Ortelofobie v rámci ankety Český slavík pokračuje. Porušili někteří fanoušci Tomáše Ortela a jeho skupiny pravidla?

A máme tu další stupidní šaškárnu ze strany sluníčkářů. Novinky.cz informují, že údajně byly hlasy pro Tomáše Ortela ze skupiny Ortel v rámci Českého slavíka vyorganizované.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Přitom když se jakákoli průměrně myslící opice nad tímto jen trochu zamyslí, zjistí, že takto může postupovat naprosto každý na podporu kteréhokoli zpěváka či skupiny. Ale ne, opět si to odnese jen ten „jim nehodící se rasista, xenofob, nácek a rusofil” Ortel. Jinde se rodiny, přátelé a další skupinky lidí mezi sebou přeci také běžně ovlivňují a říkají např. „dej tam Lucku Bílou, je skvělá, tak i když ji neposloucháš, ať vyhraje,” a to nejen v rámci Českého slavíka, ale prakticky kterékoli soutěže. Toto ovlivňování se samozřejmě, jako již obvykle, však vytáhne na ty, kteří se nebojí veřejně říkat a zpívat věci tak, jaké skutečně jsou a/nebo mohou být. Na ty, kteří se „někomu” nehodí…
 

Ovlivňování jako denní chléb

Každý každého každou sekundu nějak ovlivňuje, nic a nikdo není neovlivněný a neovlivnitelný. Ani soudci nejsou a nemohou rozhodovat neovlivnění; ti si také vytvářejí názor na základě ovlivňování jinými lidmi a okolního prostředí, přičemž to nikomu, tedy téměř, nepřijde, když ne jako podvod, tak alespoň zvláštní. Proč se musí stále dokola opakovat takové trapné nesmysly, v rámci kterých zde „célebrity”, a nejen ty, opět mají potřebu dělat ze sebe veřejně před celým národem hlupáky? Ortelova tvorba je zkrátka docela evidentně hluboká a kvalitní, kdy tento nehaleká pouze nějaké bezduché zbytečné texty, nýbrž předává nějaké konkrétní poselství, což je složitější než vytvořit jen nějakou melodii a k ní pak dodat prakticky jakékoli nicneříkající prázdné texty.

Vskutku anonymní sociální sítě

Z porušení pravidel pořadatel neobviňuje skupinu Ortel ani žádnou konkrétní osobu. Vzhledem k anonymitě sociálních sítí to mohl být prakticky kdokoli, konstatoval,” uvádí se na Novinkách.cz.

Sociální sítě nejsou a ani nemohou být anonymní. Každý je, a to docela snadno, dohledatelný. Naopak sociální sítě jsou koncipovány právě k tomu, aby dohledání prakticky kteréhokoli uživatele bylo co nejefektivnější, tedy nejsnazší. To máme IP adresy, ISP, verzi prohlížeče, rozlišení monitoru, používaný operační systém, verzi webového prohlížeče, cookies, výpis nainstalovaných a kdy a jak často používaných aplikací a mnoho dalších nástrojů, dle kterých se během deseti minut dá jasně stanovit adresa a číslo bytu toho kterého konkrétního uživatele internetu. O dalších značně přesnějších metodách, které sem kvůli nepřipravenosti většiny čtenářů tohoto článku na tyto informace, psát nebudu (o tom jindy v jiném článku). Takže žádná anonymita, ale naopak tvrdé sledování až špehování!
 

Zástupci kapely Ortel si pro ocenění nepřišli

Zástupci kapely Ortel si pro ocenění na slavnostní večer nepřišli,” píší dále Novinky.cz.

Jakpak by také chtěli, po té národní ostudě z minulého roku, přijít? Tomáš Ortel se svojí skupinou se s dostatečným časovým odstupem „omluvili”. „Nechceme být prostředkem ke zviditelňování pomatenců a v uhlazeném prostředí bezmocně přihlížet plácání se po zádech některých samozvaných elit,” vzkázali.

Při loňském vyhlašování například při vyslovení jména Ortel na protest sál opustili Radek Banga a Iva Pazderková. Kapela byla letos i přes svoji nepřítomnost terčem trapných vtipů. Herec Tomáš Matonoha v převleku tibetského duchovního vůdce Dalajlamy se mimo jiné nabídl, že odveze ocenění kapele na její koncert do Plzně.

Čtěte související

Ortel jsou nacisti, tvrdí evidentní xenofob Radoslav Banga


 

Bude kolem Českého slavíka opět haló?

Jaký byl kolem Českého slavíka Mattoni humbuk minulý rok, si můžeme připomenout z odkazů uvedených z minulého článku (ZDE). Je nejvyšší čas v tom tento rok pokračovat, co říkáte?

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: