Zásadní věštba baby Vangy pro rok 2016

Jde o jednu z nejznámějších „věštkyň“ v novodobé historii ať už jen z důvodu nejméně 85% údajné „úspěšnosti“ jejích proroctví. Předností baby Vangy je zejména konkrétnost.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Minimálně diskutabilní je, zda lze budoucnost měnit, či nikoli a jak to vlastně celé funguje, protože pokud změny možné jsou, jakože podle mě logicky ano, je zároveň evidentní, že budoucnost nelze předpovídat s úspěšností 100%, poněvadž když tuto známe, měnit ji lze (to je ale už na jiné, samostatné a velmi dlouhé téma na někdy příště).

Konkrétně však toto proroctví je přinejmenším děsivé. Můžeme doufat, že se nám podaří náš boj vybojovat až do úplného konce završeného naším vítězstvím. Ovšem na druhou stranu těžko usilovat ve zrovna naše vítězství, když vlastně vůbec nemusíme znát skutečné pohnutky druhé strany, respektive biosociální tlaky oné jiné kultury, které je k současným akcím a reakcím možná jen docela obyčejně přinutily, viz agresivní, fašisticko-invazivní, politika USA, její North Atlantic Terrorist Organization (NATO) apod. To už bychom ale odbočili od hlavního tématu znovu.
 

Co Vanga předpověděla a stalo se

1953 – rok Stalinova úmrtí
1987 – Perestrojka v Rusku
1987 – Jednání Gorbačova a Regana
1991 – Rozpad SSSR
1997 – smrt princezny Diany
2000 – Potopení ruské ponorky Kursk
2001 – Útok II. září 2001
2008 – Konflikt v Jižní Osetii
 

Co Vanga předpověděla a děje se

Rok 2016 je počátek zkázy celé Evropy, do roku 2043 bude Evropa zcela muslimská!
 

Co Vanga předpověděla a má se stát

To je otázka. Když si to srovnáme s mnohými jinými tvrzeními (zdroj 1, zdroj 2 a další), tak vlastně, vzhledem k nezapočetí třetí světové války (i když jak se to vezme) v roce 2010, se ledy hnuly trochu jiným směrem, i když velmi souvisejícně. Zkrátka Baba Vanga předpověděla nějakou určitou budoucnost (budoucnost konkrétní, pro nás již alternativní, reality), kdy my se vydáváme (snad naštěstí) jinudy, což pro nás znamená značné změny v prognózách vývoje stavu věcí. Závěrem – žádné věštby by podle mě neměly být podceňovány, neboť to, že něčemu nerozumíme, ještě neznamená, že jde o nějaké čáry a kouzla, což se opakovaně historicky doložilo a nadále dokládat ještě bude.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

10
Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
LukasMartin BöhmTomáš HorváthTomáš Recent comment authors
  Odebírat  
Možnosti upozorňování:
Tomáš
Anonym
Tomáš

Z ktorého zdroja sa pri tejto správe čerpalo?

Tomáš Horváth
Anonym
Tomáš Horváth

Áno, okrem iného mi ide aj o tú otázku, ktorú ste napísali, pretože od odpovede na ňu závisí hodnovernosť celej argumentácie, na ktorej je tento článok postavený. Chápem teda správne, že informácie v tomto článku sú čerpané buď z bulváru, alebo z nejakého Vášho náhodného surfovania po internete?

Tomáš Horváth
Anonym
Tomáš Horváth

Vy sa mňa pýtate, či ja mám fakty potvrdzujúce alebo vyvracajúce niečo, o čom ste Vy napísali článok? Dôkazné bremeno je na tom, kto niečo tvrdí, nie na tom, kto to spochybňuje. Vy musíte faktami preukázať pravdivosť tvrdení v článku, ja nemusím vôbec nič – ja sa len pýtam, čo je Váš zdroj, pretože ste ho neuviedli. A teraz si dovolím hodnotenie Vami uvedeného zdroja.

Nerád Vám kazím ilúzie, ale odkaz na webstránku nejakého alternatívneho média nie je dôkazom – je to rovnaký zdroj, ako keď ja zverejním článok na základe niečoho, čo mi povedala moja stará mama. Je to síce zdroj, ale otázka je, či je to je hodnoverný a relevantný zdroj?

Pre Vás je PNG obrázok na nejakej webstránke, ktorého obsah nemáte nijak potvrdený, hodnoverný a relevantný zdroj? Predpokladám správne, že z rovnako serióznych zdrojov pochádzajú aj ostatné informácie na tejto webstránke?

Tomáš Horváth
Anonym
Tomáš Horváth

Článok nesie názov „Baba Vanga – zásadní věštba pro rok 2016“, úvodzovky sú v ňom použité jedenkrát v prvej vete, pričom pri väčeine tvrdení ako napr. „Jde o jednu z nejznámějších věštkyň v novodobé historii.“ nie sú uvedené úvodzovky. Nikde sa nepíše o špekulácii, z celého článku jasne vyplýva, že slovám tejto ženy (o ktorých vôbec neviete, či sú pravdivé) dávate nejakú váhu a navodzujete dojem, že to je hodnoverná informácia. Prečo? Lebo ste si to prečítali na nejakej internetovej stránke, fantastické odôvodnenie.

Ani ste si nedali námahu skontrolovať, či to, čo zverejňujete, je pravda – a to je problém, na ktorý sa snažím poukázať. Ak je Vaša výhovorka „Odkud a do jaké míry kdo od koho čerpal mnou získané informace, to je otázka ale už na někoho jiného…“, tak to je iba dôkazom toho, že ste schopný zverejniť akúkoľvek sprostosť, pričom alibisticky presúvate zodpovednosť na niekoho iného.

Nebudem sa tu s Vami určite naťahovať, a už vôbec nechápem súvislosti témy s kvantovou fyzikou, ale asi už tuším, že budete mať na mysli nejaké jej ezoterické chápanie.

Lukas
Anonym
Lukas

Ok ak muslimovia ovladnu europu ,pocvybujem ze vzniknu cyborgovia ,kvoli nabozenstvu 😀