Přednáška a beseda se šéfredaktorem Šifry Milanem Vidlákem na téma „Jak číst mezi řádky a nebýt manipulován”

Přednáška a beseda se šéfredaktorem Šifry Milanem Vidlákem na téma „Jak číst mezi řádky a nebýt manipulován” se koná v Dobré čajovně na adrese Václavské náměstí 14, Praha.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Ať už jde o noviny, časopisy, internetové portály, rozhlas nebo televizi, média pouze neinformují, ale především vytvářejí a ovlivňují (manipulují) veřejné mínění. Proto je v dnešní době obzvlášť důležité pochopit principy informačního světa. Jak se vytváří mediální realita? Dozvíte se v Dobré čajovně.
 

Informace k akci

Datum a čas: 13.09.2016 od 18:30
Dobrá čajovna Václavské náměstí
Vstupné 100 Kč (v ceně konvička čaje, přednáška a časopis Šifra)
Rezervace na e-mailu hubert.h@email.cz
 

Časopis Šifra

Časopis Šifra je projekt zkušeného novináře Milana Vidláka, který dlouhá léta pracoval ve velkých českých médiích jako Lidové noviny (ještě před Babišem) či Mladá fronta. Protože se mu ale nelíbilo, o čem se ve velkých médiích píše – nebo spíš nepíše -, založil si časopis vlastní. Více informací již na oficiálním webu casopis-sifra.cz.
 

Aktualizace 15.09.2016, 17:25 – video z akce

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidou.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře