Ortelofobie v rámci ankety Český slavík pokračuje. Porušili někteří fanoušci Tomáše Ortela a jeho skupiny pravidla?

A máme tu další stupidní šaškárnu ze strany sluníčkářů. Novinky.cz informují, že údajně byly hlasy pro Tomáše Ortela ze skupiny Ortel v rámci Českého slavíka vyorganizované.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Přitom když se jakákoli průměrně myslící opice nad tímto jen trochu zamyslí, zjistí, že takto může postupovat naprosto každý na podporu kteréhokoli zpěváka či skupiny. Ale ne, opět si to odnese jen ten „jim nehodící se rasista, xenofob, nácek a rusofil” Ortel. Jinde se rodiny, přátelé a další skupinky lidí mezi sebou přeci také běžně ovlivňují a říkají např. „dej tam Lucku Bílou, je skvělá, tak i když ji neposloucháš, ať vyhraje,” a to nejen v rámci Českého slavíka, ale prakticky kterékoli soutěže. Toto ovlivňování se samozřejmě, jako již obvykle, však vytáhne na ty, kteří se nebojí veřejně říkat a zpívat věci tak, jaké skutečně jsou a/nebo mohou být. Na ty, kteří se „někomu” nehodí…
 

Ovlivňování jako denní chléb

Každý každého každou sekundu nějak ovlivňuje, nic a nikdo není neovlivněný a neovlivnitelný. Ani soudci nejsou a nemohou rozhodovat neovlivnění; ti si také vytvářejí názor na základě ovlivňování jinými lidmi a okolního prostředí, přičemž to nikomu, tedy téměř, nepřijde, když ne jako podvod, tak alespoň zvláštní. Proč se musí stále dokola opakovat takové trapné nesmysly, v rámci kterých zde „célebrity”, a nejen ty, opět mají potřebu dělat ze sebe veřejně před celým národem hlupáky? Ortelova tvorba je zkrátka docela evidentně hluboká a kvalitní, kdy tento nehaleká pouze nějaké bezduché zbytečné texty, nýbrž předává nějaké konkrétní poselství, což je složitější než vytvořit jen nějakou melodii a k ní pak dodat prakticky jakékoli nicneříkající prázdné texty.

Vskutku anonymní sociální sítě

Z porušení pravidel pořadatel neobviňuje skupinu Ortel ani žádnou konkrétní osobu. Vzhledem k anonymitě sociálních sítí to mohl být prakticky kdokoli, konstatoval,” uvádí se na Novinkách.cz.

Sociální sítě nejsou a ani nemohou být anonymní. Každý je, a to docela snadno, dohledatelný. Naopak sociální sítě jsou koncipovány právě k tomu, aby dohledání prakticky kteréhokoli uživatele bylo co nejefektivnější, tedy nejsnazší. To máme IP adresy, ISP, verzi prohlížeče, rozlišení monitoru, používaný operační systém, verzi webového prohlížeče, cookies, výpis nainstalovaných a kdy a jak často používaných aplikací a mnoho dalších nástrojů, dle kterých se během deseti minut dá jasně stanovit adresa a číslo bytu toho kterého konkrétního uživatele internetu. O dalších značně přesnějších metodách, které sem kvůli nepřipravenosti většiny čtenářů tohoto článku na tyto informace, psát nebudu (o tom jindy v jiném článku). Takže žádná anonymita, ale naopak tvrdé sledování až špehování!
 

Zástupci kapely Ortel si pro ocenění nepřišli

Zástupci kapely Ortel si pro ocenění na slavnostní večer nepřišli,” píší dále Novinky.cz.

Jakpak by také chtěli, po té národní ostudě z minulého roku, přijít? Tomáš Ortel se svojí skupinou se s dostatečným časovým odstupem „omluvili”. „Nechceme být prostředkem ke zviditelňování pomatenců a v uhlazeném prostředí bezmocně přihlížet plácání se po zádech některých samozvaných elit,” vzkázali.

Při loňském vyhlašování například při vyslovení jména Ortel na protest sál opustili Radek Banga a Iva Pazderková. Kapela byla letos i přes svoji nepřítomnost terčem trapných vtipů. Herec Tomáš Matonoha v převleku tibetského duchovního vůdce Dalajlamy se mimo jiné nabídl, že odveze ocenění kapele na její koncert do Plzně.

Čtěte související

Ortel jsou nacisti, tvrdí evidentní xenofob Radoslav Banga


 

Bude kolem Českého slavíka opět haló?

Jaký byl kolem Českého slavíka Mattoni humbuk minulý rok, si můžeme připomenout z odkazů uvedených z minulého článku (ZDE). Je nejvyšší čas v tom tento rok pokračovat, co říkáte?

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na IT a jazyky studoval dále psychologii a speciální pedagogiku. Věnuje se ICT, datové analýze, datové žurnalistice, futurologii, sociologii a ekologii. Prosazuje a popularizuje koncept zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Kromě duchdoby.cz provozuje např. dále také projekty jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s. Vlivem nešťastných okolností je Martin od r. 2023 invalidním.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře