Jak léčí MUDr. Hana Plavková z kladenské nemocnice

Jak léčí MUDr. Hana Plavková z kladenské nemocnice, jsme se dozvěděli z veřejného facebookového profilu nešťastné maminky Jany Binacové. Její dcera doslova hořela, teklo ji z očí a údajně ji provázely tzv. febrilní křeče. Maminka se proto rozhodla ihned vyrazit na pohotovost, aby si se svojí dcerou prožila následující příběh.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Příběh maminky Jany vlastními slovy

Včera jsem jela s malou na pohotovost, když měla 39,5°C horečku. Z očiček ji tekly slzy, ale neplakala, tělíčko se ji občas zaškubalo a vůbec se neudržela na nožičkách. Zaplatila jsem poplatek 90 Kč a šla na dětskou pohotovost. Přede mnou byla jedna mamina, takže na nás přišla řada defakto hned. Což jsem byla ráda. Bylo skoro 9 hodin večer a já s sebou měla i Marka. Jenže to jsem ještě netušila, co se bude dít pak. Vlezu do ordinace, paní doktorka se mi zeptá, co tu chceme? Už mi zarazil ten druh otázky, ale přejdu to. Dám ji lísteček o zaplacení a povídám ji o stavu malej.

Facebookový status maminky Jany Binovcové

Když mi paní doktorka odpoví, co tu jako děláme, že rodiče s dětmi chodí na pohotovost až pátý den horeček, vyvalila jsem oči a říkám ji: „Nezlobte se na mě, ale je to malý dítě, má skoro čtyřicítku horečku, škube s sebou, tak jsem ji čapla a přijela, ať se mi na ni podíváte.” No a když jsem se od paní doktorky dozvěděla, jak jsem nezodpovědný řidič, že by měla malá ležet v posteli, jestli mi připadá v pořádku ji takhle po nocích tahat venku, no tak to už ve mě vařilo. Říkám jí, že nezodpovědný by mi přišlo, kdybych seděla doma v klidu vedle postýlky, koukala na malou, jak se celá potí, třese, pláče, div pomalu neumírá, a já počítala těch pět dní. Říkám jí: „Tady jsem vám zaplatila peníze, vy jste za to placená, jste tu až do rána, tak se mi na tu malou teď hned podíváte a já si na pohotovost budu chodit, kdykoliv uznám já za vhodnou.” Cokoliv kdykoliv se mi na těch dětech nebude zdát v pořádku, tak přijdu!!! No paní doktorka se malý podívala do krku a řekla mi, že teď stejně nic nepozná, že ji mám střídat sirup s čípkama po třech hodinách a když do pátku horečky neustoupí, ať navštívíme svou dětskou lékařku.

No řeknu Vám, že s prominutím takhle v p*či jsem nebyla hodně dlouho. Ta jak mě rozložila, že ještě teď jsem to nerozdejchala. Jak si vůbec ta k*nda dovoluje mi říct, že jsem nezodpovědnou matkou. Já se bála celou noc usnout, protože jsem si našla na internetu něco o febrilních křečích a malá tomu všemu nasvědčovala. Nakonec její škubání ustoupilo a já asi ve tři ráno odpadla. Vstávali jsme v 11 a já nevěděla, jestli spíme v posteli, nebo v bazénu. Teď už ji je líp, horečka ustoupila, ale furt to není Zuzanka, jakou znám. Uvidíme, co nám přinese následující večer. Jinak jsem se ještě chtěla zmínit, že jsem byla na dětské pohotovosti kladenské nemocnice MUDr. Plavková Hana.
 

Autoři, použité zdroje, poznámky redakce

Pozn. redakce

Příběh jsme zveřejnili tak, jak byl s pouze z drobnou opravou gramatiky a zásahem do vulgarit.
Více o zřeknutí se odpovědnosti najdete na této stránce. Autorkou veřejného textu je Jana Binovcová.
S autorkou textu soucítíme, MUDr. Hana Plavková by měla za svoji aroganci čelit minimálně stížnosti.

Použité zdroje

Text: Facebook.com
Foto: retro-auta.cz

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Qestament
Qestament
6 roky před

39,5°C je ještě v klidu. V tomhle věku jsem měl i něco přes 40 a řešili jsme to studenými zábaly. Ty sníží teplotu i o 1-2°C. Nemyslím si, že ženská měla hned někam jet, mohla se klidně zeptat telefonicky a až pak jet. Chování doktorky dost otřesný, to je na stížnost. Je dobře, že se o tom konkrétně píše.

Martin Mojmír
Admin
6 roky před
Reaguje uživateli  Qestament

Doktorka nemá příliš dobrou pověst obecně. Například na ZnamyLekar.cz je označována za dost arogantní. Jeden by si myslel, že arogance je znakem inteligence ve spojení s egem, ovšem zdá se, že u paní doktorky Plavkové to bude jen o tom egu.

Jana
Jana
5 roky před

máme podobnou zkušenost… Paní doktorku jsme navštívili v nemocnici na dětské pohotovosti s akutní bolestí břicha mého syna. Její přístup byl naprosto otřesný,první co doktorku zajímalo bylo jestli máme zaplacený poplatek,potom teprve se zeptala co synovi vlastně je,když jí bylo sděleno s čím přicházíme protočila oči v sloup a laskavě nás vzala do ordinace,na syna ještě byla nepříjemná at si pospíší se svlékáním (čekárna byla v tu dobu prázdná) , celé vyšetření trvalo max 2miuty. na pohotovost se dostavila v 17:02 a v 17:07 jsme měli již sepsanou zprávu,doporučení bylo nejíst a pít studený čaj,tot vše… více se zabývala tím že je syn nastydlí…. když jsme po „vyšetření“ šli zaplatit poplatek, než jsme se vrátili už seděli se sestrou u kafe,zřejmě proto tak spěchala at už jsme pryč… Takoví lidé by s dětmi neměli vůbec pracovat a to nebyla naše první špatná zkušenost s ní,bohužel je zástup naší pediatričky….

Anonym
Anonym
11 měsíce před

Taky musím se ozvat.
Paní doktorka mi ohrozila dceru na zdraví, zbytečné ohrožení na zdraví, kdyby dělala práci jak má, nemusela dcera závažně trpět, navíc se jí bála,vytvořila v ní strach, který si nese v sobě a od té doby pláče jen když máme jít na prohlídku,což už máme dávno jiného pediatra. přístup k Vašemu dítěti děs a přes její zvolenou léčbu, skončila dcera na pohotovosti ,jelikož mě jako matku dítěte, absolutně neposlouchala, co dítěti je…Nahlásila jsem ji na Krajský úřad.Takováto osoba by neměla pracovat s dětmi.