Setkání na podporu Zemana, Trumpa a Putina (oživeno)

V sobotu 25. února 2017 se od 14:00 hodin v Praze na náměstí Míru uskuteční setkání na podporu tří prezidentů Zemana, Trumpa a Putina. Pořadatelem občanská iniciativa Lidé lidem.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Tento článek byl 01.03.2017 oživen doplněním videa z akce, které si přehrajete v jeho závěru.

 

Co tyto tři prezidenty spojuje?

Důsledná ochrana hranic, obrana proti islamizaci, odmítnutí NWO a temných cílů samozvané Světovlády, úcta k tradičním hodnotám a klasické rodině, osobní statečnost, pravda (politická nekorektnost), ale též nestoudné pomlouvačné útoky ze strany ČT a ČR, jakož i multi-kulti fašistů, zkorumpovaných rusofobů a dalších vlastizrádců usilujících o rozpoutání světové války a likvidaci našich národů, slovanské vzájemnosti a křesťanské kultury.

Tyto tři osobnosti mají jedinečnou šanci najít společnou řeč a zasadit se o světový mír, likvidaci islámských invazních vojsk, zrušení TTIP, zákaz šíření GMO, chemtrails atd. ČR by měla nabídnout reprezentaci USA i Ruska veškeré podmínky k jejich setkávání na neutrální půdě, aby dokázala, že nepatří ani na východ, ani na západ, ale jen lidem dobré vůle a vyšším principům mravním. Může se tak stát vzorem pro celý svět. Přijďte nás i celé prezidentské trio podpořit!

Bankovní účet iniciativy Lidé lidem určený na podporu a zajištění akce je 2000291599 / 2010.
Bankovní účet iniciativy ETIQ.CZ, z.s. určený na podporu při zveřejňování akcí je 55555521 / 2010.

Náměstí míru

Vlády USA, Ruska ani ČR o finanční podporu nežádáme, abychom nezničili jejich ekonomiku. Akci zajišťujeme výhradně z vlastních prostředků. O to více si vážíme pomoci Vaší – našich občanů, kteří pochopili, kam nás eurohujeři vedou, a že je nejvyšší čas udělat jim čáru přes rozpočet! Vaše příspěvky nám nesmírně pomohou.
 

Záznam z demonstrace (oživení článku 01.03.2017)

Setkání na podporu Zemana, Trumpa a Putina (25.02.2017)

 

Autoři článku

Oldřich Lukáš, Jan Dlouhý

Sledujte nás

Externí autor

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Externí autor
Sledujte nás

6
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Martin BöhmQestamentfrantaMiloslav Dědek Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Miloslav Dědek
Anonym
Miloslav Dědek

Začátek spolupráce mezi Ruskem a USA bude důležitý krok na cestě k nastolení NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU, t. j. především bude dosažen trvalý mír na celé planetě.

Martin Mojmír
Admin

Pokud vím, tak tzv. Nový světový řád zdaleka není o dosažení trvalého míru na celé planetě, ale ani v jednotlivých regionech. Možná jsem to jen nepochopil, můžete to trošku rozvést?

franta
Anonym
franta

Až na to že učast byla zoufalá tak do 100 lidí :-((

Martin Mojmír
Admin

To dokazuje fakt, že se lidé mají stále ještě příliš dobře. Že ještě nedozrála doba. To ale v žádném případě neznamená, že přestaneme bojovat.

Qestament
Anonym
Qestament

Martine, to mi na tebe nějak nesedí. Chodit k volbám a náboženství? Souhlasíš s tím, nebo jsi to byl jenom natočit? Ta astroložka co si tam byla udělat reklamu teda taky dobrý…

Martin Mojmír
Admin

Díky za dotaz.

Přesně s tímto, co jsi uvedl, nesouhlasím a nemohu souhlasit, neboť vím, jak se věci v současném socio-ekonomickém systému skutečně mají (znám fakta). Naprosto nesmyslná tam byla rovněž astroložka, jelikož dosud nebyla vydána žádná vědecká studie potvrzující podobné výklady. S astrologií mám zvlášť letité zkušenosti (15 let), abych věděl, že to prostě hapruje až vysloveně nefunguje, respektive že jde spíše opět o nějaký druh konvenční víry (vždy se na vše najde nějaká výmluva). Dobře napsané je to např. ZDE.

Dále nemohu souhlasit s nasazováním svatozáří prezidentům Zemanovi, Trumpovi ani Putinovi. I tito hrají určitou roli, přičemž jim jde zejména o vlastní blaho, ostatně jako jde o vlastní blaho většině lidem, neboť kdyby tomu tak nebylo, hovořilo by z nich vzdělání a nikoli zažité a stále stejné systémové klišé. Současný socio-ekonomický model se zkrátka reformovat nedá, což ví velmi dobře každý, kdo tématu alespoň trochu rozumí. Tito tři prezidenti mezi takové pravděpodobně nepatří. Povšimni si, že ke všemu, co natočím, vydávám i krátké prohlášení Zřeknutí se odpovědnosti. Dozvědět se, zda s něčím souhlasím, nebo nesouhlasím, lze u mě jedině tak, že se mě na dané téma někdo přímo zeptá, jako jsi to udělal teď ty.

Na druhou stranu jsem nebyl akci jen natočit. Je na ní vyřčena spousta pravdy, kterou je třeba společnosti předkládat, a i když řečníci nejsou o mnoha záležitostech ještě dostatečně informováni, aby mohli přijmout tvrdá a nemilosrdná fakta a podle nich se následně zařídit, malými krůčky se posouvají. Ač nemusí zatím mít dostatek informací, považuji tyto za upřímné a hrdé lidi, se kterými vidím smysl trávit čas. Oni zatím na konstruktivní faktačas nemají, ovšem jakmile nastane doba, já jim svůj věnuji stejně tak, jako jim svůj čas věnují ostatní z Hnutí Zeitgeist. Ostatně zeptej se např. Jirky Černohorskýho, jak to myslím.