Přes Česko o víkendu opět projede americký armádní konvoj. Co na to Českoslovenští vojáci v záloze a národní domobrana?

Přes Česko o víkendu opět projede americký armádní konvoj. Celkem 125 vozidel a zhruba 550 lidí by mělo být součástí vojenského konvoje amerických a britských vojáků, kteří se budou v sobotu přes Českou republiku přesouvat z Německa do Polska. Přijdou již Českoslovenští vojáci v záloze a/nebo Národní domobrana?

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Jednotka v celkovém počtu 125 vozidel a téměř 550 osob se bude na území České republiky přesunovat po trase Rozvadov–Stará Boleslav–Náchod. Při přesunu budou v maximální míře využity dálnice a rychlostní komunikace,” uvedl mluvčí generálního štábu Jan Šulc. Součástí konvoje podle něj bude i několik příslušníků britské armády.

Redakce DuchDoby.CZ se opět táže, kde v tu dobu budou Českoslovenští vojáci v záloze a/nebo národní domobrana? Přijdou na hranice vyjádřit odpor, anebo jen opět setrvají pokřikovat doma od počítačů?
 

Související články:

# Do Prahy dnes přijede americký vojenský konvoj a my se ptáme, kde budou naši vojáci v záloze?

 

Použité zdroje

Text: Novinky.cz
Foto: Reuters.com

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře