Setkání Hnutí Zeitgeist a redakce DuchDoby.CZ

Zveme Vás tímto na setkání členů, příznivců a sympatizantů Hnutí Zeitgeist a redakce DuchDoby.CZ, jenž se uskuteční 07.01.2017 v Pivovarské restauraci Na Rychtě na adrese Libuňská 631 – Praha.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 
Budeme probírat, co se událo ve Hnutí Zeitgeist v roce 2016 a v iniciativě ETIQ.CZ, z.s. od jejího založení, přičemž pouze účastníkům odhalíme unikátní komunitní projekt, který právě startuje a projekty další, které připravujeme.

Setkání je sdílené se setkáním moderátorů rádia Svobodný vysílač CS a bude se konat od 15 do cca 23 hodin. Účastni budou za Hnutí Zeitgeist a iniciativu ETIQ.CZ, z.s. (redakci DuchDoby.CZ) minimálně Martin Böhm a Michal Mauser. Proto určitě přijďte, těšíme se na Vás. Libuňská 631 – Praha Horní Počernice.

DuchDoby.CZ
Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naší práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placení a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen platba za hosting vyjde na 600 CZK měsíčně nehledě na peníze potřebné pro naší nejen místní dobrovolnou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť méně od vícero z Vás může být více než více od méně z Vás! Bez Vaší pomoci to nepůjde.

Na měsíc únor roku 2017 jsme vybrali přesně 1.300 CZK, což zahrne náš provoz, už ale ne jakoukoli další činnost. Vzhledem k takto nízkému zájmu nám žel nezbývá než na tento měsíc zavřít krám, nicméně díky dosažení oné základní částky alespoň zachováme dostupnost všech starších článků. V únoru však vzhledem k nedostatku zájmu čtenářů nevydáme žádný článek. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Agendy naší práce za předchozí období najdete ZDE. Přispívat lze přímo i jednotlivým autorům.

Použít můžete běžný bankovní účet: 55555513 / 2010, popřípadě účet transparentní: 55555521 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za štědrý dar 1.000 CZK na náš provoz v měsíci únor roku 2017!
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.