KOMPAS: Křesťanští obchodníci, manažeři, podnikatelé a samostatně výdělečné osoby

Na facebookové skupině Ateisté ČR vyšla nepostradatelná nedělní informace: Věděli jste, že u nás existuje tzv. KOMPAS? Tedy Křesťanští Obchodníci, Manažeři, Podnikatelé A Samostatně výdělečné osoby?

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Vycházíme ze skutečnosti, že Ježíš byl velkou část svého života živnostníkem, když pracoval jako tesař.

To je spolek lidí, kteří vynikají zejména v tom, že dovedou jakýkoliv obchodní úspěch naroubovat na Bibli nebo Boží vůli. „Stratégiu aj plán má v rukách Boh. On je hlavný projektový manažér a našou úlohou je objaviť svoje miesto v Jeho projekte. A potom sa dejú zázraky!” Také vám ta logika přijde vlastně demotivační? Doufám, že se na špatného projektového manažera dá hodit i cokoliv zpackaného…
 

Výcuc z diskuze

A mezi MLM obchodníky zase frčí new age a čarodějnictví.

Co asi rika buh na eet? Vzdyt mu Babis fusuje do remesla.

Nebyl tesařem spíše Ježíšův nevlastní otec?

21. století. Strašné…

 

Komentář redakce

Je to strašné! Ve 21. století by jeden čekal, že budeme mít podobné nesmysly dávno za sebou. Zvlášť po absolvování základní školy v 80. a 90. letech. Leč není tomu tak, lidské mozky stále ovládají „bohatí” a vzhledem k zaměření se právě pouze a jen na maximalizaci osobního zisku tedy velice nevzdělaní lidé.
 

Související články

# Fanatismem proti fanatizmu? Poláci se na hranicích modlili za spásu vlasti a světa, ačkoli Bible modlení na veřejnosti odsuzuje

Použité zdroje

Text: Facebook skupiny Ateisté ČR
Foto: rinatart.deviantart.com

Michal Čech
Sledujte nás

Michal Čech

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placeni a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen pro udržení našich projektů při životě je potřeba alespoň 1.200 CZK měsíčně nehledě na finance potřebné pro naší nejen místní dobrovolně-aktivistickou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť na pravidelný příjem se mnohem lépe spoléhá.

Na listopad 2017 jsme vybrali 1.600 CZK, což zahrne náš provoz. Už se ale nevybralo dostatek na garanci Agregace aktualit, Události a komentáře, Kauzy pod okulárem a další potřebné činnosti. Četnost a kvalita naší práce se odvíjí od způsobu a výše Vašeho zájmu, bez Vaší pomoci to skutečně nepůjde. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za pravidelné měsíční štědré obdarovávání 1.000 korunami na provoz a 1.000 CZK na splátku mínusu (peněz investovaných z osobních rezerv provozovatele DuchDoby.CZ do vybavení), celkem tedy 2.000 CZK. Velice si této podpory vážíme, zejména díky Vám, paní T.K., jsou naše projekty v provozu.
Michal Čech
Sledujte nás
Michal Čech

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
Erik Konečný
Anonym

Jo,jo..Mohli by být alespoň křesťanští a užiteční naroubováním se na toto téma,které otravuje je i jejich děti https://www.stream.cz/adost/10019667-smrt-nese-jmeno-glyfosat

wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.