Shromáždění společnosti přátel LLR a DLR, organizace Levá perspektiva a mladých komunistů za podpory Národní domobrany

Před velvyslanectvím Ukrajiny v Praze se od 17. hodin uskutečnilo shromáždění společnosti přátel LLR a DLR, organizace Levá perspektiva a mladých komunistů, aby na místě uctili památku padlých obětí prozápadního neofašismu. Akci pochválil a podpořil zástupce Národní domobrany, JUDr. Josef Hörl.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Autentický záznam

 

17. listopad 2016

Josef Hörl zároveň shromáždění informoval o blížící se DEMONSTRACI NÁRODNÍ JEDNOTY, jenž se uskuteční ve čtvrtek 17. listopadu od 14:00 v Praze na Letné.

Bylo by jedině ku prospěchu, kdyby všechny skupiny (ať už pravá, nebo levá) odhodily alespoň na čas své malicherné problémy a na demonstraci 17. listopadu přišly, a to zejména proto, aby naše společnost konečně pochopila, že když se dokáží spojit lidé i s tak rozdílným smýšlením, že je situace u nás již skutečně vážná a je nutno ji řešit. Doufáme, že se Společnost přátel LLR a DLR, organizace Levá perspektiva, ale i komunisté, demonstrace zúčastní.

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře