Setkání Hnutí Zeitgeist a redakce DuchDoby.CZ

Zveme Vás tímto na setkání členů, příznivců a sympatizantů Hnutí Zeitgeist a redakce DuchDoby.CZ, jenž se uskuteční 07.01.2017 v Pivovarské restauraci Na Rychtě na adrese Libuňská 631 – Praha.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 
Budeme probírat, co se událo ve Hnutí Zeitgeist v roce 2016 a v iniciativě ETIQ.CZ, z.s. od jejího založení, přičemž pouze účastníkům odhalíme unikátní komunitní projekt, který právě startuje a projekty další, které připravujeme.

Setkání je sdílené se setkáním moderátorů rádia Svobodný vysílač CS a bude se konat od 15 do cca 23 hodin. Účastni budou za Hnutí Zeitgeist a iniciativu ETIQ.CZ, z.s. (redakci DuchDoby.CZ) minimálně Martin Böhm a Michal Mauser. Proto určitě přijďte, těšíme se na Vás. Libuňská 631 – Praha Horní Počernice.

DuchDoby.CZ
Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naší práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placení a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen pro udržení našich projektů při životě je potřeba alespoň 600 CZK měsíčně nehledě na peníze potřebné pro naší nejen místní dobrovolně-aktivistickou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť na pravidelný příjem se lépe spoléhá.

Na měsíc duben roku 2017 jsme vybrali přesně 4.400 CZK, což zahrne náš provoz, agregaci aktualit a komentované události. Už se ale nevybralo dostatek na kauzy pod okulárem a další činnosti. Četnost a kvalita naší práce se odvíjí od způsobu a výše Vašeho zájmu, bez Vaší pomoci to skutečně nepůjde. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Agendy naší práce za předchozí období najdete ZDE.

Použít můžete běžný bankovní účet: 55555513 / 2010, popřípadě účet transparentní: 55555521 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za štědrý dar 1.000 CZK na náš provoz v měsíci duben roku 2017!
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.