Valerij Viktorovič Pjakin 02.2017

Pokud hledáte pořady s V. V. Pjakinem za leden 2017, nenajdete je ze dvou důvodů. Prvně proto, že na únor nám nepřišlo dostatek financí, kvůli čemuž musel být náš provoz pozastaven, a za další z důvodu velmi vážného a to vlivem tragické dopravní nehody ženy V. V. Pjakina, která v ní přišla o život (více informací ZDE).

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Celý náš tým DuchDoby.CZ vyjadřuje V. V. Pjakinovi hlubokou soustrast a uděláme vše pro to, abychom jej mohli v jeho nesmírně společensky prospěšné činnosti nadále, alespoň formou zveřejňování jeho vlogu, podporovat. I přes to, že se tento článek měl původně věnovat pouze únoru, níže navazujeme na Pjakinovo poslední video z 19.12.2016 včetně jeho výzev. Samozřejmě opět s poděkováním Ireně Aneri za její výborný překlad.
 

Komentář V. V. Pjakina k výzvě o pomoc


 

Výzva V. V. Pjakina k ukončení pomoci


 

Otázky a odpovědi V. V. Pjakina 31.01.2017


 

Otázky a odpovědi V. V. Pjakina 14.02.2017


 

Otázky a odpovědi V. V. Pjakina 21.02.2017

Agregace videí

Videa Valerije Viktoroviče Pjakina zveřejňujeme pouze opatřená kvalitními českými titulky od Ireny Aneri, které tímto velice děkujeme za skvěle odváděnou práci. Bez překladů by se mnozí z nás informace nedozvěděli.

Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na květen 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

2
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Martin BöhmOndrej Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Ondrej
Anonym
Ondrej

Ako sorry nič v zlom, ale progagáciou Pjakina si robíte zlé meno. Pjakin pracuje pre ruskú vládnu mediálnu agentúru SputnikNews. Ak vás vaši kritici podozrievajú, že ste platení z Ruska tak celkom oprávnene kvôli tomuto

Martin Mojmír
Admin

Hezký den, takže si podle Vás máme nechat diktovat, co smíme a nesmíme vydávat? Měli bychom V. V. Pjakina nahradit třeba neČeskou televizí, americkou Novou nebo rovnou CNN?

Pokud nám někdo bude podsouvat, že jsme placení z Ruska nebo odkudkoli jinud, tak by to měl říci veřejně a zejména dokázat. A jelikož dokázání se konat nebude, upozorňuji, že se v případě veřejného nařčení z tohoto bude jednat podle § 184 TZ o pomluvu, na což se vztahuje trestní sazba odnětí svobody až na dvě léta.

V nadpisu našeho webu je jasně uvedeno POLITICKY NEKOREKTNÍ MAGAZÍN A BLOG a tak to máme v úmyslu ponechat. Placeni jsme pouze v podstatě drobně (viz agendy) a výhradně našimi čtenáři, žádnou vládou či mocností.