Národní demokracie o době jedové

Redakce DuchDoby.CZ se zúčastnila přednášky Národní demokracie o době jedové s názvem „Civilizační choroby a jedy v potravinách” a podtitulem „Jak se vyznat v chaosu informací o zdraví”, na které svými slovy člen Národní demokracie, pan Miroslav Šteffl, odprezentoval své dosud nabyté zkušenosti.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Řeč byla i o geneticky modifikovaných potravinách a chemtrails jako hrozbě pro lidstvo.

Přednáška se uskutečnila v pondělí 24. října 2016 od 18:00 hodin v přízemním sále budovy PSN House na adrese Argentinská 38 v Praze 7 – Holešovicích, přítomno bylo odhadem 20 hostů, vstupné 10 Kč (na částečnou úhradu pronájmu sálu) s možností dobrovolného navýšení.

Ačkoli se nejednalo o odborný projev, přínosnost přednášky je přes to značná, neboť poukazuje na problémy současné společnosti a minimálně do jisté míry také na možnosti řešení výstupem, aby lidé otevírali oči a nekonzumovali vše, co je jim předkládáno, a to doslova i včetně mainstreamových takzvaných outformací. Děkujeme předsedovi Národní demokracie, Adamu B. Bartošovi, za možnost pořídit z přednášky zvukový a obrazový záznam.

 

Související videa

Tentokrát odborná přednáška prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc. na téma „Co dělá chemtrails s vašim mozkem?”

Přednáška o chemtrails Karla Rašína z roku 2014
 

A nakonec „Chemtrails, kde končí konspirace”
 

Případné další informace již z internetového vyhledávače. Mimochodem co si o chemtrails myslíte nebo lépe víte Vy? Máte nějaké vlastní zkušenosti? Pokud máte k tématu co říci, napište nám do komentářů a pokud pokládáte naši práci za potřebnou, prosím, podpořte nás, ať nemusíme „zavřít krám”. Možnosti níže nebo napravo. Děkujeme.

 

Použité zdroje

Grafika: narodnidemokracie.cz
Video v textu, části: NWOO.ORG.

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Aktivně se věnuje IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, datové analýze, futurologice, sociologii a ekologice. Martin je zároveň příznivcem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socioekonomického modelu. Mezi jím provozované projekty patří např. duchdoby.cz, jinemedium.cz, mojeretence.cz nebo fórum ETIQ.CZ, z.s.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře