TV MAGAZÍN ČNTV 02.2017

Agregujeme Vám, jako obvykle, pro lepší přehlednost a ucelenost záznamy TV MAGAZÍNu České nezávislé televize nezávislého žurnalisty a reportéra Petra Richarda Orteka, které si tak, prostřednictvím našeho magazínu, můžete přehrát jeden po druhém. Tentokrát za celý měsíc prosinec 2016.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Pokud hledáte ČNTV za leden 2017, nehledejte. Na únor nepřišlo dostatek financí, tak musel být náš provoz pozastaven. Pokud si přejete náš nepřerušovaný provoz, prosíme, podpořte naší činnost buď vlastním aktivismem, anebo alespoň finančně, byť drobně, za to nejlépe pravidelně, na některý z našich bankovních účtů. Nemáme (nárok na) žádné dotace, bez Vaší součinnosti to zkrátka nepůjde. Jen pro naše setrvání na internetu a agregaci aktualit je potřeba vybrat celkem alespoň 1.500 CZK měsíčně. Za jakoukoli Vaší případnou podporu děkujeme.
 

Upoutávka na TV MAGAZÍN ČNTV 01.02.2017

Záloha není k dispozici.
 

TV MAGAZÍN České nezávislé televize z 01.02.2017

Záloha ZDE.
 

TV MAGAZÍN České nezávislé televize z 08.02.2017

Záloha ZDE.
 

TV MAGAZÍN České nezávislé televize z 15.02.2017

Záloha ZDE.
 

TV MAGAZÍN České nezávislé televize z 22.02.2017

Záloha ZDE.
 

Diskuze a poděkování

Více informací o předmětné internetové televizi najdete na její oficiální stránce ubunturadio.cz, YouTube.com, popřípadě záložním RuTube.ru. Nezávisle diskutovat můžete pod článkem nebo po založení tématu v našem interFóru. Jsme rádi, že nás sledujete a nezapomeňte nás, prosíme, také podpořit. Děkujeme.

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře