Studio REPORT ČNTV 02.2017

Agregujeme Vám, jako obvykle, pro lepší přehlednost a ucelenost záznamy Studia REPORT České nezávislé televize nezávislého žurnalisty a reportéra Petra Richarda Orteka, které si tak, prostřednictvím našeho magazínu, můžete přehrát jeden po druhém. Dnes za celý měsíc únor 2017.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Pokud hledáte ČNTV za leden 2017, nehledejte. Na únor nepřišlo dostatek financí, tak musel být náš provoz pozastaven. Pokud si přejete náš nepřerušovaný provoz, prosíme, podpořte naší činnost buď vlastním aktivismem, anebo alespoň finančně, byť drobně, za to nejlépe pravidelně, na některý z našich bankovních účtů. Nemáme (nárok na) žádné dotace, bez Vaší součinnosti to zkrátka nepůjde. Jen pro naše setrvání na internetu a agregaci aktualit je potřeba vybrat celkem alespoň 1.500 CZK měsíčně. Za jakoukoli Vaší případnou podporu děkujeme.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 03.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 06.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 10.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 13.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 17.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 20.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 24.02.2017

Záloha ZDE.
 

Studio REPORT České nezávislé televize z 27.02.2017

Záloha ZDE.
 

Diskuze a poděkování

Více informací o předmětné internetové televizi najdete na její oficiální stránce ubunturadio.cz, YouTube.com, popřípadě záložním RuTube.ru. Nezávisle diskutovat můžete pod článkem nebo po založení tématu v našem interFóru. Jsme rádi, že nás sledujete a nezapomeňte nás, prosíme, také podpořit. Děkujeme.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, JinéMédium.CZ, MojeRetence.CZ, fóra ETIQ a řady dalších.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře