Konference V-Day Č-S 2017

1. července 2017 se v Brně uskutečnil první česko-slovenský přednáškový den Projektu Venus nazývaný příhodně V-Day, kde vystoupili koordinátor a kontakt Venus Projekt pro Českou republiku Martin Schön a příznivci Tomáš Martinčok, Marek Kopilec a Matěj Korian. Přednášky byly zakončeny moderovanou tématickou diskuzí.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Záznam přednášek

Jakub Schön – Ekonomika zdrojů a vědecká metoda / V-Day Česko-Slovensko 2017

Pro doplňující informace a/nebo případné dotazy na Jakuba k tématu Ekonomika zdrojů a vědecká metoda můžete využít navazující diskuze v našem interFóru ZDE, anebo rozvést či se zapojit do diskuze pod tímto článkem.
 

Tomáš Martinčok – Úvod do všeobecnej sémantiky / V-Day Česko-Slovensko 2017

Pro doplňující informace a/nebo případné dotazy na Tomáše k tématu Úvod do všeobecnej sémantiky můžete využít navazující diskuze v našem interFóru ZDE, anebo rozvést či se zapojit do diskuze pod tímto článkem.
 

Jakub Schön, Tomáš Martinčok – Lidské chování / V-Day Česko-Slovensko 2017

Pro doplňující informace a/nebo případné dotazy na Jakuba a Tomáše k tématu Lidské chování můžete využít navazující diskuze v našem interFóru ZDE, anebo rozvést či se zapojit do diskuze zde pod tímto článkem.
 

Diskuze na téma Vzdělávání a přechod / V-Day Česko-Slovensko 2017

Pro doplňující informace a/nebo případné dotazy týkající se témat moderované diskuze můžete využít navazující diskuze v našem interFóru ZDE, anebo rozvést či se zapojit do diskuze zde pod tímto článkem.
 
 

Vyjádření redakce DuchDoby.CZ k V-Day Č-S 2017

Redakce DuchDoby.CZ autorizuje (souhlasí s obsahem) první přednášku Jakuba Schöna, resp. informace týkající se Zdrojové ekonomiky a vědecké metody, řeč Jakuba Schöna v rámci třetí přednášky Lidské chování a samozřejmě vše, co bylo řečeno Martinem Böhmem a Petrem Taubingerem z Hnutí Zeitgeist ČR v rámci závěrečné diskuze. Co se týče tématu Úvod do všeobecnej sémantiky, s tímto souhlasit nemůžeme, neboť jednak se nedomníváme, že má cokoli společného s myšlenkovým tokem Venus Projekt, ale zejména proto, že některé informace v tématu obsažené nejsou založené na skutečnosti, viz například fakta nastíněná Martinou Böhmovou v interFórové diskuzi.

Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: