Zoo ve Dvoře Králové nad Labem řeže nosorožcům rohy a ještě se touto legalizovanou ohavností chlubí

Místo aby se zoologické zahrady pro intenzivní týrání zvířat ve formě jejich věznění na mnohdy i žalostně malých prostranstvích zavřely, rozhodli se ve Dvoře Králové nad Labem, kde v podstatě podle svých slov ani nedokáží svá zvířata uhlídat před pytláky, uříznout chovaným nosorožcům preventivně rohy. A ještě se tím pochlubit.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Neuvěřitelné ohavnosti se dopustila zoo Dvůr Králové nad Labem, když začala řezat chovaným nosorožcům rohy. Tvrdí, že reaguje na pytláky z francouzské zoo Thoiry, kteří na začátku března toto zvíře zabili a uřízli mu roh. „O rohy nosorožců mají zájem především lidé z východní Asie, kde se používají v tradiční medicíně,píše se na Aktualne.cz. Zoo ve Dvoře Králové nad Labem se patrně domnívá, že se stejná situace odehraje i u nás, což použije jako argument, proč tedy rohy našich nosorožců neuřezat rovnou preventivně, místo aby své zázemí zabezpečila, anebo nejlépe vypustila zvířata do volné přírody tam, kam patří a pomáhala jim s životem, když už to musí být, právě tam.

Tady je nutné podívat se na video, které jsme pro jistotu rovnou zazálohovali a umístili na server RuTube.ru, aby nám jej nějací „inteligenti” nestáhli (tam to snad nehrozí). Zvíře uspat a uříznout mu roh motorovou pilou?! Pohrdavějšího chování vůči zvířeti jsme se snad v české zoo dočkat nemohli. Co to bude příště? Sloní kly? Buvolí varlata? A třeba hned pěkně v Zoo Praha, aby se neřeklo? Nehraje roli, zda je v klu nosorožce živá tkán, nebo není. Takové skutečnosti by se v civilizované zemi dít neměly. Otázka je, jaký skutečný důvod pro takové jednání vznikl, jelikož co si budeme nalhávat, peníze jsou až na prvním místě. Co tím chceme naznačit za podezření si jistě domyslí každý sám.

Možná kdyby mainstreamová média netajila podrobnosti měsíce trvajících masových nepokojů ve Francii vlivem nekontrolovatelné migrace Spojenými státy a EU vychovaných teroristů, mohla by sdělit pravděpodobnou skutečnou příčinu vzniklé situace ve francouzské zoo, kterou si nyní berou za příklad ve Dvoře Králové.

Pokud můžete a nesouhlasíte s tímto jednáním, šiřte informaci a především nenavštěvujte nikdy žádné zoologické zahrady, ať na týrání zvířat nemají peníze a skončí. Vždyť se to celé dá řešit úplně jinak.

 

Nevole na Facebooku

# DuchDoby.CZ
# Hnutí Zeitgeist Česká republika
# Spolek Čest, svoboda, respekt
# New World Order Opposition
# Jaroslav Grűnwald (Svobodný vysílač CS)

 

Související články

# Demokratická strana zelených a Pavla Říhová k řezání rohům nosorožců v zoo-nelogických zahradách
# Buenos Aires tvrdí, že zajetí je pro zvířata ponižující a že proto uzavře svou zoo
# 5 věcí, které si musíme přestat říkat o zoo

 

Použité zdroje

Text i foto: Aktualne.cz, ceskatelevize.cz

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

9
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
7 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Martina KotěcíMartin BöhmAdamQestamentQestament Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Petra Hovorková
Anonym
Petra Hovorková

Doporučuji pytlákům zajet do Zoo Dvůr Králové nad Labem, zastřelit jejího ředitele a uříznout mu hlavu. Určitě se najde kupec, který do své sbírky rád přidá první lidskou trofej jednoho z nejtupějších lidí Evropy. A nebude ji muset ani preparovat, protože daná hlava dutá už je. Nicméně pokud to nyní neudělají pytláci, je dost možné, že zanedlouho to udělají s radostí vítaní imigranti.

Qestament
Anonym
Qestament

Jo, aby to neprodali pytláci, prodají to rovnou sami zoonelogičtí. 😀 Tak to je solidní sviňárna, to je na nakopání. Ty woe ono se to jmenuje nosorožec, ale nemá to roh. Chudáci zvířata.

Qestament
Anonym
Qestament

Komentáře na FB Hnutí Zeitgeist

Jiří G Horký: No mně to vždycky přišlo divný, představ si, že by ti uřízli koule, abys nepotkal děvku… Divná ochrana…

Michal Pirkl: Údajně své ženě nechal zašít VAGÍNU, protože ve Francii migrant znásilnil ženu… Prevence musí být a to je dobře, aspoň se takovej kretén nebude množit. 😀

Adam
Anonym
Adam

Řezat kly jako prevenci před pytláky není dobrý, ale jak jinak to chcete řešit? I v přírodní rezervaci se najdou. Jak tam chcete zvířata chránit? Můžete být konkrétnější?

Martina Kotěcí
Anonym

Inspirační příklad pro zoo(ne)logické zahrady, safari a podobná zařízení rádoby chránící zvířata, jak to dělat lépe a mnohem efektivněji:

https://salatovelisty.cz/2017/05/25/azyly-a-utociste-dil-7-park-ve-kterem-strili-lidi-aby-ochranili-nosorozce/