Šéf strážníků Prahy 1 proslavený neznalostí zákonů, „buzerací” a šikanou podřízených, Miroslav Stejskal, je obžalován a zbaven funkce

Šéf strážníků Prahy 1 proslavený neznalostí zákonů, „buzerací” a šikanou podřízených, autoritativní a nepříliš vzdělaná celebrita Miroslav Stejskal, je obžalován a zbaven funkce.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Státní zástupce podal obžalobu na ředitele městské policie v Praze 1 Miroslava Stejskala, kterého viní ze zneužití pravomoci úřední osoby. Obžaloba se týká případu, kdy Stejskal podle policie kontrolovanému muži rozbil mobilní telefon. Stejskal čelil před časem kritice za dopis svým podřízeným, v němž jim vyčítá malé množství řešených přestupků. Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) to označila za buzeraci.

Doručení obžaloby na Stejskala potvrdila serveru Lidovky místopředsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Dana Šindelářová. Podání obžaloby na svém webu potvrdila i městská policie. Vedení strážníků Stejskala do soudního rozhodnutí přeřadilo na jinou práci,” napsaly dnes odpoledne Novinky.cz.

Kdo zná nyní již bývalého ředitele Miroslava Stejskala, jistě ví své. Kdo nezná, může se s ním seznámit prostřednictvím například YouTube kanálu Mike Pána, jenž se, byť svým svérázným způsobem, městskou policií a zejména jejich soustavným nerespektováním zákonů intenzivně zabývá. Mike Pán je znám zejména svým poukazováním na nevzdělanost strážníků i vedení městské policie a úspěšným zpochybňováním jejich autorit.

O „vyhazovu” Stejskala z funkce jsme se dozvěděli právě od Mike Pána z jeho nového videa opět jak jinak než nabitého faktickými společensky prospěšnými informacemi. O tom, jaký bude se Stejskalem další postup, se dozvíte právě z videa. Jak si Mike poradí s nepříjemně absurdním faktem, že Miroslava Stejskala bude soudit soud, kterého je Stejskal dle Mike Pána součástí, se jistě dozvíme v budoucnu. Pokud Vás to zajímá, přihlaste na YouTube Mika odběr a nenechte si tak ujít budoucí vývoj událostí. A pokud chcete, aby se o tom dozvěděli i ostatní, video „olajkujte”, čímž zvýšíte jeho dosah. Jistě ani Vy si nepřejete, aby zmrdi, jako je Stejskal, řádili v našich ulicích.

 

Související články

# Ředitel městské policie, autoritativní celebrita Miroslav Stejskal, je obviněn za zneužití pravomoci úřední osoby
# Omezení osobní svobody zakladatele Svobodného vysílače CS Pavla Hlávky a jednání nevzdělaných strážníků městské policie 28. října 2016 v Praze
# Městská policie města Vrchlabí ignoruje pravidla silničního provozu, botičkuje auta na volných parkovištích
# Fakta o nevzdělaném autoritativním řediteli Městské policie Praha 1 Bc. Miroslavu Stejskalovi

 

Použité zdroje

Text: Novinky.cz

Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Michal Čech

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: