Ve faraonově tajné pohřební komnatě byla objevena mumie mimozemšťana

Ve faraonově tajné pohřební komnatě byla objevena mumie mimozemšťana, tvrdí ufologové, několik serverů a žel na tento zjevný výmysl upozorňuje i několik vzdělaných, vysoce titulovaných lidí, jejichž víra se neslučuje s vědeckým postupem a už vůbec ne se vzděláním, jakého dosáhli.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Pyramida faraona Senusreta II. (vládl 1895 – 1889 př. n. l.) v sobě ukrývala velkou záhadu. V jedné z jejích tajných komnat byla v r. 2012 nalezena mumie údajného mimozemšťana. Podivná bytost s velkýma očima se zachovala v dokonalém stavu díky pečlivé mumifikaci.

Předpokládá se, že nejde o jediný artefakt svého druhu – podle profesora Viktora Lubeka, který působil na Pensylvánské univerzitě, je v hrobce pohřbeno ještě několik takových bytostí. Mumie byla pohřbena s veškerými poctami, přičemž nápisy v její pohřební komoře uvádějí, že šlo o faraonova poradce Osiruneta. Toto jméno značí „hvězdu“ nebo „toho, kdo přichází z hvězd“. I to podle ufologů svědčí ve prospěch teorie, že šlo o mimozemskou bytost.

Konspirační informaci přinesly např. servery magazine.cz, proproto.czavatar07.cz. Například právě server procproto.cz zprávu umístil do kategorie Konspirace a my se ptáme proč vůbec? Jaký je smysl existence podobných článků, když víme, že jde o evidentní nesmysl, kterého se chytí kde kdo a dokonce i lidé, od kterých bychom očekávali alespoň trochu racionálního úsudku (konkrétně nebudeme zmiňovat)? Nebo snad jde o úmysl?

Čili ne, žádná mumie mimozemšťana v žádné tajné komnatě objevena nebyla, jedná zde pouze a jen o konspirační teorii a hoax – poplašnou zprávu, na kterou zbytečně naletělo několik nepozorných jedinců, což prokazuje už jen fakt, že ani jeden ze článku není dokonce vůbec ozdrojován.

Na světlo světa toto naše vyjádření dáváme ze dvou důvodů. Předně proto, že jsme byli o to požádáni naším čtenářem a za druhé z důvodu, že je třeba některé lidi trochu usměrnit a ukázat jim cestu selského rozumu.

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře