Adam B. Bartoš dostal za veřejný projev názoru podmínku

Za ústavně garantovaný veřejný projev názoru tříletá podmínka. I tak může fungovat justiční mafie.


Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Nikdo neupírá obžalovanému, aby měl názory. Názory může zastávat, jaké chce, ale do střetu se zákonem se dostává právě tím, že je zveřejňuje,” prohlásila soudkyně obvodního soudu pro Prahu 1 Pavla Hájková (důkaz ve videu).
 

Adam B. Bartoš dostal tříletou podmínkuVyjádření „názoru” redakce DuchDoby.CZ

S jakýmikoli projevy nenávisti vůči komukoli zásadně nesouhlasíme, ovšem tímto prohlášením to pro nás končí. Zástupkyně justice však šla daleko za hranu tím, že otevřeně a jistě zcela vědomě jednala v rozporu s Ústavou České republiky. Je zcela mimo téma eventuálně tvrdit, že se může obviněný odvolat k vyšší soudní instanci, zde například právě k Ústavnímu soudu, kde po letech nejspíše soudní spor vyhraje. Zde nemůže být nejmenší pochyb o ze strany obvodního soudu účelové poškozování Adama B. Bartoše; rozhodně se jedná o politický proces.

Situaci budeme nadále sledovat; doufáme, že za toto naše článkové veřejné vyjádření názoru, na které máme ústavní právo, se někdo nerozhodne pokusit se nás ztrestat rovněž. My si to případně, vzhledem k našemu zkušenému právnímu zastoupení, naprosto bez problémů obhájíme.

Související články

# Žaloba kvůli udělení zlaté ceny Tomášovi Ortelovi

 

Použité zdroje

Foto: Google.com
Video: YouTube.com
Text: YouTube.com, Novinky.cz

Martin Böhm
Sledujte nás

Martin Böhm

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.200 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na leden 2018 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Böhm
Sledujte nás
Martin Böhm

Martin Böhm

je informatik, futurolog, žurnalista, bloger, manažer, korektor, porotce, kritik a umírněný skeptik. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, sociologii, ekologii, etice a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Ekonomiky založené na přírodních zákonech / zdrojích, co by udržitelného modelu, provozovatelem projektu DuchDoby.CZ, interForum.cz a řady dalších a externistou rádia Svobodný vysílač CS.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Jindra Tichý
Anonym

Paní státní zástupkyně spáchala trestný čin zneužití pravomoci veřejného činitele, když „uveřejnila“ na televizní kameru „svůj“ názor, který je v rozporu s Ústavou a odstraňuje demokratický pořádek v zemi, který zaručuje Ústava. Tímto trestným činem navíc přesně spáchala to, co sama tvrdila, navíc jako osoba, přímo zastupující státní moc, kterou zneužila. Soud, který rozsudek vyhlásil, spáchal naprosto totéž, navíc s tím, že trestnému činu statní zástupkyně nijak nebránil, nezabránil a protiústavně ho akceptoval svým výrokem v rozsudku.

Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.