Jan Cemper jak jinak než lživě o mně a DuchDoby.CZ

Nadpisem „Svobodný vysílač aneb vysílač konspiračních teorií všech druhu” zahájil známý „manipulátor” a tzv. „lepšočlověk” Jan Cemper článek na svém webu Manipulatori.cz, kde, jak je známo, obecně, tedy když zrovna přímo nelže, překrucuje realitu. Ne jinak tomu bylo i v neděli 11.11.2018 tentokrát (konečně) o nás.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Jan Cemper se konečně vyjádřil ke mně i projektu DuchDoby.CZ, což mě osobně těší, neboť tím dal najevo své znepokojení nad naší prací, kterou evidentně odvádíme dobře. Děkuji Honzo za reklamu, kterou ti tímto, sice s uvedením odkazu, ale tagem nofollow, takže nedostaneš žádný SEO zisk za zpětný odkaz, opětuji. Na rozdíl od tebe se však nehodlám dlouze prázdně rozepisovat, neboť na věnování se podobným nesmyslům nemám čas ani chuť. Takže za mne tímto snad jen k tomu, k čemu mám co uvést.
 

Reakce na lži manipulátorů

Rádio v ČR spoluzakládal Petr Černý (alias Vladimír Ortek)…

Petr Černý vystupuje pod pseudonymem Petr Richard Ortek a nikoli Vladimír.

…který pak provozoval dezinformační internetovou televizi ČNTV.

Nic takového nebylo nikdy prokázáno. Naopak se Petr opakovaně vyslovil, že zejména agreguje zprávy z jiných (různých) serverů a tyto příležitostně komentuje. Kdyby Petr provozoval dezinformační internetovou televizi, byl by dávno žalován, obviněn a odsouzen za například šíření poplašných zpráv, což je, pokud vím, v České republice trestným činem. No a protože se tak nestalo, mohu na základě toho označit toto Cemperovo obvinění za lživé.

Další osobou stojící za projektem je například Martin Marcikán nebo Martin Mojmír Böhm…

Nebudu psát za redaktora Svobodného vysílače CS Martina Marcikána, ovšem já za projektem SVCS skutečně nestojím. Svobodnému vysílači CS jsem zprvu, prostřednictvím své webohostingové a ICT firmy, pronajímal internetovou konektivitu, což kdybych nečinil já, činil by tak někdo jiný (jiná webostingová a/nebo internetová společnost). Již delší dobu (cca jeden až dva roky) Svobodnému vysílači CS poskytuje internetovou konektivitu jistý komunitní spolek, načež lze předpokládat, že jen z tohoto důvodu daný spolek asi za projektem Svobodného vysílače též stát nebude. Když to shrnu, jedná se zde opět ze strany Jana Cempera o lež.

…který provozuje další i konspirační web Duch doby.

Opět – nic takového nebylo nikdy prokázáno, čili se automaticky jedná o lež.

Ředitelem rádia je Pavel Hlávka. Ten pro změnu provozuje i web Infowars.

Pokud vím, tak Pavel Hlávka je rádia Svobodný vysílač CS spoluzakladatelem. A co se týče jeho provozování webu Infowars, to dle jeho slov taktéž není pravdou. Vlastně mi ani není jasné, o jakém Infowars je řeč.
 

Kdo je Jan Cemper?

Vzhledem k tomu, co a jakou formou o mně a projektu DuchDoby.CZ Jan Cemper na svém webu veřejně píše, jej mohu s klidným svědomím označit za lháře. Ostatně samotný název jeho webu (Manipulátoři.cz) to v podstatě o něm vypovídá. Co více o Janu Cemperovi napsat? Pro tento okamžik asi nic. Snad možná čtenářům doporučím vyhledat a pustit si nějaké video s ním a jeho projevy. To hovoří, myslím, za vše. Takže ještě jednou díky za reklamu!
 

Zářný příklad Cemperovo vystupování

Předpokládám, že vidíte tu mimiku a vyjadřování. No tak o čem a s kým se tady chceme vlastně bavit…

Mimochodem byl jsem dodatečně Jirkou Černohorským upozorněn, že v čase videa 01:25.20 Jan Cemper údajně lže o financování spolku ČEST, SVOBODA, RESPEKT Ruskou federací. Inu tedy milý Honzo, bylo by fajn svá tvrzení prokládat důkazy, jinak totiž ten, kdo ve skutečnosti dezinformuje, budeš ty a ne ti, o kterých píšeš nejen na svém evidentně dezinformačním webu.
 

Použité zdroje

# Text: manipulatori.cz (záloha)

 

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: