Iluminace.com 23 – Kolaps Kanye Westa

Kanye West uprostřed písně v Sacramentu USA při Saint Pablo Tour přerušil koncert a 15 minut nadával na průmysl a šoubyznys. Poté byl médii označen za blázna, který musel být hospitalizován. Jak to bylo? Prolomil své MK ultra naprogramování? Celý jeho čtrnáctiminutový projev jsem přeložil a předaboval (Ondřej Rimmer Brož). Podívejte se, co vše řekl a proč to médiím vadí natolik, že z něj musejí dělat blázna.


-> Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE) <-

 

Ondřej Rimmer Brož ve videu

Iluminace.com 23 – Kolaps Kanye Westa


 

Související články

# Všechny díly iluminace.com Ondřeje Brože

 

Autor videa

Ondřej Rimmer Brož

 

Autoři článku

Ondřej Rimmer Brož, Martin Böhm

DuchDoby.CZ
Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naší práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud ano, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se žel vzhledem k faktu, že nejsme nikým placeni a ani nemáme nárok na žádné dotace, neobejdeme. Jen pro udržení našich projektů při životě je potřeba alespoň 1.200 CZK měsíčně nehledě na peníze potřebné pro naší nejen místní dobrovolně-aktivistickou činnost. Věřte, že i pouhých 100 či 200 korun měsíčně od jednotlivců nám velmi pomůže, neboť na pravidelný příjem se mnohem lépe spoléhá.

Na měsíc srpen roku 2017 jsme vybrali přesně 1.300 CZK, což zahrne náš provoz. Už se ale nevybralo dostatek na Agregaci aktualit, Události a komentáře, Kauzy pod okulárem a další potřebné činnosti. Četnost a kvalita naší práce se odvíjí od způsobu a výše Vašeho zájmu, bez Vaší pomoci to skutečně nepůjde. Více informací, proč potřebujeme Vaší pomoc, se dočtete ZDE. Pro více informací o tom, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, klikněte SEM. Agendy naší práce za předchozí období najdete ZDE, transparentní úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete běžný bankovní účet: 55555513 / 2010, popřípadě účet transparentní: 55555521 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.

---

Speciální poděkování:
Velice děkujeme paní T.K. za pravidelné měsíční štědré obdarovávání 1.000 korunami. Paní T.K. v červenci poslala 1.000 CZK na provoz a dokonce dalších 1.000 CZK na snížení našeho mínusu. Děkujeme!
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Latest posts by DuchDoby.CZ (see all)

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Po odeslání komentáře bude tento nejprve předložen redakci ke schválení, aby tato nejprve posoudila jeho morální a etickou nezávadnost, což může nějakou dobu trvat. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

Možnosti upozorňování:
avatar
7500
wpDiscuz
Proč se DuchDoby.CZ bez Vaší pomoci neobejde? Informace ZDE
Hello. Add your message here.