cz

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidou.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Jakub Načeradský
Jakub Načeradský
6 roky před

Mohli byste zmínit jasně, že jde o vaše domněnky… Mohamed je obvyklé jméno i u Syrských a Koptských Křesťanů, stejně tak jako v Severozápadní Indii… Stejně jako v poměrně sekulární a trochu už i anglofoní Indonesii, Malajsii a na Filipínách…