Šéf strážníků Prahy 1 proslavený neznalostí zákonů, „buzerací” a šikanou podřízených, Miroslav Stejskal, je obžalován a zbaven funkce

Šéf strážníků Prahy 1 proslavený neznalostí zákonů, „buzerací” a šikanou podřízených, autoritativní a nepříliš vzdělaná celebrita Miroslav Stejskal, je obžalován a zbaven funkce.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Státní zástupce podal obžalobu na ředitele městské policie v Praze 1 Miroslava Stejskala, kterého viní ze zneužití pravomoci úřední osoby. Obžaloba se týká případu, kdy Stejskal podle policie kontrolovanému muži rozbil mobilní telefon. Stejskal čelil před časem kritice za dopis svým podřízeným, v němž jim vyčítá malé množství řešených přestupků. Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) to označila za buzeraci.

Doručení obžaloby na Stejskala potvrdila serveru Lidovky místopředsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Dana Šindelářová. Podání obžaloby na svém webu potvrdila i městská policie. Vedení strážníků Stejskala do soudního rozhodnutí přeřadilo na jinou práci,” napsaly dnes odpoledne Novinky.cz.

Kdo zná nyní již bývalého ředitele Miroslava Stejskala, jistě ví své. Kdo nezná, může se s ním seznámit prostřednictvím například YouTube kanálu Mike Pána, jenž se, byť svým svérázným způsobem, městskou policií a zejména jejich soustavným nerespektováním zákonů intenzivně zabývá. Mike Pán je znám zejména svým poukazováním na nevzdělanost strážníků i vedení městské policie a úspěšným zpochybňováním jejich autorit.

O „vyhazovu” Stejskala z funkce jsme se dozvěděli právě od Mike Pána z jeho nového videa opět jak jinak než nabitého faktickými společensky prospěšnými informacemi. O tom, jaký bude se Stejskalem další postup, se dozvíte právě z videa. Jak si Mike poradí s nepříjemně absurdním faktem, že Miroslava Stejskala bude soudit soud, kterého je Stejskal dle Mike Pána součástí, se jistě dozvíme v budoucnu. Pokud Vás to zajímá, přihlaste na YouTube Mika odběr a nenechte si tak ujít budoucí vývoj událostí. A pokud chcete, aby se o tom dozvěděli i ostatní, video „olajkujte”, čímž zvýšíte jeho dosah. Jistě ani Vy si nepřejete, aby zmrdi, jako je Stejskal, řádili v našich ulicích.

 

Související články

# Ředitel městské policie, autoritativní celebrita Miroslav Stejskal, je obviněn za zneužití pravomoci úřední osoby
# Omezení osobní svobody zakladatele Svobodného vysílače CS Pavla Hlávky a jednání nevzdělaných strážníků městské policie 28. října 2016 v Praze
# Městská policie města Vrchlabí ignoruje pravidla silničního provozu, botičkuje auta na volných parkovištích
# Fakta o nevzdělaném autoritativním řediteli Městské policie Praha 1 Bc. Miroslavu Stejskalovi

 

Použité zdroje

Text: Novinky.cz

Michal Čech

trvale žijící a pracující v Německu je profesí evoluční biolog a právník. Pro pohyb na internetu využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké” - používané výhradně kvůli oslovování. Znám je též pod pseudonymem „Qestament”.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře