Buzerovat, vzrušovat a dráždit

Buzerovat, vzrušovat a dráždit je heslo pro Policii České republiky v dnešní době snad pomalu výstižnější než již zastaralé pomáhat a chránit, s čímž když v roce 2008 přišli, v podstatě tím započala jejich pseudoautoritativní zkáza, protože směšnější snad být už nejen díky tomu nemohli. Jenže co tehdy nemohli, můžou dnes.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Islamizace, buzeralizace, genderalizace, respektive schizofrenická debilizace (anti)společnosti je v plném proudu. Zástupy ovcí měnících se, pod taktovkou kdysi Ordinace v růžové zahradě a dnes modernějších Sousedů, do lidsko-neprávních Pravdo-lásko-Havlo-buzero-Jandovských zombií to ještě svoji nečinností podporuje až snad vítá. No zkrátka radost pohledět na nové náborové klipy hodné snad jen dospělých žáků pomocných škol, kdy opět snad pouze a jenom z jejich genů může vzejít něco jako moderní policista co by perspektivní povolání pro toho, komu záleží na bezpečnosti. No nejsou sladoučcí? Víc snad už jenom přímo na jejich webu. A já velebnosti jdu blejt.
 


Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře